ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby
Kde? klub Rishada, Antonína Slavíka 2, Brno (Demonica), nebo čajovna TeaVoli, Jiráskova 55, Brno (ShadoWWW a spol)
Co se hraje? Demoničina skupina hrají různá dobrodružství, více informací zde. V TeaVoli hrají momentálně dvě skupiny, oboje začali na začátku října 2018 hrát Waterdeep: Dragon Heist (městské dobrodružství ve stylu Critical Role)
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, teď máte ideální příležitost.

Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály

Co o prázdninách?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Myší hlídkakladné body0
Dobrodružství ve Středozemikladné body0
Adventurers Leagurekladné body0
Autorská citace #41
15.8.2015 00:20 - Maugir
Je super, že se vám to podařilo rozjet, zní to moc dobře. Držím palce, ať se daří pokračovat.
ShadoWWW píše:
Pokud se akce povede, je velká šance, že v tamních prostorách se od září bude konat oficiální D&D Encounters.

Kdyby byla časem možnost navštívit opengaming jiného dobrodružství než Phandelveru (který bohužel znám), rád bych toho využil.
Autorská citace #42
15.8.2015 03:55 - ShadoWWW
Maugir: Jo. Encounters se plánují od poloviny září.

Jinak už teď je jasné, že budou potřeba aspoň dva Dungeon Masteři.
Autorská citace #43
15.8.2015 07:14 - fundy
Maugir: pribeh bude novy - Hnev demonu (Rage of Demons). Odehrava se v oblasti kolem Mesicniho more, ale hlavne v Temnych risich (Underdark).

jak jsem rikal, tak ja bych chtel byt jeden DM (od toho zari). Ted na ty ztracene doly to zvladnes jeste sam ne?

jinak v ramci Adventurers league dostava DM zkusenosti a volne dny (na downtime activities). takze uplne zadarmo prace to neni :)
Autorská citace #44
15.8.2015 10:53 - ShadoWWW
fundy píše:
Ted na ty ztracene doly to zvladnes jeste sam ne?

To jo, to zvládnu. Jde až o Encounters. Co jsem slyšel, tak na Encounters chtějí přijít ještě další (a možná i ještě další, o kterých nevím). Družina 10 či více postav by byla už docela velká. :)
Autorská citace #45
15.8.2015 11:11 - Maugir
ShadoWWW, fundy: Díky za info. Budu se těšit:)
Autorská citace #46
15.8.2015 13:41 - wlkeR
Strop Encounters je beztak 7.

Až vynaleznete teleporty, zúčastním se :D
Autorská citace #47
15.8.2015 23:43 - Derek Lienve
Ahoj. Obecně se počítá s tím, že to bude bývat vždycky už před čtvrtou? V tomhle mě práce na pravidelné hraní prakticky vylučuje, ale určitě bych se zašel alespoň mrknout. :)
Autorská citace #48
16.8.2015 00:32 - fundy
Myslim ze konsensus byl tak na tu 6. hodinu, mozna i pozdeji. Encounters jsou na cca 2 hodiny. Expedice na 3-4.
Autorská citace #49
16.8.2015 09:01 - ShadoWWW
jj, regulérní začátek od příštího týdne bude od 18:00
Autorská citace #50
16.8.2015 22:59 - Derek Lienve
OK. Tak to bych v tom případě stíhal. Díky. :)
Autorská citace #51
18.8.2015 17:33 - Demonica
Tak jak to vidíte s pokračováním?
Autorská citace #52
18.8.2015 18:30 - fundy
Zítra v 6 na rishade.
Jinak Therai strávil několik nocí studiem kouzel na bardské koleji a cítí, že goblini už nemají žádnou šanci
Autorská citace #53
18.8.2015 19:32 - Demonica
Skvěle, počítám s tím.
Daren si vyzkoušela level up na 8. úroveň warlocka, takže už zná své možnosti a bude se jí hrát mnohem lépe. Takže ani pán pána goblinů nemá šanci :)
Autorská citace #54
18.8.2015 21:38 - Winnie
Mně to bohužel nakonec nevyjde :-(
Autorská citace #55
20.8.2015 00:50 - ShadoWWW
Dnes se nás sešlo zase 7 (včetně mě). Bylo to zas povedené, ale bohužel shodou náhod umřela jedna (zatím první!) postava. Holt 1 na záchranný hod proti smrti je fakt smrtící. (Ale hráč naštěstí přišel vyzbrojen deníky tří postav. :-))
Autorská citace #56
20.8.2015 07:03 - Babaj
Jednika jeste neni smrtici pokud uz jeden neuspech nema :_)))) ale o tom by mohla Sarka vypravet te se to stalo taky:-(
Autorská citace #57
20.8.2015 08:12 - fundy
Myslim, ze druzina (hlavne Therai) se z teto politovanihodne situace pouci a pro priste bude nejprve zabijet a pak az klast otazky.

Jinak wizardi jiz uvolnili prvni expedition modul (Harried in Hillsfar - Pustoseni v Dalnovrchu), tak si ho pripadne muzeme take zahrat - ja bych byl nejradeji, kdyby uz v ramci AL (od 1.9.).
Autorská citace #58
20.8.2015 10:51 - Demonica
Byla to hodně povedená hra.

Já jsem se z té situace taky poučila a na příště si raději připravím náhradní postavu :)

fundy: Super, já jsem pro.
Autorská citace #59
20.8.2015 14:33 - Wolf
Já mám pro jistotu vytvořených dalších 5 postav :D ale mnich se zatím úspěšně vyhýbá.

Už sem měl skoro tendenci si tu expedici stáhnout a pročíst ale zakázal sem si to :D už se na to těším přece jen Underdark se blíží

A jinak jak sem včera mluvil o Black Oilu tak tady máte fb https://www.facebook.com/blackoilbrno?fref=ts
Autorská citace #60
20.8.2015 20:29 - Wolf
Petr se ptá jestli u magické střely si hází jednou na zranění za všechny šipky, nebo za každou zvlášť, protože co sme se dívaly do PC her tak tam to bylo za každou zvlášť.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.22156500816345 secREMOTE_IP: 54.167.112.42