Gurney
7.10.2014 01:02
Night's Black Agents - organizační diskuze
V materiálech najdete prakticky kompletní seznam meritů (existuje jich samozřejmě ještě víc, tohle je výběr těch relevantních t.j. těch co nejsou pro supernaturály a zapadají do Stale Beer stylizace)
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #41
5.11.2014 19:05 - Gurney
Druhá hra za námi. Přišlo mi že dojem z konce byl takový neuspokojivý, příště se asi budu víc snažit aby ta hra aspoň trochu dodržovala nějakou klasickou tříaktovou strukturu. A lepší popisy/vyprávění, po té dost dlouhé době bez hraní v tom mám docela rezervy.

Jinak jste mě ale potěšili tím, že byť jsem se v jednu chvíli v duchu chytal za hlavu jak jsem to všechno šíleně překombinoval a nikdo si nemůže dát dohromady jak to v tý Marseille vlastně všechno je, po cca dvacetiminutové diskuzi jste si nejen dali dohromady co a jak, ale i čím si nejste jistí a co bude potřeba ověřit. Takže jo, sice jsem to lehce překombinoval, ale evidentně to pro vaše bystré detektivní uvažování není velká překážka :) Btw nehodili by jste sem někdo ten chart, co jste si k tomu kreslili?

Jinak jsem od někoho slyšel že flasbacky jsou cool a nikdo tomu moc neoponoval, takže příště jich asi pár bude. Především na téma jak se vlastně DG (a MI6, když na to přijde) dozvěděla o "upírech" a asi i na téma s čím se Gaelle potkala za svého působení u Doktorů bez hranic v Africe.

Gaelle chěla nějakého známého hackera (Ally ***), který by se mrknul mimo jiné na to jak Sanofi stavěla laboratoř ve které se experimentovalo na lidech, jaký je vztah mezi Sanofi a místní policií a jak se Sanofi vlastně dostala k monstrům, která měla v laboratoři "uspána".

Slavjan jednak chtěl od FBI něco vědět o Popovićovi (obchodník se zbraněmi, který nejspíš stojí za celou zakázkou s kufrem) a jednak rozhlásil po Marseillském podsvětí, že byl nucen se přesunout z USA do Evropy a rád by našel nějaké nové spolupracovníky či zaměstnavatele, ideálně pána jménem Popović (podpořeno solidními třemi úspěchy na Streetwise).

(kdyžtak mě opravte, jestli mám poznamenáno něco špatně)

Co nějaká další hra? Neděle 16.11. by mi seděla, potom odjíždím a mohl bych nejdřív v neděli 7.12.
Autorská citace #42
5.11.2014 23:08 - Lokken
Ad příští hraní: sobota 15. nebo neděle 16. listopadu by mi vyhovovaly.

Zapřemýšlím, co by případně mohl Nigel zkusit podniknout v mezičase, po tom neúspěchu se skladištěm to ale asi nebude nic velkého.
Autorská citace #43
6.11.2014 17:46 - Gurney
...a ještě si dám příště pozor abych líp komunikoval kde se kdo při různých bojových střetnutích nachází a cos tím kdo může dělat...
Autorská citace #44
7.11.2014 01:25 - Nerhinn
Můžu sem hodit to schéma, co jsem si dělala já. Není úplně konzistentní v zobrazení, ale mělo by být pochopitelné.
Autorská citace #45
7.11.2014 01:35 - Gurney
Nerhinn píše:
Můžu sem hodit to schéma, co jsem si dělala já. Není úplně konzistentní v zobrazení, ale mělo by být pochopitelné.

To by bylo super, to moje bylo stejně jan tak na ukázku jak se to dá zobrazovat na papíře.

...což mi připomíná že mám někde doma zpracované vztahy mezi císařem a papežem, přičemž kdo, jak a s kým v Marseille mám rozkresleno přesně stejným způsobem, tak to můžu příště na ukázku vzít...
Autorská citace #46
12.11.2014 18:31 - JimmyThief
Ohledně tý neděle 16týho, já bych určitě mohl, ideálně zas kolem dvanácti.

Pro doplnění, Slavjan si krom Popoviče nechal u FBI prověřit aj Radiče, stejně tak v rámci socializace s marseillským podsvětím Radiče zmínil s tím, že slyšel, že zprostředkovává zakázky pro všehoschopné zájemce a že by se s ním rád setkal; jinak k tomu Popovičovi rozhlásil, že to jméno (mezi jinýma) zaslechl, když dělal pro americkou srbskou mafii (což teoreticky může bejt aj pravda, pokud s ní Popovič dělal byznys), a že někdo takovej by byl vzhledem ke Slavjanově minulosti (pro případ prověřování 3kovej cover) ideální zaměstnavatel, ale že je otevřen i jiným pracovním nabídkám - sem zase nechtěl, aby to vyznělo, že se sháním čistě jen po Popovičovi, to by bylo vzhledem k načasování celkem podezřelý, a zas tak sebevražednej nejsem :-D

Jinak flashbacky jsou vážně cool, určitě bych se jim nebránil ;-)
Autorská citace #47
13.11.2014 22:56 - Lokken
Ahoj, platí ta neděle?
Autorská citace #48
14.11.2014 11:59 - Gurney
JimmyThief: ok, me je jasne ze nechodis po Marseille a verejne se shanis prihodne po Popovicovi :) A j, zohlednim to.

Jinak s nedeli jsem pocital, jen se mi ted objevil problem, ze mozna budu muset v nedeli resit nejake neprijemne rodinno-zemedelsko-zarizovaci zalezitosti :( Budu se snazit to prelozit na jindy, uz proto ze by to nejspis znamenalo dalsi hru az prvni tyden v prosinci; prozatim se vidim svou ucast tak na 70%

Edit: dam vedet dnes, nejpozdej zitra dopoledne. Sry za komplikace

Jeste tedy zalezi na tom jak ma cas Nerhin (?)
Autorská citace #49
14.11.2014 14:45 - Nerhinn
Sorry, problémy se scannerem.

Schéma a poznámky. Ano, jsou tam dva sklony písma a žádný z nich není čitelný.



V neděli můžu, dvanáct je OK.
Autorská citace #50
15.11.2014 13:05 - Gurney
Všem se omlouvám, ale k zařizování věcí před odjezdem se mi včera a dnes připletly další věci, jako nějaké práce na zahradě po příbuzenstvo a další věci a vzhledem k tomu že pak příští týden odjíždím, už to prostě nemám na kdy odložit. V neděli tedy bohužel nestíhám a další hra tím pádem asi až po mém návratu ze zahraničí (tedy pokud by vám hraní hodně chybělo tak samozřejmě v klidu tmelte kolektiv a dejte nějakou hru beze mě) tj 7.12. (můžete?)

Mezitím aspň udělám nějaký stručný pseudozápis z prvních dvou her, ať se to úplně neztratí v překladu.

Jinak za to schéma dík a audina i s osazenstvem je super. Připomělo mi to hlášku "nebudu sedět vzadu ve třech" :)

Jinak kdyby jste měli čas v průběhu příštího týdne (nejspíš v úterý nebo ve čtvrtek), asi budu ještě něco řešit v Brně a klidně bych tak na dvě, tři hodiny zašel někam sednout.
Autorská citace #51
15.11.2014 14:21 - Lokken
Škoda, očekávám náhradou poutavé historky z Islandu! :-D

7.12. bych zatím měl mít čas, píšu si.
Autorská citace #52
30.11.2014 02:53 - Nerhinn
Joaha, jsem se zapomněla ozvat. Nic se neděje, termín je OK. Trošku s křížkem po funuse teda, ale přece.
Autorská citace #53
3.12.2014 12:32 - Gurney
Ahoj všichni, už jsem doma a mám internet&klávesnici, v nejbližších dnech napíšu co a jak...
Autorská citace #54
5.12.2014 22:01 - Lokken
Tak jak to vypadá s tou nedělí? Rád bych si naplánoval víkend... :-/
Autorská citace #55
6.12.2014 03:03 - Gurney
Já s nedělí počítám. Pokud vím tak ostatní taky.
Autorská citace #56
6.12.2014 14:22 - Lokken
Já vím jen o asi týden starém potvrzení od Veroniky.
Gurney píše:
...v nejbližších dnech napíšu co a jak...

Čekal jsem nějaké ANO/NE hrajeme. Už jsem teď ráno slíbil na neděli pomoct bratrovy se stěhováním, zkusím to přesunout.
Autorská citace #57
6.12.2014 15:41 - Gurney
Aha, já to myslel tak že zas napíšu v kolik se sejít. Ale když to teď po sobě čtu tak to fakt nebylo moc jasné, moje chyba :(

Kdyby to byl moc velký problém tak to můžeme nechat na příští neděli.
Autorská citace #58
6.12.2014 17:29 - Lokken
Nakonec budete muset zítra hrát bezemne, případně hraní nechat na příští týden.
Autorská citace #59
6.12.2014 17:33 - Gurney
OK, tak nedělní hra se ruší.

Další pokus tedy předběžně v neděli 14.7., napiště jestli můžete.
Autorská citace #60
6.12.2014 18:30 - Lokken
Já můžu jak v sobotu 13.12. tak v neděli 14.12. .
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068950176239014 secREMOTE_IP: 3.15.235.104