Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
26.10.2009 21:37 - sirien
Felouen píše:
A také díky za tu skvělou feature, že už se při psaní PMky nabízí menu s výběrem nicků a nemusí se používát pasty copy atd.

to je pokud se nepletu v provozu už od aktivace sunrise. Nebo to bylo donasazené jen krátce potom.
26.10.2009 21:47 - Felouen
No, nefungovalo to někdy v průběhu září, a mám pocit že někdy po půlce září či začátku října to začalo fungovat, ale teprve teď jsem si vzpomněla, že jsem chtěla za to ITáky (:D mwahaha) pochválit.
26.10.2009 22:15 - Max
sirien píše:
Prvním jsem listoval, do druhého jsem psal... a nejednou jsem zjistil, že mám ten text vložený i v tabu kterým jsem listoval.
Je to tak správně?


Při načtení stránky se kontroluje, jestli existuje nějaká neodeslaná zpráva. Pokud ano, dá ji do textového okna.

Felouen píše:
mám pocit že někdy po půlce září či začátku října
jj tak měsíc tomu je
26.10.2009 22:39 - sirien
Max píše:
Při načtení stránky se kontroluje, jestli existuje nějaká neodeslaná zpráva. Pokud ano, dá ji do textového okna.

a když existují dvě nebo tři, tak to vezme kterou? Tu naposledy upravenou? Nebo tu z aktivního tabu?
26.10.2009 22:52 - Sethi
Znovu tiše žádám o listování typu "předchozí stránka / další stránka" pod články. Celý seznam stránek je k rozbalení v hlavičce a tentýž seznam rozplizlý dole je: a) ošklivý; b) otravný; c) *neartikulované vzteklé zvuky spojené s cupováním polštáře na kousky s pomocí zubů*;
26.10.2009 23:05 - sirien
mimochodem, teď jsem otevřel tohle téma a v okně jsem měl vepsanou zprávu kterou sem už odeslal (#906)
27.10.2009 00:07 - Max
sirien píše:
vepsanou zprávu kterou sem už odeslal

možný scénář
- v okně "A" napíšeš otázku (uloží se)
- otevřeš okno "B", kde se vypíše text tvé otázky
- odešleš zprávu v okně "B" (odešle se a vymaže)
- zavřeš okno "A" (uloží se)

uŠiUšIuŠi™ píše:
cupováním polštáře na kousky s pomocí zubů

To je gastronomický terorismus!
27.10.2009 00:15 - Sethi

Děkuji =) Nemusím přistupovat k drsnějším metodám vymáhání.
27.10.2009 08:05 - Lotrando
Opera nedělá nic jiného, než že ne-reloadne stránku, když dáte zpět v procházení. Vrátí tam co má ve vyrovnávací paměti. To je celý. Ostatní prohlížeče poslušně refreshují, čímž samozřejmě zruší co bylo napsáno.
27.10.2009 08:12 - Blaine
k #910: vsimnete si, jak ostre a kolik maji zubu... krome chudaka dedecka. Ten ma jen jeden, ale za to poradnej. :P
27.10.2009 08:52 - Jerson
Tak já to vyzkouším, napíšu tenhle text a teď přejdu na poslední stranu diskuse
...
a ono jo. Tak vám tedy pěkně děkuju, a myslím to doslova :-)
27.10.2009 08:53 - Alek
uŠiUšIuŠi™ píše:
Znovu tiše žádám o listování typu "předchozí stránka / další stránka" pod články.

chjo, a tak pěkný a použitelný to bylo :-(
27.10.2009 09:05 - Sethi
Alek píše:
chjo, a tak pěkný a použitelný to bylo :-(

To víš, že jo...
27.10.2009 10:45 - Max
sirien píše:
když existují dvě nebo tři, tak to vezme kterou? Tu naposledy upravenou? Nebo tu z aktivního tabu?


V podstatě stav se ukládá při událostech:
- pokud se opustí psací okno
- pokud se vloží citace

V ideálu by mělo stačit to dát na událost při opuštění stránky, jenže tam se mi stávalo, že se to uložilo až když už byla nová stránka načtená. Ve výsledku to znamenalo prázdný psací okno, i když v konceptu už to bylo uloženo. Stačilo pak obnovit stránku a bylo to tam ... pak zas obnovit stránku a nebylo to tam ... :)
29.10.2009 01:55 - Sethi
Tak nějak jsem si všimla, že si u článku nemůžu vybrat klíče, ať u nového nebo při měnění staršího. U diskusí to, zdá se, jde.

Třeba je to jen tím, že jsou dvě ráno, nebo tak něco...
29.10.2009 12:51 - Alnag
Je to tím, že když si naposledy někdo vybíral klíče, tak si zvládnul zaškrtnout u svého článku všechny žánry, všechna určení a asi tak 50% všech ostatních klíčů, čímž potom nějaká key words pozbývají smysl... takže je to v rukou redakce. A je to záměr.
29.10.2009 14:09 - Sethi
A nestálo by tedy za to, když už je to v rukou redakce, aby tam redakce ty známečky při vypouštění třeba vkládala? Chápu, že musí být neskutečný opruz to dodělávat zpětně ke všem článkům, ale když vám ještě zvrchu přibývají neoklíčované články, tak to má v důsledku asi stejnou užitečnost pro vyhledávání, jako když si někdo zatrhne všechny klíče.
29.10.2009 14:18 - Alnag
Redakce to tam vkládá, ale zřejmě jen některá... :D
29.10.2009 14:51 - Max
Ještě mě napadá možnost, že by se dal klíč měnit do momentu schválení a poté my už měnila pouze redakce?
29.10.2009 15:00 - Sethi
Obrázky jsou automaticky převedené na .jpeg?

Nuda ._.'

Také, na úvodní stránce je do výšky jakože jen "překrytý", když přesahuje? Když si zjišťuju parametry, udává mi to stejné jako u plného obrázku.

edit: Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že je stejně u obrázků na úvodní stránce stín, tak je asi jedno, že jde průhlednost někam do kopru...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086369037628174 secREMOTE_IP: 18.191.228.88