Kultura

ShadoWWW
3.3.2010 07:30
Dračí doupě II (původní)
Konečně vznikly oficiální stránky Dračího doupěte II. Zatím tam jsou jen stylové wallpapery a seznam autorů.

Trochu mě překvapilo, že tam není nikdo, kdo by se nějak častěji objevoval na stránkách Kostky. Z toho mi vychází, že nové DrD bude mít pravděpodobně blíž k Fate než k DnD 4E.

TATO DISKUSE JE VYHRAZENA PRO PŮVODNÍ (NEREVIDOVANÉ) DRD2. DISKUSE O REVIDOVANÉ (AKTUÁLNÍ) VERZI JE ZDE

Recenze původního DrDII:
Sirienova recenze
Jersonova recenze
20.10.2011 14:08 - Vojtěch
Beltar: Nevím, jak by to vyšlo, kdyby se to rozpočítalo na celý display, případně průměrná cena za kus. Problém bude samozřejmě s množstvím, protože to alespoň z počátku určitě nevychrlí v takové kvantitě, aby to bylo levné. Zas takový trh nemají.
20.10.2011 14:15 - Lokken
Sirien: Long drinky takový efekt občas mají... ;)
20.10.2011 14:19 - Merlin
No..hlavně DnD se v poslední edici figurek tak rapidně zhoršily, že už jsem do nich nešel. Oproti prvním edicím to bylo závratně rozdílné
20.10.2011 14:37 - Nachtrose
Merlin: zrovna ta nejposlednejsi ( Lords of Madness ) mi prijde celkem prijemna. A s Beholder collector jsem taky spokojenej.
20.10.2011 14:42 - sirien
Sethi píše:
Protože Long Island Ice Tea, řekla bych.

A hele, máš pravdu, fakt že sem ho včera měl... hned vedle tý parodie ne whiskey, tequily sunrise a ještě něčeho.
jak sakra můžeš na takovou dálku vědět, co sem pil...

QuentinW píše:
Nebyla na včera slíbená recenze? :-)

nesleduješ info updatey :) Původně ano, pak se to posunulo na dneska/zítra
20.10.2011 14:42 - Quentin
Kluci ted zacli barvit warhammerový figurky a jsou fakt awesome. Maj akorát tu malou nevýhodu, že když chceš jednu postavičku týpka s tower shieldem, tak k němu dostaneš dalších patnáct, standardu, trumpetu, psa, kněze, batoh, truhlu, a celé to stojí 500.
20.10.2011 14:45 - Merlin
Quentin: to je jako když chceš ten kchůl předmět z té nové příručky...:) dalších 500 stran jen tak nevyužiješ
20.10.2011 14:48 - Sethi
sirien píše:
jak sakra můžeš na takovou dálku vědět, co sem pil...

Zřejmě máme nějaké speciální pouto.
20.10.2011 15:36 - sirien
Byla jsi večer v klidu doma a dneska Tě za mě bolí hlava, jakobys včera zmixovala long island ice tea se všim, co Ti zrovna přišlo pod ruku? :D
20.10.2011 15:40 - skew
Merlin píše:
sám sobě zdůvodňuji jak někdo dokáže napsat takový post

Ok, myslím, že v daném kontextu to je totéž jako obvinění z... něčeho špatného. Možná nedospělost není to pravé slovo.

sirien píše:
Je zajímavé, jak sem vždycky přiletí nějakej ublíženej zoufalec od sousedů a zkusí si kopnout, aby se pak moh před kamarádama vytahovat, jak hrozně nám to nandal.
To naštěstí neznamená, že nemá pravdu (akorát s tím vytahováním před kamarádama bych asi měl skončit, to je fakt...).

Navíc si zkouším kopnout až teď, když zase začínáte vrtat vy (asi hl. ty a trochu Merlin) do něj (aniž by mezitím napsal nějakej post):
A: jste tu všichni vedle a navíc blbí
B: no, sorry, ale imho <vysvětlení>, takže spíš jsi vedle ty
A: ...
B: abych nezapomněl, zatím jsi blbej a směšnej, ale hlavu vzhůru, z toho vyrosteš

Vyvraťte nebo se nedivte mé moral faggotry.
20.10.2011 16:03 - sirien
skew píše:
To naštěstí neznamená, že nemá pravdu

To samozřejmě ne. Obecně.
Konkrétně teď a tady bych poznamenal, že když se někdo vyjádří na účet poměrně nemalé skupiny lidí, že jimi opovrhuje, tak se nemůže úplně divit, když mu zpátky přijde adekvátní reakce.
Kromě toho s ad hominem to je občas podobné (i když zdaleka ne tak "žhavé") jako s Godwinem případně se sexual harrasmentem v USA - přecitlivělé používání vede k nesmyslnosti, to jsme si už před pár lety v našem malém koutku kyberprostoru také vyzkoušeli
20.10.2011 19:24 - Me-dea
Siriene, recenze je naprosto úžasná. Klidně bych se k tomu souhlasně podepsala.

Přístup autorů "to není bug ale feature" byl pro mě posledním hřebíčkem do rakve DrD2. Já bych si přála, aby udělali verzi 2.1, kterou by přeskládali a opravili aspoň to, co se opravit dá. Bohužel mi tu bylo odpovězeno, že by to bylo nefér vůči lidem, co si to koupili. :-(
20.10.2011 19:25 - Alnag
Me-dea píše:
Bohužel mi tu bylo odpovězeno, že by to bylo nefér vůči lidem, co si to koupili. :-(


Ano, tohle je oblíbené zaklínadlo. Bohužel to nedává žádný smysl.
20.10.2011 19:27 - sirien
Me-dea píše:
Siriene, recenze je naprosto úžasná. Klidně bych se k tomu souhlasně podepsala.

Klidně můžeš, když v ní sescrolluješ až dolu, tak máš možnost vložit reakci (což vytvoří první příspěvek diskuse k danému článku) ;)
20.10.2011 19:45 - Me-dea
Jsem původně nechtěla začínat druhou diskusi ale tak proč ne
21.10.2011 00:13 - Merlin
Skew: no..když tak po sobě čtu příspěvky, tak mi ani moc nepřijde, že bych někým opovrhoval nebo říkal, že dělá něco blbě, zatímco já to dělám nejvíc úplně super.
Jediné co říkám, že způsob psaní mi přijde odpovídajíc věku 15-16 let a že se z toho určitě něco časem vyvine. Dokonce se vyjadřuji pochvalně ke způsobu psaní (nikoliv k obsahu). takže trošku nechápu proč si všímáš vůbec mého jména :)))) BÚ*





*bez útoku
21.10.2011 10:41 - skew
sirien: Hm, ok, s přecitlivělostí point taken.
Merlin: Bych se hádal, ale ztrácím chuť...
21.10.2011 10:42 - Alnag
skew: Proč mám dojem, že se tu objevuješ jen v situacích, které svádějí k moralizování?
22.10.2011 17:05 - Nerhinn
Já si myslím, že na tom, co Dobytek říká, je kus pravdy. Včera jsme hráli ty naše klasické figurkovské onanie a musím vám říct, že když Alnag nakláněl svoji figurku, jako že Sven naklání hlavu, aby viděl pod zvláštním úhlem, cítila jsem se fakt trapně. Pak moji postavu ale zdominoval beholder a hráli jsme proti sobě a bylo to úplně o něčem jiným. Psychické zneužití, fyzické zneužití, pokousaný jazyk, oslintaný beholder... fikce zase jednou zvítězila nad mechanikou :)
23.10.2011 12:44 - skew
Alnag: ok, na tom něco je, pokusím se to omezit.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10391592979431 secREMOTE_IP: 18.220.126.5