ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
24.8.2020 22:46 - Taxidermist
Ahoj, jsem zkušenější hráč i DM s několikaletou praxí, který hledá

družinu, ke které by se mohl přidat

-NEBO-

hráče, se kterými by mohl založit družinu novou.

Od 1. 10. se budu stěhovat do Brna. Mám zájem o pravidelné hraní 1x týdně nebo 1x za dva týdny, o všedních dnech. Pokud někdo má čas a chuť nebo místo v družině, napište mi prosím buď tady, nebo na Discordu na Taxidermist#3519

EDIT: DIscord pro domluvu https://discord.gg/8JGm4cF
25.8.2020 12:16 - Morien
Taxidermist píše:
hráče, se kterými by mohl založit družinu novou.
Předběžně bych se hlásil jako hráč.
28.8.2020 12:17 - mr.nuf
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li je v Brně skupina, ke které bychom se mohli s přitelkiní přidat. Jsme začatečníci. Děkuji
29.8.2020 10:51 - Larias
Píše:
hráče, se kterými by mohl založit družinu novou.

Zdravím, tiež mám záujem o pravidelné hranie (ako hráč) v Brne.
8.9.2020 13:58 - kanlin
Taxidermist píše:
hráče, se kterými by mohl založit družinu novou.


Ahoj, nikdy som to nehral a hladám skupinu kde by som sa mohol pridať ako úplný začiatočník. Taktiež v Brne.

Invite do discordu už vypršal :-(
8.9.2020 18:19 - Log 1=0
My třeba teď sháníme hráče.
16.9.2020 11:07 - Jaroslav76
Ahoj
hledám hráče pro společné hraní v Brně. Rád bych hrál ve svém světě dle DnD e5 rád bych se zaměřil na hraní rolí a hraní by probíhalo pravidelně někde v čajovně. 1x14 dní v pátky nebo jiné dny dle dohody.
Mám bohaté zkušnosti s vedením DrD 1.6 a SR e2 a nejaké také s DnD e5.
Dejte vědě pokud budete mít zájem přidat se a společně zahrát : maxidag@gmail.com
nebo na FB: https://www.facebook.com/groups/1483809541819938

Zdraví Vypravěč Jaroslav
25.9.2020 02:20 -
Taxidermist píše:

Rad vych se pridal jako hrac
25.9.2020 08:01 - ShadoWWW
Chystám se od začátku října PJovat Rime of the Frostmaaiden. Chcete se někdo přidat?
28.9.2020 18:27 - Morien
ShadoWWW píše:
Chystám se od začátku října PJovat Rime of the Frostmaaiden. Chcete se někdo přidat?

Rime of the Frostmaaiden bych si zahrál, bude to živě nebo po netu?
6.10.2020 01:41 - Snøwman
Zdravíčko,
jako pokus bych chtěl udělat pug skupinu hráčů z Brna a okolí.

Mám už 3 roky zkušeností s taháním dnd 5e her a bylo by to spíše pro nováčky a lehce pokročilé. Provětrali bychom Dragon of Icespire Peak kampaň.

Discord link s neomezeným časem, ale jen pro 10 lidí:
https://discord.gg/mWZAC7s
6.9.2021 14:11 - pomeranc_
Ahoj,
hledáme s bráchou skupinu, ke které bychom se mohli jako hráči přidat. Jsme poměrně zkušení, hrajeme už asi 9 let (Drd 1.6 a hlavně DnD 5e). Jako studenti VŠ, kteří do Brna dojíždí, máme čas hlavně v týdnu, ale i na víkendy by se určitě šlo nějak domluvit.

Za jakoukoliv odezvu budeme rádi.
28.3.2022 15:01 - cyrasil
Cau, predpokladam, ze vzhledem k poslednim dvema rokum (a poznamce v nahore) a ShadoWWWove situaci je tohle uz asi mrtve, ze?
28.3.2022 15:19 - sirien
Naopak. Mám interní informace o tom, že je minimálně u některých lidí co to před covidem spolutáhli značný zájem navázat, jen se čekalo na dobu kdy opatření klesnou na úroveň kdy bude trochu jistota že rozjetou hru za dva týdny neutne další lockdown. Nejspíš se jen čeká na nějakou incentivu co by lidi zase poslala do akce :)
28.3.2022 15:24 - cyrasil
Tak za tohle info bys zaslouzil piskotek:-) Jako taky se zatim jeste nechci poustet do hledani nejake dlouhodobejsi skupiny protoze necekam ze za pandemii zazvonil zvonec a tohle je spis jen takovy predbezny pruzkum. Kazdopadne ze je alespon "touha" pokracovat je super zprava.
4.11.2022 19:27 - Aranis
Ahoj, myslíte, že skupiny se už obnovily? Nikdy jsem DnD nehrála, ale chtěla bych s tím začít. Takže jsem se jenom chtěla zeptat, jestli bych se nemohla k nějaké skupině přidat. Jsem v Brně studentem, takže pro mě přichází v úvahu setkávat se pouze v týdnu.
4.11.2022 20:21 - Log 1=0
Nevím o tom. Celkově jsem to bral jako jednu z těch skvělých věcí, které umřely na covid. Ale jestli někdo takový ještě je, taky by mě to popravdě zajímalo. A kdyby se našlo pár lidí jako ty, tak by se určitě dalo něco domluvit.
5.11.2022 01:06 - sirien
Demonica mi loni říkala že to plánuje obnovit, ale zjevně se k tomu (ještě) nedostala? Osobně mi přijde dost líto kdyby to mělo úplně umřít kvůli covidu, předtim to v Brně jelo dost dobře...
22.1.2023 00:20 - hugoba
Tak, otázka zní jasně, hraje se v Brně někde DnD? Ideálně kde bych se mohl přidat jako hráč?

Hugo

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10168194770813 secREMOTE_IP: 107.23.85.179