Sethi
6.4.2009 09:18
Sven, proslavený paranoik, to zase vidí po svém, a hned dvakrát. Dokonce i sličná Gaerwyn odtajnila něco ze svých záznamů.

Přepůlená, namazaná a zase spojená houska?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Musí být spojena kompatibilně.kladné body11
Je mi to jedno.kladné body1
Cože?kladné body2
Autorská citace #21
9.6.2009 08:10 - Lotrando
díky, pěkné čtení po ránu.

ad poslední strana - žádný problém, aspoň to mělo spád.
Autorská citace #22
9.6.2009 13:09 - Jarik
dik. aspon vim, kde budem pokracovat :)
a co vse si musim vymyslet :)
Autorská citace #23
9.6.2009 16:39 - Sethi
tak my jsme technicky vzato skončili ještě o něco dál, ale to nemělo moc smysl z mého pohledu psát.

takže jedině jestli alnag naznačí...
Autorská citace #24
9.6.2009 17:59 - Alnag
Alnag naznačí nejdřív v pátek, neb Alnag se připravuje na přijímačky...
Autorská citace #25
9.6.2009 23:13 - Chrochta
to Alnag: Přeju hodně úspěchů.

A už se těším na pokračování. Mimochodem, neuvažuje se nad tím, že by příběh doplnil Konstantinův (případně Metodějův) pohled na věc?
Autorská citace #26
9.6.2009 23:17 - Sethi
metodějův názor by mě vážně zajímal.

chlupáč toho moc nenakecá, ale vsadím se, že je to pokladnice vědomostí =)
Autorská citace #27
10.6.2009 06:15 - Noir
Já bych i uvažoval, ale bohužel (a je mi to fakt líto), na to holt nenajdu čas...
Autorská citace #28
10.6.2009 15:02 - Nerhinn
Je to radost to číst, moc se mi ty zápisky líbí :)
Autorská citace #29
10.6.2009 15:33 - Jerson
Btw. je to jen můj dojem, nebo úplně nejlepší zápisky ze hry jsou ty, ve kterých se hráč dočte o své postavě?
Autorská citace #30
10.6.2009 18:21 - Jarik
Jerson: da se rici, ze mas pravdu :)
proto nepisi.. a jen ctu :D
Autorská citace #31
10.6.2009 22:43 - Nerhinn
Jerson: Je vidět, že už jsi dlouho nebyl na onom mnou často zmiňovaném Fénixu. Pak by ti dotaz na něco tak očividného jistě přišel zbytečný ;)
Nicméně krom toho, že si myslím, že je to obecně příjemné, je i fajn určitá sebereflexe; to, jak vás vnímají ostatní. Pro mě je to zajímavé, mám nad čím přemýšlet. Možná se podle toho i trochu zařídím.
Autorská citace #32
11.6.2009 07:48 - Jerson
Popravdě, to že lidé tou nejraději o sobě vím už pět let, kdy jsem psal zápisky z naší první fantasy kampaně a kluci se mě ptali, kdy už konečně budu psát taky o jejich postavách (: )

(Btw. jak s tím souvisí Fénix? Na něj nechodím, protože témata co jsem sledoval jsou mrtvá.)

Hlavně jsem to ale myslel jako lehké popíchnutí, na které se tedy chytil Jarik, i když naprosto nečekaným způsobem - a podle mě docela sobeckým.
Nicméně myšlenka byla taková, že když si hráč přečte o své postavě a potěší ji/ho to, tak by to mohla být motivace napsat také něco z pohledu své postavy, aby byli zase potěšeni ostatní.

A teď přímo - kdy zveřejníš nějaké zápisky Gaerwyn? (: )
Autorská citace #33
11.6.2009 08:07 - Sethi
podle takové teorie bych měla být největším fandou své tvorby já sama.

...což je vlastně pravda.

jdu si pro roztleskávací kostýmek.

Autorská citace #34
11.6.2009 08:57 - yokuzava
Sethi pises pekne, libi se mi tvuj zpusob :) jen tak dal!
Autorská citace #35
11.6.2009 11:52 - Nerhinn
Jerson: Já se samozřejmě vždycky naprosto nehorázně těším na jakoukoliv zmínku o Gaerwyn. Na všech hrách, které mají co do činění s tvorbou nějaké postavy (tedy nejen RPG, ale třeba i... počítačoví Simíci) se mi nejvíc líbí, když postava začne žít svým vlastním životem, kdy nad ní ztratím tu absolutní moc - a tohle je přesně ono. Moje představa Gaerwyn byla asi docela odlišná od toho, jak ji vnímají ostatní. Ale líbí se mi to a asi ji tomu přizpůsobím.

(Na Fénixu je taková místnost - Jsem, jaký jsem. Je založená na tom, že se vždycky vyvěsí nějaký dotazník a lidi tam do místnosti na něj posílají odpovědi. Je na tom krásně vidět, jak se soustředí především na ten svůj a vůbec nečtou dotazníky těch druhých. Samozřejmě - tohle už je trochu extrém. Ale člověk imho prostě rád vidí někde sebe. Aby ho zaujaly cizí zápisky, musí být opravdu kvalitní.)

Jinak s Gaerwyn je trochu problém. Tahle hra přišla v období takového mého inspiračního sucha a já doteď nebyla s to, vymyslet jí nějakou zajímavou historii a motivaci. Doufala jsem, že v průběhu hry na něco přijdu, ale pořád ne a ne mi něco cvrnkout do čela. Od toho se pak odvíjí absence Gaerwyniných zápisků. Zkoušela jsem to, ale něco tomu chybělo... asi nějaký větší otisk osobnosti.
Autorská citace #36
11.6.2009 12:41 - Jerson
A osobnost nedokážeš vytvořit bez historie? Ne že bych to nechápal, já to třeba nedokážu, ale vzhledem k tomu, že kousek historie vytvářím společně a charakterem postavy (bez toho to neumím) jsem se považoval tak trochu za extrémní případ.

I když je fakt, že dostat botu osobnosti do dveří Aiss a Swena asi není nic jednoduchého - nebo alespoň jsem měl dojem, že třeba zmiňovaných hádek se Gaerwyn neúčastní.
Autorská citace #37
11.6.2009 13:04 - Jarik
Jerson:
To bude mimojine tim, ze nekteri z nas proste neco reknou... a chvli na to uz to neresi.
A ze se Sven a Aiss radi hadaji, a tak si to pamatuji??? to logicky vede k tomu, ze se objevuji ve svych zapiscich navzajem.
Autorská citace #38
11.6.2009 17:34 - Almi
Jerson: Buď si jist, že se hádají víceméně všichni..pokud se někdo nehádá, je to proto, že nenápadně za zády jiných lootuje (viď, Gaerwynn), očichává a močí (nebudu zmiňovat) či nahlas křičí, aby upozornil všechny v okolí (nejmenovaný drakorozený :o)).
Autorská citace #39
11.6.2009 17:41 - Sethi
ono to v podstatě funguje... předpokládaní leadeři se navzájem natolik zaměstnají hádkami, že může zbytek družiny nerušeně vzkvétat, aniž by jim do toho nějaký blbec kecal... dokonalá symbióza =)
Autorská citace #40
11.6.2009 17:53 - Almi
Sethi: Konečně jsem měl čas si v poklidu přečíst další část Tvého deníčku..a až pak jsem si uvědomil, kolik toho člověk odehraje, když není během hry žádný souboj :o)))

..každopádně: Náádhera..a je možná dobře, že Noir nepíše gnollův deník, protože jeho popis pojetí "zkoumání lidské kultury" mne skutečně dostává, kdykoliv si na to vzpomenu :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062739133834839 secREMOTE_IP: 35.175.174.36