Kultura

Maelik
19.1.2019 15:05
Google dokument se Sirienovým nástřelem alternativní verze dobdrodružství a komentáři k němu najdete zde: Google Doc
8.2.2019 22:14 - krytah
Maelik a všichni ostatní: Jaký typ jména byste si představovali? Něco na styl Kovaříkova?
11.2.2019 13:38 - Maelik
Krytah: Jména čeho?
11.2.2019 17:08 - krytah
Sry, myslel jsem kraje.
12.2.2019 18:32 - Maelik
krytah: Tak potom odpověď zní ano. Něco v tom stylu.
17.2.2019 19:29 - shari
Je víkend? Je víkend, sice jiný, než to měl být, ale co už. Dodělala jsem ilustraci i mapku, tak snad jsem to z popisu pochopila správně.

A... hm... takže Řád Hvězdy a Štítu neprošel? :(
21.2.2019 12:22 - Maelik
shari píše:
A... hm... takže Řád Hvězdy a Štítu neprošel? :(

Já teda nevidím nikde že by prošel, ale ani že by neprošel...
16.3.2019 16:02 - Maelik
Tomu google docu pořád chybí nějaké encountery... nechce se někomu ještě něco dopsat?
16.3.2019 16:33 - sirien
Ono mu chybí myslim vcelku dost :)

Já se tomu teď nevěnoval protože sem řešil SRD a nějaké jiné věci mimo Kostku
16.3.2019 16:56 - Maelik
Zas tolik těch děr tam není a ty pasáže co jsou jen díra se dají vypustit :-)
Ptám se proto, že kdyby na to už nikdo nechtěl šáhnout, tak bych se pokusil to nějak dodělat sám a hodit to sem místo té původní verze.

Jediné co tam není a co nejsem schopen zalátovat sám je
[rÁMEČEK o tom jak si s hráči promluvit pokud by zápletku odmítli].
16.3.2019 18:06 - sirien
Já sem tam myslim měl ještě asi 2 věci co sem chtěl checknout, dej tomu ještě týden dva než to zavřeš prosím, extra to nehoří.
16.3.2019 19:02 - Maelik
Ok, tak se do toho pustím až za čtrnáct dní.
20.3.2019 21:40 - sirien
ok, tak já to prošel a přijde mi to ok :) Rámeček o odmítnutí zápletky sem dopsal.

Asi pak ještě dopíšu něco do toho dodatku C k příběhovým otázkám a tak, ale to asi teď není to co by primárně hořelo.

Mimochodem možná by to chtělo ještě nějaké mapky / náčrtky minimálně pro kraj v okolí Kovaříkova a pro tu mýtinu.
20.3.2019 21:57 - Maelik
Mapku mýtiny dodělám.

Pokud se jedná o mapku kraje..klidně ji dodělám taky, ale možná bych ji vynechal. V současnosti existuje Kovaříkov tak nějak ve vzduchoprázdnu a dá se zasadit v zásadě kamkoliv. Jakmile jej jednou ukotvíme do nějaké krajiny je třeba pevně definovat vzdálenosti od vesnice k hrobce, případně k dalším pamětihodnostem...ty pamětihodnosti jako takové, kde je sídlo místního pána, atd. atd.

Mimochodem, když jsi v tom, mohl bys zpracovat tu variantu té cestovní koláže? Tabulku s náhodnými encountery snad už nějak vyplním, ale narozdíl od příběhů od ohně tohle potřebuje jednak vysvětlit a jednak shrnout, na což je potřeba odborník..což já určitě nejsem.
20.3.2019 22:16 - sirien
Maelik píše:
Jakmile jej jednou ukotvíme do nějaké krajiny je třeba pevně definovat vzdálenosti

jen pokud tam připíšeš měřítko :D

Chápu a máš v tom point. Na druhou stranu tam dáváme nějaké lokace okolo (jako součást báchorek a pátrání ve větvi B) - pokud má DM svůj svět tak to je jedno a může si to zasadit kam chce (se tam dopíše že na tom nesejde a ať si to předělá, jen ať při rozmisťování těch dalších lokalit dodrží X, Y, Z...), ale pokud DM žádnej svět nemá, tak mi přijde friendly tam nějakou takovou mapku dodat - zvlášť pokud chceme aby to bylo newbee friendly.

Stories of campfire a traveling tam klidně nějak sepíšu, ale až zejtra, dneska už nějak nemám manu :)
20.3.2019 22:32 - Maelik
sirien píše:
Stories of campfire a traveling tam klidně nějak sepíšu, ale až zejtra, dneska už nějak nemám manu :)

To jsme na tom podobně..
21.3.2019 15:58 - sirien
ok, popsal sem tam celé cestování:
- stories of campfire
- 13th age style překážky
- koláž cesty
21.3.2019 18:01 - krytah
Chtěl bych se vrátit k názvu kraje. Můj názor je, že by si GM měl vymyslet svůj název, přecijen, je to v jeho světě a tak...
21.3.2019 18:06 - sirien
Fakt nejmenší detail, pokud se nepletu tak de jen o název kapitoly, takže to klidně může zůstat bez názvu.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15599298477173 secREMOTE_IP: 54.226.175.101