hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
19.5.2014 09:31 - hadrian
Shrnutí:
čtvrtek 22.5.
určitě může: Assassin
Možná může: Winnie, hadrian
Nemůže: Nerhinn

pátek 23.5.
určitě může: Assassin, hadrian
Možná může: Winnie
Nemůže: Deputy, Nerhinn

Endrey: Jak si na tom?

Asi se nám toho sešlo tenhle týden moc, uvidíme jak to dopadne, pokud Endrey nebude moct, pak kvůli vlaku bych preferoval spíš pokecolokaci v blízkosti hl. nádru a pátek.
19.5.2014 10:17 - Assassin
Škoda, já zrovna tenhle týden mám poměrně volno. S těma následujícíma to zase vypadá hůř. No, nenaděláme nic.

Co se týče lokace, na Josefské (asi 100 m od nádraží) otevřeli nedávno novou hospodu... a čepují tam Richarda:D (http://www.friendsbrno.cz/), ale nejsem si jistej jak moc kuřácko-nekuřácký to tam je.

Nebo můžeme zvolit klasiku Richard, ale je to dál od hlavasu. U nádraží (vedle McDonalds na Masarykové) je ještě hezká pseudoanglická hospoda Tukan (http://www.tukan.cz/inpage/tukan-brno-centrum/). Čepují tuším Starobrno a jsem si poměrně jistej, že mi tam minule nabízeli popelník.

U hlavního nádraží je samozřejmě mnohem víc hospod, ale bývají plné podivných existencí (Lamplota), hokejových fanoušků (U hada) či jsou to vyloženě nalívárny (Mamut).:D

Každopádně, hadrian píše:
pokud Endrey nebude moct, pak kvůli vlaku bych preferoval spíš pokecolokaci v blízkosti hl. nádru a pátek.

to bychom byli jenom dva... málo ne? Teda nevím jak moc možná je možná u Terky.
19.5.2014 12:16 - Endrey
Tak ctvrtecni navsteva hospody u me moc nehrozi a co se tyka patku, tak zatim nemuzu potvrdit, ale spis asi ne.
19.5.2014 15:42 - Assassin
Endrey píše:
Tak ctvrtecni navsteva hospody u me moc nehrozi

Návštěva hospody neznamená, že musíš pít alkohol. Je fakt, že bez něj to asi nemá to správný kouzlo. Taky chápu, že to není pro každýho, mě zas moc neberou deskovky:P

Endrey píše:
a co se tyka patku, tak zatim nemuzu potvrdit, ale spis asi ne.

Já bych to tedy asi odpískal, pokud se neozve Terka, že určitě chce a může přijít. Co myslíš Mirku?
19.5.2014 16:02 - hadrian
Mě pokec v hospodě nevadí, naopak, jsem v podstatě matadorem v téhle oblasti. Ani nemusíme v téhle oblasti něco napevno plánovat.

Vzhledem k neurčitosti přítomnosti Terky... Myslím, že nevím, pokecal bych i tak. Nebudem to hrotit, já ti třebas v pátek dopo zavolám a pokud v tom nebudeme už něco mít jeden jak druhej, tak můžem pokecat i tak, varianta na Josefské i ta anglická verze na Masaryčce vypadají dobře.
19.5.2014 16:59 - Winnie
Moje možná je tak moc možná, že... no... prostě moc.

Pánové, ideálně mi dejte v pátek přes den taky vědět, jestli máte v plánu se někde sejít, a já se zkusím v průběhu večera přidat :-)
20.5.2014 12:03 - Winnie
Každopádně vzhledem k tomu, že v pátek večer začínají Ignis Brunensis, bude imho docela problém sehnat bez rezervace místo v jakékoliv hospodě...
20.5.2014 12:30 - Assassin
Vynikající poznámka. Až přijdu domů, tak bych rezervoval 4 místa. Napište mi, kdy končíte v práci, ať vím na kolikátou hodinu to rezervovat. Já mám v pátek celej den volno, teda až na večer (7+?), kdy bych chtěl podniknout něco akčního.:)
20.5.2014 13:47 - hadrian
Tak a teď mě mrzí, že to musím skrečovat já. :( V pátek už bohužel nemůžu.

Já zkusím připravit něakej one-shot. Jen neslibuju že bude hotovej na příští týden, spíš na přespříští. Teda jestli máte zájem, samozřejmě ;).
20.5.2014 14:07 - Assassin
Beru na vedomi. Na pristi tyden bych pripravil svoji kampan... jen jeste nvm ktery dny budu mit volno, tak snad se nejak shodneme.
20.5.2014 14:14 - hadrian
Ssry :(. Já se fakt na pokec s tebou v hospě těšil...

Ale na kampaň se těším taky hodně. :))) Doufám, že ti věšechno zatím, nejen termínově, vychází (škola atd.).
20.5.2014 15:36 - Winnie
Příští týden...

Pondělí, úterý: určitě ne.
Středa, čtvrtek: nejspíš ano, ale cca od šesti nejdřív.
Pátek, sobota: určitě ne.
Neděle: nejspíš ano, kdyby nááááhodou se o ní uvažovalo :-)
20.5.2014 15:55 - Assassin
V. píše:
Příští týden bych kromě středy 28.5. a čtvrtka 29.5. měla mít čas pořád.


+

T. píše:
Pondělí, úterý: určitě ne.
Středa, čtvrtek: nejspíš ano, ale cca od šesti nejdřív.
Pátek, sobota: určitě ne.
Neděle: nejspíš ano, kdyby nááááhodou se o ní uvažovalo :-)


Awesome
20.5.2014 16:07 - Winnie
Hmmm, na Verčin rozvrh jsem nějak zapomněla :D Edit...

S pátkem nehnu. Pondělí/ úterý by teoreticky jít mohlo, když hodně překopu rozvrh. Ale platí, že nejdřív od šesti.
20.5.2014 16:11 - hadrian
:P Dobře se holky vykřížkovaly navzájem.

Já můžu příští týden všechny dny, kromě středy. Takže Po, Út, Čt, Pá za mě v poho.

Endrey, Deputy, jak na tom jste vy dva?
20.5.2014 16:42 - Endrey
Sikulky holky :D

Za me je to v pohode krome patku, to valim pryc.
20.5.2014 16:54 - hadrian
Edit: OK Takže:

Pondělí: Endrey, hadrian, Nerhinn, Deputy, poněkud nejistá Winnie od šesti
Úterý: Endrey, hadrian, Nerhinn, Deputy, poněkud nejistá Winnie od šesti
Středa: Endrey, Winnie od šesti
Čtvrtek: Endrey, hadrian, poněkud nejistá Winnie od šesti
Pátek: hadrian, Nerhinn

Zatím to vypadá na pondělí nebo na úterý (teda záleží, jak to sedne Assassinovi).
20.5.2014 17:07 - Winnie
Položka "Winnie" je jako vždy poslední dobou poněkud nejistá... ale vynasnaží se.
21.5.2014 07:16 - Deputy
pondělí + utery zatím mohu
21.5.2014 08:37 - hadrian
zeditováno.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064419984817505 secREMOTE_IP: 3.135.206.96