Tipy a triky

sirien
5.5.2022 15:13
Autorská citace #21
6.5.2022 13:14 - sirien
Loki: ta hra Blades na Dálavě co jsi hrál byla... weird on so many levels for so many reasons :D Jakože fakt nereprezentativní, jak sem Ti řikal už tam.

Můžeme dát nějakou serióznější ukázkovku na další Dálavě.
Autorská citace #22
6.5.2022 15:41 - LokiB
sirien: no jo, ale to jsi mi říkal i o Magem, co jsme hráli s Captainem :) Tak má prostě smůlu na nereprezentativní hry ... asi je to mnou ;(

Ale jinak tě beru za slovo, dneska už bych byl mentálěn připravenější i na reprezentativnější seriózní Blades hru a bych to i ocenil.
Autorská citace #23
6.5.2022 16:07 - sirien
Loki: tak jako sorry, u Mage jsme Tě varovali předem, že to nebude hra pro nováčky a že se dost možná "utrhne" mimo uchopitelnost. Tzn. na to že jsi se případně ztrácel když tam na konci začly lítat vzduchem útoky vedené v jiném čase a skrze jiné sféry, aby se obešly konceptuální magické obrany, si nemůžeš moc stěžovat. Problém nebyl v tom, že by ta hra nebyla reprezentativní*, ale v tom, že nebyla "ukázková"

* technicky do diskuse, vůči oWoD a Captainovu stylu byla, já třeba ale Mage hraju o dost víc down-graded, ne nutně magií, ale tím světem a zápletkami, ale to je už složitější diskuse...

U těch Blades jsi ale vletěl bez varování (to be fair, já taky nečekal co se z toho stane - a co vím tak Gurney taky ne...) do fakt hodně weird hry která byla fakt hodně mimo to o čem ten systém a ta hra běžně je - tak moc že vlastně pochybuju jak moc bych to vůbec za tu hru označil :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072190046310425 secREMOTE_IP: 18.208.172.3