Kultura

ShadoWWW
3.3.2010 07:30
Dračí doupě II (původní)
Konečně vznikly oficiální stránky Dračího doupěte II. Zatím tam jsou jen stylové wallpapery a seznam autorů.

Trochu mě překvapilo, že tam není nikdo, kdo by se nějak častěji objevoval na stránkách Kostky. Z toho mi vychází, že nové DrD bude mít pravděpodobně blíž k Fate než k DnD 4E.

TATO DISKUSE JE VYHRAZENA PRO PŮVODNÍ (NEREVIDOVANÉ) DRD2. DISKUSE O REVIDOVANÉ (AKTUÁLNÍ) VERZI JE ZDE

Recenze původního DrDII:
Sirienova recenze
Jersonova recenze
25.7.2010 17:54 - Gurney
Btw nová propgační stránka z Pevnosti. U goblinů z první stránky už sem si začal říket že ilustrátoři se začínaj lepšit, akorát jsem si pak přečetl že jsou to krollové a všiml si způsobu jakým ten vzadu zachází se svou sekyrkou (můj tip je že to původně byli skřeti ale pak někdo zpozoroval tu botu s topůrkem, tak se k tomu dodal tenhle komentář, aby bylo jasný že je to blbej kroll, co si právě snaží zničit sekyru). Slepý rytíř je zas dobře warhammerovský téma, bohužel se ho nedotklo to samé zlepšení co skřetů (/krollů/whatever).

Merlin píše:
si kvutej!

Pvesně tak, kválíku!!
25.7.2010 18:03 - ShadoWWW
Mě by zajímalo, nakolik jsou ty vydávané texty finální. A nakolik projdou revizí na základě argumentů na forech.
25.7.2010 18:10 - sirien
Gurney píše:
Znáš ty plakáty co se věšely po knihovnách?
Sepiště to dřív než Altar :)

mám radši ten se "Stařec a moře", ale tenhle je taky hezkej :)

noir píše:
Poznají automaticky, jaký je den v týdnu?

Náhodou, tuhle schopnost maj Solaři v Exalted. Teda, naprosto mimovolně a mimochodem a s vteřinovou přesností, takže jsem ji dokonce i párkrát ve hře mimovolně použil, ale...

Shadow: Na GC bylo prý řečeno, že v návaznosti na sesypanou kritiku se v DrDII bohužel nedočkáme ani obřího pavouka, ani vodníka tak, jak jsme je četli :(
25.7.2010 18:18 - Alnag
Sirien píše:
Shadow: Na GC bylo prý řečeno, že v návaznosti na sesypanou kritiku se v DrDII bohužel nedočkáme ani obřího pavouka, ani vodníka tak, jak jsme je četli :(


Možná, kdyby dali na kostku k proof-readingu celá pravidla, mohla by z toho být i jen mírně špatná hra. :)

A teď se může Sosáček radovat, že jsem konečně odsoudil hru, aniž jsem ji viděl. Na to můžu jen preventivně reagovat letitou moudrostí, kterou mi předala jedna moudrá elfí vědma. :))
25.7.2010 21:06 - sirien
Alnag píše:
letitou moudrostí

ok, s takovou klasikou nelze polemizovat...
25.7.2010 21:16 - noir
Hm, takže "představení produktu" se jako mávnutím kouzelné hůlky +5 změnilo na "máme blog, kam píšeme různý nápady, který ale nakonec v pravidlech stejně asi nebudou." Fajnn.

K ukázkám z Pevnosti: Ti krollové se mi překvapivě docela líbí, jen nechápu, proč zase nemají žádný výraz a proč si jeden propíchl rameno sekyrou. Druhá ilustrace je děsivá. Vyplývá z ní, že buď ilustrátor nenávidí ženy, nebo jen u něj v klášteře nikdy žádnou neviděl. Rozhodně ale začínám koketovat s Jersonovou myšlenkou, že pro tu hezčí půlku lidstva tahle hra určená nebude...
25.7.2010 21:48 - skew
Píše:
začínám koketovat s Jersonovou myšlenkou, že pro tu hezčí půlku lidstva tahle hra určená nebude...
Tak ono imo největší odpuzovadlo pro holky je fantasy žánr.
25.7.2010 21:51 - Alnag
skew píše:
Tak ono imo největší odpuzovadlo pro holky je fantasy žánr.


Ty jsi asi ještě moc holek nepotkal, viď?
25.7.2010 21:55 - Merlin
hele..vy mě nutíte si pevnost koupit....už jenom kvůliva těm obrázkum
25.7.2010 21:57 - Nerhinn
Taky mě to zaujalo. Do plácání se v RPG jsem se dala proto, že jsem si chtěla zahrát elfí pri-, eh, kouzelnici. Elfí kouzelnici vyššího původu :) Nedovedu si představit, co jiného by mě nalákalo.
25.7.2010 21:57 - skew
Alnag píše:
Ty jsi asi ještě moc holek nepotkal, viď?
Nemám tušení o čem to mluvíš...
25.7.2010 21:58 - Sosáček
Alnag píše:
Ty jsi asi ještě moc holek nepotkal, viď?

Rika Alnag :D
25.7.2010 22:00 - Nerhinn
Potkal elfí vědmu, náhodou.

Vyššího původu :)
25.7.2010 22:01 - Merlin
Hele..ten Kroll má nádherně smutný očička
25.7.2010 22:03 - Alnag
skew píše:
Nemám tušení o čem to mluvíš...


Nejsme v roce 1980. Podívej se, kdo stál frontu na nového Harryho Pottera (Eragona, Twilight, doplň fantasy hit sezóny dle vlastního uvážení) a pak se znovu zamysli.
25.7.2010 22:09 - Lokken
Na elfí vědmy, i ty vyššího původu, pozor - hlavně je nepodceňovat!

Jinak první obrázek v pevnosti ujde (až na sekeru), ten další už je zcela v předchozí rovině - nuuuuda!
25.7.2010 22:11 - Merlin
já jednou potkal taky ženskou..fakt
25.7.2010 22:12 - Merlin
Lokken: no..až na to, že ti válečníci )když pominu anatomii, ale to už jsme si zvykl)...mají smutný oči jako pudlíci...i ty výrazy...
25.7.2010 22:13 - Lokken
Merlin píše:
já jednou potkal taky ženskou..fakt

My víme, Karla :-)
25.7.2010 22:17 - Merlin
Lokken píše:
My víme, Karla :-)


no..vidíš...taky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10832500457764 secREMOTE_IP: 18.226.96.61