Kultura

Magus
19.4.2009 19:27
Comics
Každy si predstavy pod slovem comics jenom "divné" manga... Ale najde se I par peknych fantasy a sci-fi comicsy..( tim nechci rici ze manga nejsou dobre).... Máte nêjaké oblíbené comicsy?
Seznam zde zminovanych comicsu:
29.4.2010 10:17 - SEB
pety: Battler Briton jsem taky četl, ale neuvědomil jsem si teď zpětně že je to druhá světová... ale líbil by se ti Jersone, je to pokud vím v Africe

Jerson: dík za Alanovu válku, seženu!

Nerhynn: hah, nemyslim si - a jestli to měl bejt sarkastickej dohajzluposílák tak nevim jestli vyšel. Nechtěl jsem nic naznačovat, jen obhajuju svůj způsob "dlouhej list tipů na comics"
5.12.2010 15:09 - Sethi
Unsounded.Někteří mrtví vyprávějí příběhy, některé holčičky mají ocásky...

Zlodějka Sette má úkol a bude lhát, podvádět a krást, aby ho úspěšně splnila (lhát, podvádět a krást bude tak jako tak). V jejím pochybném úsilí jí musí pomáhat neméně pochybná mrtvola, která se zdá překvapivě schopná v magii, na někoho, kdo by měl nehybně ležet v hrobě.

Ale cesta je dlouhá a nikdo není takový, jaký se na první pohled zdá. Nikdy nevěř zloději a nikdy nevěř někomu, kdo tě nenechá podívat se mu do očí.


Vizuálně efektní, dialogy kouzelné, děj se pěkně rozjíždí. Místy poměrně drsné. Duane je okouzlující (není to nekrofilie, když si může říct o víc) a Sette na zabití. Co víc si přát =)
5.12.2010 18:39 - wlkeR
Wow, přidávám se k doporučení Unsounded!
5.12.2010 19:58 - sirien
Jo, Unsounded mi Sethi zachránila nervy na jedné extrémně nudné, ale povinné hodině
6.12.2010 01:30 - Vojtěch
Pěkné, velmi pěkné!
6.12.2010 01:45 - Vojtěch
Zukuste třeba taky tohle. Mám přečtené Phoenix Requiem a Inverloch (navzájem nesouvislé) a celkem dobré z obou stran.

http://www.seraph-inn.com/

Pak bych také doporučoval tohle.

http://www.airshipentertainment.com/info/comics.php4

mimo steampunkového Girl Genius, co tu už máme, je tu i Buck Godot, celkem fajn vesmírná detektivní komedie. "What's New?" je pak série stripů z časopisu Dragon kdysi a v neposlední řadě komixová podoba pevní knihy MYTH série od Roberta Asprina.

http://www.weregeek.com/

Aneb co o sobě, jako hráči, možná ani nevíme.

http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=1

A jak to vypadá, když takové MMORPG pěkně zvlčí.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.24734592437744 secREMOTE_IP: 34.204.168.209