Kultura

MIl
31.5.2007 11:31
Co jiného číst?
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco
PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
10.5.2009 16:23 - Milamber
Lokken
Děkuju..=D
Tady se někdo chystá najít radu, jak přežít na ostrově. =D
10.5.2009 23:06 - Alek
No já hlasoval už v prvním kole, a v druhém právě teď. Moje hlasy dostal LOTR, má největší šanci to někam dotáhnout. Píseň můj hlas nedostala, páč ještě není dokončená a hlavně mě už nebaví pořád hlasovat pro něco, co skončí pod nutnou hranicí pro zvolení. :-)

Na pustý ostrov bych si vzal možná Sinuheta, jedině tak bych se jím byl asi schopen prokousat, a hlavně bych měl hodně stránek na podpal. A kdyby mě chtěl někdo donutit k sebevraždě, pak by mi na ostrově zanechal paměti páně Paroubka, to by byla jistotka :-)
10.5.2009 23:11 - Sethi
mimo to je sinuhet tištěn na pěkném tenkém papíře, spousta listů, a v kadibudce vydrží několik měsíců, to známe =)
10.5.2009 23:17 - Alek
Ano, máš pravdu, musíme šetřit. Nejdřív přečíst, pak udělat vlaštovky (zábava musí být), následně podle nabytých vědomostí sestavit kadibábu, provést potřebu (díky bohu za recyklovaný nevoskovaný papír) a pak zahájit proces tvorby biomasy...a v ěřím, že po delším hloubání bychom byli schopni za pomoci Sinuheta i štěpit jádro :-)
10.5.2009 23:47 - Flanker.27
Sethi: No nevim, asi by na každý použití byly potřeba aspoň dva listy, jeden by nevydržel...
11.5.2009 07:38 - Colombo
první půlka Sinuheta byla úžasná, historická, druhá půlka byla příšerná.
11.5.2009 12:11 - Rytíř
Saturnin jasně vede! I když, Noční klub též láká.. :))
18.5.2009 19:27 - JAIME
Martina mám raději než Tolkiena, snad dokonce raději než Kunderu, a líbí se mi, že to je možný srovnávat..
ad Saturnin - to mělo bejt jako fakt vtipný?!?
--------------------------------------------------------------------------------
18.5.2009 20:02 - Annah
Já právě dočetla Noční klub:) Četl někdo?
18.5.2009 20:06 - heavy_head
To je ale až od osmnácti, ne? :-) Trochu to kulhalo svým filosofickým poselstvím, ale akčně přesvědčivé.
18.5.2009 20:10 - Sethi
já jsem ho asi četla, ale asi se mi nelíbil... jestli je to to, co si myslím.
18.5.2009 20:14 - heavy_head
V tom případě pokulhává tvůj smysl pro estetiku rychlých nožů, ostrých vozů a lidské krve. Měla by ses nad sebou vážně zamyslet, ušatice. ;-)
18.5.2009 20:31 - Sethi
já mám pocit, že mi spíš nesedlo slohové podání, než obsah. přišlo mi to nevypsané, krkolomná větná skladba, a tak...
18.5.2009 22:38 - Annah
Ta akce mě nebavila... nějak ve zbytečné smrti tolika lidí nevidím tu zábavu. vždycky když vidím(nebo čtu) něco takového, vzpomenu si na chucka norrise.
Ale ty hlášky:)
19.5.2009 16:28 - Milamber
Jo Chuck Norris, taky jsem si ho vybavil, když jsem četl jak Roland z Gileadu - pistolník, vystřílí celé městečko Tul.=)Jinak jsem dočetl první knížku a už jdu na další knížku série Temné věže.
19.5.2009 16:48 - Rytíř
Hele, co pořád máte s tím Chuckem? Já viděl celej jeden díl a půlku ještě jednoho a byl uplně normální.. taková nudná akčnější detektivka. A co se síly týče, kam se hrabe na upíry :)
Noční klub je bezvadnej právě hláškama ve spojení s akcí a ještě k tomu je to patriotský, střed světa je v Čechách. Čet jsem ho mockrát a někdy na něj jistě zase dojde řada..
Jinak smrt se tam nesmí brát moc vážně, pak by to fakt omrzelo rychle.
19.5.2009 17:32 - Annah
Píše:
Hele, co pořád máte s tím Chuckem? Já viděl celej jeden díl a půlku ještě jednoho a byl uplně normální.. taková nudná akčnější detektivka. A co se síly týče, kam se hrabe na upíry :)


Chuck je prostě legenda... dokonce když na googlu zadáte "find chuck norris" napíše vám to, že chucka nelze najít, on si vás najde sám...

zde
nejznámější je právě pro ty vtipy, které o něm kolují:)

Děti nosí pyžamo se Spidermanem, Spiderman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem!
19.5.2009 19:39 - Alek
Rytíř píše:
Hele, co pořád máte s tím Chuckem?

Jak říká Annah, klíčový jsou asi ty vtipy. Když nám na škole představovali novej informační studijní systém, nejvíc anketních otázek směřovalo na to, zda bude v novém systému na úvodní stránce náhodně generován vtip o Chuckovi, stejně jako tomu bylo ve starém systému. :-)
19.5.2009 23:05 - Sethi
srovnání chucka a ronalda z gileadu...

...nevím, jestli to ve mě budí pocity hrůzy, nebo to je jen koncentrovaná úžasnost...
20.5.2009 17:00 - Milamber
Nesrovnávám, ale jak střílí v Tulu no mazec.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.050713062286377 secREMOTE_IP: 3.144.143.31