Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

23.7.2009 10:05 - Sethi
ty určitě podvádíš.
23.7.2009 10:08 - Magus
Tak uz to vybal kartáči...
23.7.2009 10:18 - Sosáček
Píše:
ale no tak.

(u kohokoli jiného bych to nechala plavat, ale ty tohle rád, ne?)

Tvoje usi ceka stredovek.

Píše:
karový eso: Cituj tu nadávku nebo se omluv. Hned

Rekl jsi ze jsem fritzs. Jestli chces prechazet do konfliktni roviny (a ja se snazil o veselou diskusi, nevim proc po vsech tech nevazne myslenejch nesmyslech najednou vsem hrablo kdyz jsem rekl ze pirati jsou lepsi, pac ninjove jsou tepli protoze vrhaci hvezdice jsou ozdoby na vanocni stromecek, ale tak co) tak muzeme preskocit hadky a rovnou jit ven. Nikdy jsem netouzil byt ten clovek o kterem si ostatni reknou "jo ten, toho muzes urazet a nic z toho".

sirien píše:
Fibriso: Musím říct, že se Ti ohledně identity Kárového esa podařilo být přesně na Magusově úrovni úspěšnosti. Gues again.

A tebe to prekvapuje? Fibrizo nikdy nebyl ... nejostrejsi nuz v supliku. (to mas za toho fritzse, fibrizo)
23.7.2009 11:14 - Fibriso
Já jsem tvrdil přesnej opak, že ninjové jsou lepší.
(a představa pirátů z karibiku jakožto pirátů je tady docela dost zvrácená...)

a ne, neřekl. řekl jsem že mám podezření že jsi asi fritz, ne že jsi. Což nejsi. Stačilo řici že nejsi (popravdě, ono je to lepší že nejsi).

edit: Názorný příklad nad :D

Píše:
Znate nekdo pocitacovy ninjy? Protoze pokud ne, tak je mozny ze ninjove zaspali dobu, a tudiz pirati rulez!

myslím, že teď si říkaj hackeři....
23.7.2009 12:29 - wraiths
Rytíř píše:
Můj tip, Wraiths
:)))))
no dovol... :( pokus o "ftip"?
23.7.2009 14:19 - sirien
Fibriso píše:
myslím, že teď si říkaj hackeři

nn.
Hackeři jsou ty typové, co prolamujou zabezpečení a procházej se kde nemaj a tak. Ty cool týpci co to fakt uměj.
Piráti jsou ty lidi, který fakt deptá, jak s nima systém vyjebává tou neskutečnou hovadinou "autorských práv" a "duševního vlastnictví" (pro zájemce mohu zaslat velice, velice zajímavý článek který ukazuje, proč je celá tahle koncepce naprosto nesmyslná) protože si to OSA a jiné zaplatěj v lobbingu, takže na to jebou a prostě stahujou co a jak se jim zlíbí.
hackeři jsou nejspíš takřka vždy piráti, ale většina pirátů s hackerama nemá moc společnýho.

/i když podle určitých oficiálních (!) definic jsou piráti v důsledku prakticky všichni co mají počítač napojený na net. Fakt zlo. Zákon který není uznáván víc než 70% populace nedává moc logiku.../

Mimochodem, tohle sem svého času nasbíral na YouTube:
Blondýnka: U nelognutýho přispěvatele se podvádět nedá, Rytíř je na tom stejně jako my.
23.7.2009 14:37 - Rytíř
Hmm, tys to nebyl, Wraithsi? Zklamal jsi mě, já sem chtěl napsat Sirienkovi něco podobnýho, na tu jeho hlášku. :)))

ad lognutej user a naše možnosti, mno tak kdybych hodně pátral, možná, možná bych někdy vysosal IP adresu, ze který to bylo poslaný a pak bych to teoreticky moh porovnávat.. ale že bych se na to, že :)
Navíc to byl jistě zkušený pirátohacker, kterej si předtím IP zamaskoval a ještě pro sichr změnil :))))))
23.7.2009 14:54 - wraiths
Píše:
Hmm, tys to nebyl, Wraithsi? Zklamal jsi mě
ceee tady vidis jak malo znas lidi :)
23.7.2009 22:49 - Magus
Hehe ke je SOS určitê!!
23.7.2009 23:13 - sirien
Gratuluju... to si zjistil čtenim threadu v němž Jakub s Lotrandem řeší jak je cool že si tu může libovolně měnit nicky?
Nebo potom co sis všim že už několik dní na všechny posty KE (až na tuhle diskusi, nechtěl sem kazit zábavu) odpovídám tradičním "Jakub:"? :P
23.7.2009 23:28 - Jerson
Siriene, už jsi zjistil kdo je ten neznámý, nebo můžeme tipovat dál?
23.7.2009 23:54 - sirien
No, minimálně sem to neřek, takže se tipování meze nekladou :)
(mám pár osobních tipů. Ne moc. A jsem si na 95% jistý že to někdo z nich bude. Ale vzhledem k tomu že se k tomu postu může kdokoliv přihlásit nebo naopak může autor snadno říct že to nebyl on sem jako oslovená osoba pro tipování v dost pitomé situaci, takže se sám ani nebudu moc vyjadřovat)
24.7.2009 00:04 - Alnag
sirien píše:
Ale vzhledem k tomu že se k tomu postu může kdokoliv přihlásit nebo naopak může autor snadno říct že to nebyl on sem jako oslovená osoba pro tipování v dost pitomé situaci


Nikoliv. Jelikož se dá dohledat IP, tak pokud se k tomu někdo přihlásí a neudělá to ze stejné IP bude to krajně podezřelé (a dá se to lehko ověřit). Dohledat kdo z dané IP posílá příspěvky neumím (jedině ručně procházet příspěvky a to se mi nechce), ale tak Max by to asi dokázal vytáhnout.

Velký bratr vás vidí!
24.7.2009 00:05 - sirien
Když už bych dělal takovouhle provokaci, tak jí udělám naprosto zákonitě přes proxynu...
24.7.2009 00:17 - Alnag
Příspěvek v 07:56? Siriena můžeme vyloučit :D
24.7.2009 00:42 - sirien
Třeba Sirien prostě jenom nešel spát...
24.7.2009 06:56 - Jerson
Tak napiš svoje tipy, ne? Mám dojem, že ti co to nejsou se proti autorství ohradí stejně jako Wraiths (i když ten to možná udělal jen kvůli Rytířovi, nevím)
24.7.2009 12:03 - sirien
No, sem si tak říkal že to může být z kontextu Jakub, z formulace Magus, malou ale možnou šanci jsem dával ze škodolibosti Rytířovi... takové jako hlavní tipy.
24.7.2009 12:23 - Neznámý
Siriene píše:
(PS - to FAKT nedokážete po přečtení jednoho libovolnýho postu poznat o koho de?)

FAKT to nedokážeš poznat, Sirienku. Všechno špatně. Zkus pětiprocentní menšinu.
24.7.2009 12:44 - sirien
ad1 - jsme u toho. Tohle může napsat naprosto kdokoliv včetně lidí které jsem zmínil. A očividná snaha buzerovat byla důvod proč sem se nechtěl vyjadřovat vůbec.

ad2 - to je bullshit protože tu citaci jsem psal v kontextu konkrétního člověka o tom konkrétním člověku v běžném vyjadřování. Provokativně se odlogovat a začít psát nasertivně jinak než obvykle umí každej, takže v praxi nic nedokazuješ. Kromě poměrně slabého pokusu bavit se na můj účet...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081723928451538 secREMOTE_IP: 3.129.19.251