Sethi
6.4.2009 09:18
Sven, proslavený paranoik, to zase vidí po svém, a hned dvakrát. Dokonce i sličná Gaerwyn odtajnila něco ze svých záznamů.

Přepůlená, namazaná a zase spojená houska?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Musí být spojena kompatibilně.kladné body11
Je mi to jedno.kladné body1
Cože?kladné body2
7.1.2010 08:42 - Almi
Kýblohlav školní (wlkeR) píše:
...vsadím se, že nejmíň každej druhej DM by rád viděl, jaká práce stojí za takhle úžasnym příběhem.


..nulová, vše je to o hráčích. A tady je tak různorodá směska, že si vystačí sami:

aneb

"Ahoj Almi, víš, chtěla bych, aby v nějaké příští hře byla scéna, kdy se mi stane XY.."
"Hele, Almi, víš, jak jsem ti minule říkala o té XY? Tak to už neplatí, chtěla bych Z"
"Hm..to máš docela smůlu, už je pozdě. Těš se.." ;-)))

případně

"Víš, Almi, líbilo by se mi, kdyby moje postava uměla tohle a tohle. Ono to není přímo v pravidlech, ale mně se to moc líbí a ničemu to nevadí."
"Jasně, není problém, promyslím to." (potměšilý úsměv DMa)
"Tak, stalo se ti to a to, víš, to co sis vymyslela funguje tak nějak i reverzně, no není to super?" (zákeřný smích DMa)
"Ouu, a jak se toho mám teď zbavit? Vyprchá to??"
"Ale jistě, že to ČASEM vyprchá." (naprosto kamenný výraz + cukající koutky DMa)

..tak nějak sis to představoval? :-))
7.1.2010 08:55 - Sethi
Ono to naštěstí funguje oběma směry... Aneb co je psáno... =)
7.1.2010 09:25 - Jarik
tak tak... co perem vlozeno v papiru list, tako by vytesano do kamene,... a s tim buh ani Almi nic nezmuze. :D
7.1.2010 17:19 - wlkeR
Almi: Tak to je super, že máš bandu lidí, co takhle pracuje. Já jim o tý možnosti řek, ale zatím s sebou banda na vlastní žádost jen tahá netopýra, co se má o úplňku proměnit v krásného prince... *sigh*

Ale už na mě aspoň neřvou "tohle přece moje postava vědět nemůže"

Nicméně i tak, něco málo je určitě tvůj nápad... :D
7.1.2010 18:28 - Sethi
Kýblohlav školní (wlkeR) píše:
netopýra, co se má o úplňku proměnit v krásného prince


...

Mluví?

V co se promění doopravdy?
7.1.2010 20:39 - Jarik
Sethi... hmmm zajimavy napad co?
Aha, vy vo tom vlastne jeste nevite, ze takoveho netopyrka si s sebou tahate :)
Akorat ze se z jestera netopyrek mozna stane :)

Kyblohlav:
Vezmi to takhle... Kdyby nam Almi rekl... "tady mate netopyra, ktery se o pulnoci noveho mesice promeni v prince", tak si muze byt jist, ze se to tak nestane:
napad 1] nekdo z nasi druzinky zacne netopyra permanentne sledovat, zda se nemeni v nejakou bestii (upira napriklad)
napad 2] nekdo z druzinky zacne netopyra zkoumat, zda je k snedku
napad 3] nekdo zacne premyslet, zda je netopyr z tohoto ci jineho sveta
napad 4] nekdo ve svych "pametech" napise, ze netopyr uz vlastne princem je
napad 5] nekdo premluvi Almiho, aby se ten netopyr ztratil, ze je dobre najit jeho hrad, atd.
napad 6] netopyr se promeni v neco jineho jeste pred uplnkem, a druzina zacne resit, jak jej do uplnku promenit v netopyra, aby se mohl 'tento' promenit v prince (pokud takove myslence druzinka uverila).
...

tak,... snad jsi pochopil JAK VELKOU SILU MA V NASI DRUZINCE TVRZENI "z totohle netopyra se o prvnim novoluni stene Princ" :)

A jestli jsi "pobral tohle", tak ted si pedstav, ze takhle se u nas pracuje se vsim co Almi rekne.
Priklad: "Tady mate oslika. Pujcuji Vam ho. At se mu nic nestane." (realita je takova, ze Oslik je ve vetsim bezpeci nez vetsina druzinky)
8.1.2010 01:26 - wlkeR
Jarik: Co se oslíka týče - sem se dočet :)

Netopýr... Týpek, co ho holkam prodával, udal tuto proměnu jako důvod, proč to zvíře co vypadá, že každou chvíli chcípne, stojí 100 zlatých. Poté, co mě začaly spamit zprávama, jak je to s tim netopejrem doopravdy sem jim řek, že to nechávam zcela v jejich režii. Úplněk maj za dva dny a překrývá se s festivalem, na kterym majitelka zvířátka bude sloužit slavnostní mši mojí variantě Raven Queen. Sám sem zvědavej, co se z toho vyklube...
8.1.2010 08:20 - Almi
Kýblohlav školní (wlkeR) : tak to jsem zvědav i já, co z toho vykouzlíte :-)

..a co se týče oslíka, v těch zápisech je jen minimum toho, jak je o něj postaráno ve hře doopravdy - viz hlášky, "víš, já už léčit nemůžu, musím si enchat ještě ěnco na léčení Oslíka". A dotazy typu "Kolik má Oslík léčivých vln?"

Jarik: No, to není špatný nápad..nechcete třeba slona? ;-)) Ale pravda je, že "kauza Oslík" je už vymyšlená a připravená. Boj se, až se Oslík dostane na paragona... ;-)
8.1.2010 08:28 - Nachtrose
Almi: a mate uz pro oslika i nejakou Epic destiny? Treba "Donkey God"?
8.1.2010 10:06 - yokuzava
:) Donkey god, to je dobry! a pri te prilezitosti se prerodi na pegase nebo jednorozce za sva vytrpena leta v podobe oslika :)
8.1.2010 10:23 - Alnag
Yokuzava: Nebo na mulu... :)
8.1.2010 10:39 - t2001
Nebo dočasná proměna ve zvíře ušlechtilého charakteru i vzhledu, ovšem časově omezená (viz Shrek :-D )
8.1.2010 10:58 - Nachtrose
Yokuzava: coz mi pripomelo Shreka dvojku :-)
8.1.2010 15:45 - yokuzava
:) Mno, ze vy se koukate jenom na detske animovane pohadky? :)
8.1.2010 17:22 - Jerson
Proč dětské? Včera jsem poprvé viděl Příběh hraček, a dvojka je naprosto úžasný animák.
11.1.2010 14:35 - yokuzava
:) Ale, jenom jsem si vzpomnel jak synovci lezi ve Shrecich, Cervenych trakturcich a dalsich animovanych filmech :)
11.1.2010 17:35 - Jerson
Shrek je asi tak dětský jako ... no, jako nějaký film, ze kterého děti pochopí sotva půlku :-)
12.1.2010 07:59 - yokuzava
:) nojo porat, detailisto ;)
7.2.2010 22:37 - Sethi
Nová kapitola je na světě! Bratrovražda a putování mezi stíny! Staronoví známí a výňatky z červené knihovny!
7.2.2010 22:51 - noir
Teda Sethi, to je paráda! Díky moc, když jsem to četl, tak jsem chvilkama ani nedýchal.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055551052093506 secREMOTE_IP: 18.118.2.15