Tipy a triky

Alnag
9.7.2009 10:21
Inspirace pro vaše vlastní postavy i příležitostná RPGčka v analýze tradičních charakterových vzorů - archetypů.
Autorská citace #1
9.7.2009 10:21 - Geralt
Paráda, výborné pokračování. Je skutečně zajímavé, jak ty temné stránky fungují v praxi. Když se zpětně podívám na postavu Steffana z Hrany, tak dlouho kráčel ve stopách Poustevníka a poté co se v samotném závěru zvrhl, upadl právě do kategorie svého odvráceného protějšku - Černokněžníka. Přitom onu postavu jsem hrál, aniž bych kdy slyšel o takovéto spojitosti. Takže na Alnagových odvrácených stranách archetypů bude víc, než se na první pohled může zdát. :)
Autorská citace #2
9.7.2009 12:05 - Quentin
Moc pekny :)

do jake kategorie spada treba Spike?
Autorská citace #3
9.7.2009 14:09 - yokuzava
Moc pekny, jak uz bylo receno! Poucny podobne jako Zenske archetypy.
Autorská citace #4
9.7.2009 22:34 - Rytíř
Jen pro vaše info, Alnag odcestoval na FF (jako mnozí další tady), bude až po 12.7.
Autorská citace #5
11.7.2009 19:42 - Goran
Opět výborné :)

Jen mi ty mužské archetypy přijdou obecně blíž k sobě než ty ženské, třeba mezi Apollónem a Diem se mi v mnoha případech těžko rozlišuje. Ty ženské archetypy mi byly jasnější.
Autorská citace #6
12.7.2009 20:21 - Alnag
Goran píše:
Jen mi ty mužské archetypy přijdou obecně blíž k sobě než ty ženské, třeba mezi Apollónem a Diem se mi v mnoha případech těžko rozlišuje.

No ten rozdíl je IMO zjevný - Apollón vyvedený do extrému je workoholik, zatímco Zeus bude despota. Apollón směřuje ke sebezničení, Zeus spíš ke zničení osudů kolem sebe. (Když tedy vezmu jen jednu odlišnost...)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.34365916252136 secREMOTE_IP: 18.205.96.39