hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
20.9.2012 19:42 - Nerhinn
Ano, šlo. Do budoucna počítejte automaticky s hraním u mě (ledaže by vám nevyhovovalo, například kvůli přílišné vzdálenosti od práce apod.), řešit místo bude třeba jen tehdy, kdyby to výjimečně u nás nešlo. Nicméně na to, že se u nás bude hrát, je naše domácnost už pár měsíců systematicky připravována... takže tak.
2.10.2012 11:16 - Deputy
co by skupina rekla na 11.10. jako dalsi herni sezeni ?
2.10.2012 11:55 - Nerhinn
Za mě dobrý.
2.10.2012 12:10 - hadrian
Jsem pro.
2.10.2012 12:39 - ShadoWWW
Já taky.
2.10.2012 13:06 - Nerhinn
Ale teď jsem zjistila, že příští čtvrtek je potenciální termín pro AE. Co ostatní dny v tom týdnu? Pro mě všechny všední OK.
2.10.2012 13:07 - Assassin
Šlo by :)

EDIT: Uh, pozdě, vím jistě, že nemůžu v pátek. Ostatní dny asi ok s tím, že přijdu možná o 15 minut později (končím 15:50 na fakultě u Semilassa). Nejvíc by se mi hodilo úterý.
2.10.2012 16:19 - ShadoWWW
Úterý by bylo pro mě taky OK.
2.10.2012 21:01 - hadrian
Úterý beze mě, nemohu bohužel ani dojít později, jsem odpoledne v Adamově :(
4.10.2012 12:55 - Endrey
Ja jsem volnej, ale nejaky den (pravdepodobne zacatkem tydne) si pojedu pro auto, takze se muze stat, ze bych prijel pozdej.
4.10.2012 13:21 - Nerhinn
Aha, tak nic. Čtvrtek. Sorry za zmatky.
5.10.2012 19:02 - Assassin
Nerhinn: Takze ctvrtek ve 4 u tebe.
Endrey: Ve ctvrtek zas koncim na fektu. Budes mit auto? Svezes me? Dyztak mi prosim do pm napis kde presne tam delas.
hadrian: ty sis psal poklady z minula ze. Muzes je zverejnit?
ShadoWWW: level up?:-p
5.10.2012 20:12 - ShadoWWW
Assassin: Může být :-) Už dlouho nebyl a tentokrát se vám úroveň navíc bude hodit.
6.10.2012 09:06 - Endrey
Assassin píše:
Ve ctvrtek zas koncim na fektu. Budes mit auto? Svezes me? Dyztak mi prosim do pm napis kde presne tam delas.

Jo neni problem, pokud to auto bude. Dam jeste vedet.

ShadoWWWe, muzu nabrat i Tebe. Samozrejme se stejnou podminkou.
6.10.2012 12:58 - hadrian
Poklad: 193 zl, 113 st, 12 drahokamů v ceně 200 zl celkem a magická křišťálová koule +2. (kouli bych nechal kouzelníkovi a alchymistovi na rozebrání na čaroprach na rituály, co vy na to?)

Pro každýho to je 78 zlatých (někdo to má v drahokamech), 28 stříbrných, 6 měďáků.

Už se těším, až budeme nakupovat :)
12.10.2012 04:14 - Assassin
ShadoWWW: prosíme loot:P

Malá sumarizace našich cílů
1) Zachránit děti
2) Najít Paldemora ve Studni démonů / Zrcadlové věži
3) Vyslechnout Murkelmora
4) Vyslechnout Urvola
5) (Najít eladrina o jehož existenci družina neví (pokud vůbec existuje:P))

Protože hra byla převážně bojová a na příběh se moc nedostalo, napadlo mě, že by se s ním mohlo mírně pohnout mimo hru, zároveň mne totiž napadlo propojení příběhu Mlhy, Allyks a možná i Delgara. Samozřejmě k tomu chci schválení minimálně Nerhinn a ShadoWWWa. Nebojte se mi napsat ať to smažu, pokud se vám to nebude líbit. Napsal jsem k tomu takovej malej úryveček, s kterým se případně může hejbat:)

Mlha měl svou dlaň lehce opřenou o záda Allyks, vypadalo to, že se soustředí, během čehož kenku narůstala a měnila se do hrozivé ďábelské podoby. Ostatní členové družiny jen užasle sledovali tuto proměnu, byli moc rádi, že je Allyks na jejich straně a doufali, že se to vlivem pekelné moci nezmění.
Nikdo si však ani nevšiml hobita, který tuto situaci vůbec nevnímal. Jeho mysl byla mimo toto místo a soustředění nebylo příčinou. Zatímco z Mlhy proudila energie Pekla, která plnila Allyksino tělo, z ní se naopak něco dostalo do hobita. Možná vzpomínka, možná jen náhodně smíchaná představa obou společníků.
Mlha viděl les, stromy se míhaly kolem tak rychle až tvořily jen barevné šmouhy, příliš barevné na jakýkoliv les, který doposud Mlha viděl. Tuto scenérii sledoval jakoby z vrchu, ale to se mělo zanedlouho změnit, když se pohled zaostřil na dav lovců a kořistí ženoucích se lesem. Krev a smrt za nimi zdobily cestu.
Mlhovi se stáhl žaludek, na smrt byl zvyklý, Peklo jej naučilo ji mít rád a svým způsobem ho fascinovala, ale toto nebyla pouhá smrt, toto byl lov, masový lov, Divoký hon, oproti kterému vypadala jeho představa Pekla jako dětská hra.
Každá vteřina se zdála být jako celý den a každý den byl ve znamení smrti a potěšení z ní, když v tom pocítil něco známého a přesto tak cizího. Spatřil oči, znal je, vždy laskavé, chápavé, ochotné pomoci, než přišlo uvědomění, že jen loví v paměti, protože skutečnost je jiná. Oči kenku, které viděl byly agresivní, vražedné, plné touhy po krvi svých kořistí.
Vyděšeně sledoval Allyks, která každý den s potěšením zabila tolikrát, že Mlha by to nezvládl ani za celý život. Jak mohl být tak hloupý, říkal si, on není ten, koho by se družina měla bát. Hluboko v Allyks je ukrytá minulost mnohem hrozivější než je samotné Peklo.
Mlhovi oči se rozšířily v šoku, srdce se rozbušilo, mráz mu proběhl po zádech, zatímco vnímal každý pohyb Allyks v Divokém honu, do periferního vidění se mu dostal ON. Nebo se mu to jen zdálo? Ne, opravdu jej spatřil, jiného lovce, nebo Allyksinu kořist? Ďábla, tak povědomého a přitom tak neznámého, jeho pekelné oči jej sledovaly a Mlha strnulý hrůzou se díval přímo do nich. Až najednou viděl znovu jen oči Allyks, změněné do ďábelské podoby.
Představa skončila, zdála se mu jako věčnost, přesto musela trvat jen zlomek vteřiny, ještě chvíli trvalo, než se Mlha vzpamatoval z toho co viděl a nedokázal se ubránit dalším pohledům do Allyksiných očí ve snaze poznat alespoň náznak, který by mu napověděl, zda to viděla i ona. Ale teď v nich neviděl nic, jen pekelný hněv, avšak stále nesrovnatelný s chladnou vražedností Divokého honu.
12.10.2012 20:02 - Nerhinn
To je... strašně hustý :) Moc se mi to líbí.
12.10.2012 21:25 - hadrian
Jestlivá to schválí i vyšší moc v podobě ShadoWWWa, tak já to postnu k článku. Nerhinn to vyjádřila úplně přesně - je to hustodémonsky krutopřísný, sorry ;) hustopekelně krutopřísný. :o)
13.10.2012 09:05 - ShadoWWW
Toto nepotřebuje schválení. Je to super. Moc pěkné!
14.10.2012 13:24 - Assassin
Děkuju:-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07029390335083 secREMOTE_IP: 3.147.45.90