ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.

Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály

Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
23.10.2019 15:46 - drugun
Klidně, teď jenom kde ?
23.10.2019 16:13 - pazajan
Že tu je lidí hafo už mi je jasný :) našel jsem partu, teď jsme 4 a vypadá to, že další lidi už nebereme, takže máme družinu, ale chybí nám DM.
Takže než ho najdeme tak asi nic :-(
31.10.2019 19:07 - ShadoWWW
Důležitá informace pro mou skupinu:
Sestupem do sklepení jste získali další úroveň. Do příště si proto zvyšte úroveň svých postav na 4.
3.11.2019 17:03 - pilchowski
pazajan píše:

tohle mi prijde dost nestastny, takhle budete cekat sto let, lepsi bude at DMuje nekdo z vas, jinak se dockate chlapka co vam nabidne hrani ve svym homebrew svete Warhammer 40000 s lehkou davkou erotiky
4.11.2019 06:32 - Jerson
A mně pořád někteří tvrdí, že GMmů je dost, i ve velkých městech, a není nutné vyrábět je nátlakem z hráčů postav.
4.11.2019 13:05 - sirien
Jerson: jídla je na planetě taky už nějakej ten pátek dost pro všechny a oproti prorokům špatných zítřků ho nejspíš už nikdy nebude nedostatek (každý rok lidstvo obdělává míň půdy než o rok dřív, ale má přitom větší produkci...)

Že v západním světě skoro půlku vyhodíme a těch pár farmářů co ještě máme dotujem zatímco jinde je hladomor (positive fact #2 - ve skutečnosti spíš neni, resp míň, než lidi myslej a dál ubejvá) neni otázka zásoby (produkce), ale distribuce.

Podobně to že DMů je dost neznamená, že se dostane na všechny :)
4.11.2019 15:32 - Jezus
Třeba na podzimní slezině rpg fora teď bude PJ téměř stejný počet co hráčů :-D
4.11.2019 16:56 - Demonica
Já bych dotaz na DM nepodceňovala. Vždycky se může najít. Naposledy si takto napsala jiná skupina a už spolu hrajeme několik týdnů. :)

Já za sebe se nyní jako DM nenabízím, hlavně protože teď budu 3 týdny pryč, ale můžeme uspořádat otevřené hraní, pokud bude zájem.

Takže pokud si kdokoli chcete v prosinci zahrát jednorázově RPG, pište sem do diskuze. Pak domluvíme termín, případně to rozdělíme na více skupin.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.22487711906433 secREMOTE_IP: 3.233.234.235