Kultura

MIl
31.5.2007 11:31
Co jiného číst?
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco
PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
1.5.2009 13:27 - Alek
Jejda, ten obrázek je ještě děsivější, než jsem čekal. Hlavně by mě zajímalo, na co tak vejraj, dělaj jak kdyby tam před nima babička dováděla s partou myslivců :-)

ok, tak když mě nějakej pěknej ušatec trkne, možná nad nim zauvažuju, když je to teď v trendu.

Co třeba tohle miminko? Líbí? :-)
1.5.2009 13:45 - JAIME
ad Master and Commander - on totiž kdyby pana Norella hrál Russel Crowe, tak by se to líbilo každýmu :)
1.5.2009 14:08 - Annah
Léto píše:
Annah Montana píše:


Grrr... To mám za tu zimu nebo toho umrzlého vlka?:)
1.5.2009 14:50 - Sethi
1.5.2009 15:22 - Annah
1.5.2009 16:24 - Sethi
/klik/
...jak chceš aby oni činili tobě...?
1.5.2009 16:59 - Milamber
=D Pěkný obrázky =D
1.5.2009 17:45 - Annah

Annah Lannister:)
1.5.2009 18:00 - Sethi
to má teď... tacos místo uší?


je libo trochu salsy?
1.5.2009 18:40 - Annah
Mexické? Ehm... Ne, děkuji:)
1.5.2009 19:58 - Léto
Úchvatná grafická tvorba! Rád se na sebe dívám očima někoho jiného. :-) A jak vidím, zdejší diskuse nabrala poněkud pikantních obrátek.
1.5.2009 20:21 - Annah
Vidíš, co vyvolá změna avataru... Prasečí chřipka, Sansa s miskou jak pro psa a já mám místo uší tacos!!

Sethi: Kdybych na těch obrázcích nebyla v tak trochu nezáviděníhodné pozici, musela bych přiznat, jak jsem málem spadla smíchy pod stůl:)
1.5.2009 20:26 - Léto
Alek: To snad ne, ty by ses byl ochoten vzdát svého legendárního hrdiny, který usnul s obličejem na grilu? No tedy! Co za věci to děláš pro uši! :-)

Annah: To máš za všechno, co jsi kdy řekla (nebo si myslela) o zlovlcích! ;-)


Také má solidní ušiska, však?

Jen tak na okraj, co všichni máte s tím stolem? Sethi pod něj má nutkání vlézt, Annah pod něj padá... to je nějaká nová neuróza? :-O
1.5.2009 21:34 - Annah
Léto píše:
To máš za všechno, co jsi kdy řekla (nebo si myslela) o zlovlcích! ;-)


2.5.2009 13:02 - Flanker.27
Léto píše:
To není podmínkou. Mám dojem, že na jiném místě sis velmi pochvaloval film Master & Commander. To je podle mě podobný případ: výborná atmosféra a dobový feel... ale příběhová řeka plyne dosti pomalu.
Jak nad tím tak přemýšlím, dalo by se tohle vztáhnout skoro na všechny starší romány, hlavně z období realismu. Dnešní doba je vůbec strašně uspěchaná - stojí za to z ní na chvíli vypadnout. :-)


Vidíš, docela jsem zaváhal u slova děj a na mysl se mi vkrádalo slovo obsah. Pak jsem to už neopravil, ale to by bylo přesnější k tomu, co jsem měl na mysli, protože jsem ani po těch 80 stránkách nezaznamenal nic, co by mě vedlo k tomu otočit další stránku. Jinak s tebou plně souhlasím.

JAIME píše:
ad Master and Commander - on totiž kdyby pana Norella hrál Russel Crowe, tak by se to líbilo každýmu :)


Crowe se mi vn roli Aubreyho hodně zamlouval (i docela odpovídal představě podle knížek), ale kvalita filmu rozhodně neni daná jenom jim a ať by Aubreye hrál jakejkoliv dobrej herec, na filmu by to nic nezměnilo, páč je kvalitní sám o sobě.

Sethi: To stvoření je něco mezi elfem, myší a dáblíkem?:))
2.5.2009 13:25 - Sethi
to je můj tiefling. nejen uši jsou sexy, kopýtka jsou taky.
2.5.2009 14:27 - Flanker.27
Aha, vždyť právě hraju Neverwinter Nights 2. Akorát jsem Neeshku prostě považoval za křížence démona a člověka. Tak už budu vědět. Charakteristika: lstivý, zneklidňující, impozantní, tajemný, hrdý, rebelský, soběstačný, zlověstný, potutelný, nekonvenční.

P. S. Taky hodně dělá ten obleček :))
2.5.2009 14:30 - Annah
Sethi píše:
to je můj tiefling. nejen uši jsou sexy, kopýtka jsou taky.

O důvod víc přečíst Kroniku královraha!! Jeden z hlavních hrdinů by se ti mohl zamlouvat... Tak trochu démonní princ, no:) na veřejnosti si raději nesundavá boty...
černé vlasy, modré oči, ale žádný ucházející obrázek jsem nenašla:(
2.5.2009 16:59 - Sethi
fluff říká, že jsou tieflingové potomci lidí, kteří se spojili s ďábly. pokud se tiefling spojí s člověkem, narodí se zase tiefling. neměli by nakonec tieflingové úplně pohltit lidskou rasu? co se stane, když se tiefling spojí s elfem? trpaslíkem? je lidský genom natolik slabý, že tíhne k tomu přejímat vlivy jiných ras, zatímco nelidské rasy se nedokážou přířit, protože se jejich genová výbava navzájem vyvraždí?
2.5.2009 18:44 - Flanker.27
Když se tiefling spojí s jinou rasou, už v něm bude jen čtvrtina lidského. Jinak bych neřekl, že je lidský genom slabý, když i ve Startreku vypadaj mimozemšťani jako lidi s gumou na hlavě :))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08814811706543 secREMOTE_IP: 3.17.150.163