Kultura

MIl
31.5.2007 11:31
Co jiného číst?
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco
PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
2.5.2009 18:45 - Colombo
já bych řekl, že z genetického hlediska je většina fantasy(a podstatná část Sci-fi) naprosto amatérsky zvládnutá, bez jakékoliv logiky.

Na Sethiinu otázku by byla tak možná jedinná správná odpověď, která tak vysvětluje naprosto všechno.
Bůh to tak chce.
3.5.2009 12:38 - Blaine
Sethi: tieflingu je relativne malo, vetsina lidi se s nimi pravdepodobne dobrovolne nepari (ona ta kletba je dost vyrazne citit), takze se vetsinou pari tiefling s tieflingem. Dale mam pocit, ze pokud nebudu pocitat elfy, tak je lidske DNA nekompatibilni s jakymkoliv jinym. A jelikoz tiefling je jenom proklety clovek tak jediny zpusob je tiefling s elfem. - coz bude zase tiefling.

Kdo by taky chtel, aby jeho detem narostl ocas a rohy, ze? Ono vlastne i vetsina tieflingu podle me neshledava spolecnost jinych ras za prilis uspokojivou... prece jen jsou moc malo EMO.
3.5.2009 12:58 - Sethi
Píše:
Kdo by taky chtel, aby jeho detem narostl ocas a rohy, ze? Ono vlastne i vetsina tieflingu podle me neshledava spolecnost jinych ras za prilis uspokojivou... prece jen jsou moc malo EMO.

a to jsou přesně ti tieflingové, co způsobují, že se my ostatní těžko uplatňujeme ve společnosti, protože vůči nám mají ostatní předsudky. hanba jim.
3.5.2009 14:34 - Colombo
rohy ocas by dneska byly strašně cool!

Já taky neshledávám společnost ostatních ras za příliš uspokojivou. Ani spousta příslušníků Europoidní rasy mi nějak nesedne. Natož nějací asiaté, černoši ap.
3.5.2009 16:25 - Milamber
Mě by stačily elfský uši =D, ale pravý, umělí si můžu koupit všude, jo a ta dlouhověkost by se taky hodila. ;)

Píše:
Já taky neshledávám společnost ostatních ras za příliš uspokojivou. Ani spousta příslušníků Europoidní rasy mi nějak nesedne. Natož nějací asiaté, černoši ap.


Mě nevadí jejich společnost, když to neni společnost příživníků.
Na druhou stranu zpestření ras ve světě "reálném" bych uvítal teda až na šotky =D=D.
3.5.2009 16:25 - Lokken
Jeden si na 4 dny odskočí na Sraz a diskuze o literatuře se zvrhne v diskuzi O Početí Tieflinga a jeho Sexy Přednostech! Já zírám...
3.5.2009 16:30 - Sethi
pokud mi někdo dodá nějakého sexy tieflinga, jsem ochotná aktivně se zapojit do výzkumu.
3.5.2009 16:41 - Milamber
Lokken
Jj začíná to být zvrhlí.
3.5.2009 17:05 - Lokken
Sethi: Zeptal bych se na to, co si představuješ pod pojmem sexy tiefling, nicméně některý druh dotazu prý gentleman dámě nikdy nepoloží, takže pro nedostatečně specifikované parametry tvou objednávku ruším... :-)
3.5.2009 17:10 - Sethi
tak já bych ti to klidně i řekla, ale když jsem teda ta dáma...
3.5.2009 17:17 - Lokken
No, pokud Tě oslovení dáma uráží, nesedí ti, nebo se nevážeš zastaralými společenskými konvencemi směle do toho ...
3.5.2009 17:30 - Sethi
ne že by mě to uráželo, spíš překvapuje, zastaralé konvence mě skutečně moc nevážou. mimo to, můj skromný seznam požadavků není v podstatě nic tajného: 190+ cm, slušný level ve hraní na housle, dva body ve striking looks a zdravý smysl pro humor =)

tieflingovi bych možná byla ochotná mírně slevit v jednom nebo dvou bodech
3.5.2009 18:00 - Sethi

/klik/
3.5.2009 18:27 - Lokken
I see... :-)
3.5.2009 20:20 - Flanker.27
Hlavně mu nepřišlápni ocas...
3.5.2009 20:25 - Sethi
kter-... chci říct... budu opatrná.
3.5.2009 21:07 - Sethi


...to bylo omylem, fakt...
3.5.2009 21:27 - Flanker.27
To je trocha S/M po ránu?
3.5.2009 21:31 - Sethi
vždyť je večer...

4.5.2009 11:13 - sarven
ehm... čo sa tu udialo?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071969985961914 secREMOTE_IP: 3.12.71.237