ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
Autorská citace #41
15.8.2015 00:20 - Maugir
Je super, že se vám to podařilo rozjet, zní to moc dobře. Držím palce, ať se daří pokračovat.
ShadoWWW píše:
Pokud se akce povede, je velká šance, že v tamních prostorách se od září bude konat oficiální D&D Encounters.

Kdyby byla časem možnost navštívit opengaming jiného dobrodružství než Phandelveru (který bohužel znám), rád bych toho využil.
Autorská citace #42
15.8.2015 03:55 - ShadoWWW
Maugir: Jo. Encounters se plánují od poloviny září.

Jinak už teď je jasné, že budou potřeba aspoň dva Dungeon Masteři.
Autorská citace #43
15.8.2015 07:14 - fundy
Maugir: pribeh bude novy - Hnev demonu (Rage of Demons). Odehrava se v oblasti kolem Mesicniho more, ale hlavne v Temnych risich (Underdark).

jak jsem rikal, tak ja bych chtel byt jeden DM (od toho zari). Ted na ty ztracene doly to zvladnes jeste sam ne?

jinak v ramci Adventurers league dostava DM zkusenosti a volne dny (na downtime activities). takze uplne zadarmo prace to neni :)
Autorská citace #44
15.8.2015 10:53 - ShadoWWW
fundy píše:
Ted na ty ztracene doly to zvladnes jeste sam ne?

To jo, to zvládnu. Jde až o Encounters. Co jsem slyšel, tak na Encounters chtějí přijít ještě další (a možná i ještě další, o kterých nevím). Družina 10 či více postav by byla už docela velká. :)
Autorská citace #45
15.8.2015 11:11 - Maugir
ShadoWWW, fundy: Díky za info. Budu se těšit:)
Autorská citace #46
15.8.2015 13:41 - wlkeR
Strop Encounters je beztak 7.

Až vynaleznete teleporty, zúčastním se :D
Autorská citace #47
15.8.2015 23:43 - Derek Lienve
Ahoj. Obecně se počítá s tím, že to bude bývat vždycky už před čtvrtou? V tomhle mě práce na pravidelné hraní prakticky vylučuje, ale určitě bych se zašel alespoň mrknout. :)
Autorská citace #48
16.8.2015 00:32 - fundy
Myslim ze konsensus byl tak na tu 6. hodinu, mozna i pozdeji. Encounters jsou na cca 2 hodiny. Expedice na 3-4.
Autorská citace #49
16.8.2015 09:01 - ShadoWWW
jj, regulérní začátek od příštího týdne bude od 18:00
Autorská citace #50
16.8.2015 22:59 - Derek Lienve
OK. Tak to bych v tom případě stíhal. Díky. :)
Autorská citace #51
18.8.2015 17:33 - Demonica
Tak jak to vidíte s pokračováním?
Autorská citace #52
18.8.2015 18:30 - fundy
Zítra v 6 na rishade.
Jinak Therai strávil několik nocí studiem kouzel na bardské koleji a cítí, že goblini už nemají žádnou šanci
Autorská citace #53
18.8.2015 19:32 - Demonica
Skvěle, počítám s tím.
Daren si vyzkoušela level up na 8. úroveň warlocka, takže už zná své možnosti a bude se jí hrát mnohem lépe. Takže ani pán pána goblinů nemá šanci :)
Autorská citace #54
18.8.2015 21:38 - Winnie
Mně to bohužel nakonec nevyjde :-(
Autorská citace #55
20.8.2015 00:50 - ShadoWWW
Dnes se nás sešlo zase 7 (včetně mě). Bylo to zas povedené, ale bohužel shodou náhod umřela jedna (zatím první!) postava. Holt 1 na záchranný hod proti smrti je fakt smrtící. (Ale hráč naštěstí přišel vyzbrojen deníky tří postav. :-))
Autorská citace #56
20.8.2015 07:03 - Babaj
Jednika jeste neni smrtici pokud uz jeden neuspech nema :_)))) ale o tom by mohla Sarka vypravet te se to stalo taky:-(
Autorská citace #57
20.8.2015 08:12 - fundy
Myslim, ze druzina (hlavne Therai) se z teto politovanihodne situace pouci a pro priste bude nejprve zabijet a pak az klast otazky.

Jinak wizardi jiz uvolnili prvni expedition modul (Harried in Hillsfar - Pustoseni v Dalnovrchu), tak si ho pripadne muzeme take zahrat - ja bych byl nejradeji, kdyby uz v ramci AL (od 1.9.).
Autorská citace #58
20.8.2015 10:51 - Demonica
Byla to hodně povedená hra.

Já jsem se z té situace taky poučila a na příště si raději připravím náhradní postavu :)

fundy: Super, já jsem pro.
Autorská citace #59
20.8.2015 14:33 - Wolf
Já mám pro jistotu vytvořených dalších 5 postav :D ale mnich se zatím úspěšně vyhýbá.

Už sem měl skoro tendenci si tu expedici stáhnout a pročíst ale zakázal sem si to :D už se na to těším přece jen Underdark se blíží

A jinak jak sem včera mluvil o Black Oilu tak tady máte fb https://www.facebook.com/blackoilbrno?fref=ts
Autorská citace #60
20.8.2015 20:29 - Wolf
Petr se ptá jestli u magické střely si hází jednou na zranění za všechny šipky, nebo za každou zvlášť, protože co sme se dívaly do PC her tak tam to bylo za každou zvlášť.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094988822937012 secREMOTE_IP: 44.221.43.208