Kultura

19.4.2020 15:14 - Jarik
Zkusím si během týdne najít čas. A otestovat to. Začal bych asi 5 nestvurami z doplňku pro ToA. Případně šel proti proudu času, aby to dávalo přidanou hodnotu mně. Tedy ToA. A pak by se vidělo.
19.4.2020 15:26 - sirien
Super, každá část do budoucna určitě hodně pomůže.

Pokud chceš přenést věci co ještě nejsou v markdown, tak ideální postup asi je:

Pokud můžeš používat StackEdit (nebo podobný online editor uvnitř Google Drive) - prostě založit nový stackEdit soubor, pojmenovat ho "nazev.md" (včetně onoho .md) a přenést to rovnou do něj.

Pokud musíš pracovat v "offline" windows, tak založit si textový soubor (.txt), změnit mu příponu z .txt na .md, následně ho otevřít v Poznámkovym bloku (otevře se úplně stejně jako .txt, neměl bys poznat žádnej rozdíl), přenést to do něj a pak to na gDrive nahrát. (Pokud bys ani nemohl změnit přílohu, tak to udělat prostě v .txt, ta přípona jde změnit i pozdějc.)

...tj. práci přímo v Google Dokument editoru je (co teď koukám a zběžně zkoušim) lepší se spíš vyhnout.


Tak jako tak:

- stat bloky je potřeba formátovat po vzoru rámečků pro monstra, jinak to samozřejmě neudělá ty potřebné grafické rámečky

- za nadpis je potřeba doplnit ten originální název a příručku původu. Orig. název se hodí obecně plus může mít ve snippets nějaká velmi hodnotná využití do budoucna (pro budoucí funkcionality a moduly Kostky popř. pro strojová zpracování atp.) a příručka původu je potřeba aby v tom byl přehled v rámci té jednotící virtuální knihy.
19.4.2020 15:43 - Jarik
Pravděpodobně si udělám offline txt s md koncovkou jako mustr. Pak do něj naklopím nestvuru a uložím do svého offline archivu. A jakmile budu mít celý kus práce, tak dotvoří tu knihovnu a mánesu to do Gdocs.
19.4.2020 15:52 - exi
A ty chceš dělat i Vola? Já jen, že až se bude dělat klíč, tak tam možná najdeme dost věcí, co bude potřeba sjednotit. Ale zase nevím, jak dlouho to bude trvat, než se k němu dostaneme, tak tě nechci zdržovat.
19.4.2020 15:57 - sirien
tak jedna z přendostní snippets je, že případné budoucí úpravy je potřeba udělat jen na jednom místě (uvnitř snippetu), takže to by snad neměl bejt až tak moc problém.

Jinak teda zrovna Vola ani žádnou jinou rozšířující příručku v SRD nemáme, i když technicky neni důvod je tam nepřenést taky případně.
19.4.2020 16:01 - Jarik
Hele. Moje tvorba je dost rozvodněná.
Jestli do konce měsíce dodělám Zelvaky, aby je PanBaca podruhé prošel, tak budu rád.
Do toho termínu si chci i osahat tuto funkcionalitu. Protože při hraní online je výhodná. Nemusím mít nic připraveno bokem.
A tak bych v květnu chtěl začít dělat ten virtuální ToA Bestiar. A to nevím, zda dodělám do léta. Je moc proměnných, které mi do toho lezou.
24.5.2020 22:41 - Dukolm
Proběhla aktualizace SRD nyní na každé úvodní stránce dole datum vygenerování a číslo verze. Slouží hlavně pro mě ale třeba se vám to bude taky hodit.
21.9.2020 21:09 - Dukolm
Tak aktualizovány SRD o změny co jste udělaly ve zdrojových souborech co jste za prázdniny provedly. Bylo tam jen pár drobných změn.
23.9.2020 16:17 - Aegnor
Koukám do SRD na text o formátování citací. A v příkladech s více odstavci v rámci jedné citace není ta čára vlevo celistvá, ale je pro každý odstavec zvlášť. Je to něco v mém prohlížeči (Vivaldi, Windows), nebo je ta informace o více odstavcích nepřesná?
SRD formátování píše:
Mezi dvěma odstavci citace musí být opět mezera, ale nemusíte se bát, vodící linie z toho udělá jednu celistvou citaci
25.9.2020 11:03 - Dukolm
Kouknu se jak to je on ten návod přepisoval a upravoval sirien a některé věci se aktualizací vuepressu občas měnily.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.28604912757874 secREMOTE_IP: 18.234.97.53