Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

24.7.2009 13:24 - Rytíř
Já a škodolibej? No toto.. :))
Krom toho, že by se někdo chtěl bavit na tvůj účet, byla taky myslim Siriene ve hře možnost, že své předchozí tvrzení odvoláš, resp. zmírníš. Někdy prostě není tak jednoduchý někoho odhalit, kor když se on sám snaží se maskovat. Ostatně, mám dojem, že ty bys to moh vědět nejlíp.. ;)

Hmm, tak sem využil svý nechutný admin práva a už to vim, heč heč ;)))))))
Jo a já to fakt nejsem.
24.7.2009 18:03 - Alnag
Někdy mít admin práva je fakt nuda... ale potvrzuji, že to není ani rytíř ani to nejsem já a jsme schopní potvrdit, kdo to je, když na to přijde.
24.7.2009 23:07 - sirien
Rytíř píše:
Siriene ve hře možnost, že své předchozí tvrzení odvoláš, resp. zmírníš. Někdy prostě není tak jednoduchý někoho odhalit, kor když se on sám snaží se maskovat.

Jenomže to je celý dělaný kvůli tomu abych to odvolal, tak mě to ani nnapadne :D
Kromě toho ten původní výrok byl zaměřen a) na konkrétní osobu a její projev b) v situaci, kdy jej nijak záměrně nemění, což ve výsledku ukazuje že vztah mezi odhalením této osoby a původním výrokem je dost mizerný... :P
27.7.2009 06:42 - wraiths
Sirien píše:
Jenomže to je celý dělaný kvůli tomu abych to odvolal, tak mě to ani nnapadne :D
hmm skoda ze se nejmenujes Jan... a ze jsi se nepoucil z dejin. Krasne by jsi plapolal. :D
27.7.2009 07:59 - Sethi
to nevadí, že se nejmenuje jan. tak holt nebude hořet, necháme ho projít po prkně.
27.7.2009 08:12 - Fibriso
a hlavně, na pirátské lodi je poprava upálením jaksi ne zrovna dobrým nápadem...
27.7.2009 08:13 - Sethi
pokud se samozřejmě nejde ve velkém stylu - přivázat ke stěžni a zapálit celou loď.

obložit sudama se střelným prachem, aby náhodou neut-... chci říct, aby moc netrpěl.
27.7.2009 10:24 - Rytíř
Anebo když stylově, tak ho přivázat k dělový hlavni a pustit přes palubu.

Fuuuj, hnusná představa. Jak říkám, zlatý ninjové...
27.7.2009 10:32 - Fibriso
Rytíř: Pustit nebo vystřelit?
27.7.2009 10:34 - Nachtrose
Nedelalo se to i tak, ze privazat ke stezni a nechat byt ci pripadne vysekat v podpalubi jeste diru?
27.7.2009 10:35 - Rytíř
Pustit. To dělo. I s přivázaným raubířem..

Vystřelení je moc rychlý a navíc to pak musí někdo uklidit, ten svinčík :)
27.7.2009 10:35 - Nachtrose
Fibriso píše:
Pustit nebo vystřelit?


To zalezi, jetsli to je pirat, nebo baron Prasil ;-)
27.7.2009 10:38 - Sosáček
Upustit delo? Hele, vy ninjofilove, chapete ze dela nerostou na stromech?
27.7.2009 10:43 - Sethi
taky si říkám, škoda dobrého děla.

další možnost je vysadit na malém opuštěném ostrůvku mimo běžné lodní trasy. ovšem jen v případě, že je pirát čerstvě po chemoterapii, aby z chlupů na zádech nemohl uplést provazy, do kterých by chytal želvy...
27.7.2009 10:52 - Fibriso
nebo aby tam překupníci neměli skladiště rumu...
27.7.2009 11:00 - yokuzava
Svazat, do oceanu hazet krvave maso, pustit na prkno vedouci mimo palubu a sklepat zralokum do talire :)))
27.7.2009 11:07 - Sethi
není to škoda masa?

mimo to, kde by člověk vzal na lodi krvavé maso? pokud s sebou vezu dobytek, tak s ním nebudu takhle plýtvat.

to radši podřezat šlachy (ušetřím za provaz i za maso) a pak shodit.
27.7.2009 11:11 - Rytíř
Děl je na moři rozhodně víc než stromů.. :)) Nebo si tu snad někdo z přítomných pirátofilů myslí, že když přepadnu loď, budu překládat na svou i její děla? Hoho, kdo by se s tím dřel.

Na žraloky není spoleh, dycky po nich něco zbyde.. dělo už nevyplave ;)
27.7.2009 11:12 - Sethi
ale tak, zbýt může. my se tady nesnažíme zbavovat důkazů, my se za své zářezy nestydíme, narozdíl od ninjů.
27.7.2009 11:14 - Colombo
v tom případě ho můžeš nechat uvázaného u stěžně a podříznutého na očích všem. Čím víc zrádců/obětí, tím více mrtvol přivázaných u lodě. To by teprv byl krutý look, na tom by se dala dělat pověst.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086387157440186 secREMOTE_IP: 18.224.37.68