Střípky

sirien
1.7.2009 00:30
Piráti nebo ninjové?
Tohle je (prý) prastaré dilema. Zajímalo by mě, jak se na to kouká místní osazenstvo...

2.7.2009 16:15 - Merlin
Colombo: nene, oni budou stát pěkně na sluníčku, aby je kapitánka viděla
2.7.2009 16:16 - sirien
(jak si vůbec došel k tomu že je Sethi kapitánka? Sethiino kapitánování skončilo poněkud neslavně pod kýblem...)
2.7.2009 16:19 - yokuzava
:) sorry lidi, uz musim jit tak zas zitra.
2.7.2009 16:21 - Nachtrose
Moje nejoblibenejsi ninja:



Vsem ( dvema ;-) ) piratum ve svem okoli s prehledem natrhne zadnici.

( ale to neznamena, ze stranim jednem, nebo druhym )
2.7.2009 16:23 - Merlin
sirien: sama se titulovala...sem džentlmen, nepochybuju :)
2.7.2009 16:34 - Gurney
Colombo píše:
jsem člověk silných morálních zásad, kdybych zneužil opilosti nebohé dívky, nedokázal bych se na sebe podívat do zrcadla.

lol a to máš vyzkoušeno nebo si myslíš že jsi silných morálních zásad?

Colombo píše:
pořád vidíš, že je ošklivá, normálně by ses s ní nevyspal, ale teď je ti to jedno

Tohle je nedostatek morálních zásad :)

ušatka píše:
zbožňuju pohled na dívčí pozadí, když se sklání k drhnutí paluby

To naprosto chápu :)
2.7.2009 16:52 - Colombo
sirien: v životě sem neměl tu příležitost přijmout od nějaké dívčiny nabídku na sex, ať už bych k té dívčině něco cítil nebo ne. Ani jsem s žádnou divčinou nebyl v žádné intimní chvilce, nic. Jaký jiný názor bych měl za těchto okolností mít?

Gurney: co je na tom nedostatek morálních zásad? To je skutečnost, na obou stranách.
Myslím si, že jsem silných morálních zásad a za jiných okolností se mé silné morální zásady projevily.
2.7.2009 17:19 - Sosáček
http://www.wikihow.com/Be-a-Pirate-Girl

Hm.

Colombo: hele uz te tu ctu tohle psat (neco jako "slysim rikat") asi petkrat a to tu nejsem moc casto. Nemusis to porad opakovat. Fakt.
2.7.2009 17:31 - Sethi
how to be a pirate girl píše:
Strike fear into your pirate crew by killing one of your recruits early in your pirating career. Fear>respect.


yess...

chci říct

aye!
2.7.2009 17:33 - Sosáček
I don't really see you offing anyone, sis.
2.7.2009 20:00 - Aeris
Jack Sparrow >>>>> Naruto
'nuff said :-)
3.7.2009 08:38 - wraiths
sirien: no koukam ze jsme prosvihl plodnou debatu. No pokud by ta sereda byla "kouzelnice" a vedela co s bezvladnym wrajtikem(pil bych totis jak danskej pirat) tak pak prosim :D. Ale pokud by se zmenila v Keiru N. tak prosim, to bych asi piti trosku omezil.
btw. Tusil jsem,ze jsi svetaznaly,ale za takhle promiskuitniho jsem te nepovazoval jak se ted jevis.

Nachtrose: hmm moc pekne obrazek, umi taky varit? :)
3.7.2009 08:56 - Magus
Ja vam nevim...pirati maji lepsi zpsob zivota...ninjove jsou lepsi [pro mne] bojovnici; ale BOHOVE kdo je hezci.??
3.7.2009 09:18 - Nachtrose
wraiths píše:
Nachtrose: hmm moc pekne obrazek, umi taky varit? :)


Covece, vis ze ani nevim? Vim, ze zvlada kovarinu, ale vareni... hmm... nejspis pro samej trening na to nema moc casu.
Nicmene pokud opravdu hledas dobrou kucharku a hospodyni, tak ti muzu doporuciti tuto slecnu. Teda vlastne pani:



3.7.2009 12:50 - skew
Goddamnit, proč si všimnu zajímavějších debat vždycky až po 9+ stránkách ?
Ninjas for the win !

Nicméně je fakt, že ta představa s neviditelností, kuklama a černýma pyžama vznikla pravděpodobně podle divadelních her. Třeba tady je vidět použití:
Japanese theatre
a v jedné z takových her ten zakuklenej týpek najednou vytáhl kudlu a jednu z postav zapíchl. Režisér vsadil na to, že diváci jsou naučení ty postavy v černým nevnímat jako skutečné postavy děje, takže ho celkem ignorovali a on pak, aniž by to kdokoliv čekal, někoho sejmul a pak zase zmizel. Z toho údajně vzešla idea černýho zakuklenýho týpka, co v noci skáče po hradbách a páchá nájemné vraždy a mizí ve stínu a tak. IRL prej byli víc podobní gejšám, vloudili se k někomu v přestrojení a prostě si počkali na správný okamžik, kdy nebude nikdo kolem. Taky byli údajně využívaní ve válkách k zakládání požárů a podobných skopičin.

Nevertheless, ninjové rules a kdo se zastává pirátů, má naprosto pomýlené a zvrácené hodnoty !
3.7.2009 12:54 - yokuzava
:) Ninjas! Ha dalsi antipirat :)
3.7.2009 13:26 - skew
Lol, zdá se že je to komplexní problém:

3.7.2009 18:34 - sirien
skew píše:
kdo se zastává pirátů, má naprosto pomýlené a zvrácené hodnoty !

yeah... u got the point

Colombo píše:
Jaký jiný názor bych měl za těchto okolností mít?

em... třeba míň hollywoodsky romantickou? No nic...
3.7.2009 20:29 - skew
sirien: Teď fakt nevím, jestli jsem si to vyložil správně, ale pokud jo - ty zvrácené pomýlené hodnoty se netýkaly chlastu, sexu nebo ničeho takovýho. Myslel jsem tím jen nějakou poruchu rozpoznávání coolu (cool-o-meter defekt nebo tak něco...).
3.7.2009 21:51 - pipux
skew píše:
Myslel jsem tím jen nějakou poruchu rozpoznávání coolu (cool-o-meter defekt nebo tak něco...).

Bleh. To jsi netrefil. Kdybychom se dostávali k vědečtějším definicím bytí cool, pak být cool znamená být v souladu sám se sebou, nehledět na to, jak se na tebe mračí okolí (vlastně nejvíc "uncool" je vždycky ten týpek, co postává v rohu :) ).

Je mnoho cool-ismů, žádný není zvrácený ;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078917026519775 secREMOTE_IP: 18.217.8.82