Alnag
15.11.2008 15:22
Autorská citace #21
28.1.2009 10:10 - Geralt
Vypadá to se mnou bledě, už několikátý den se mi nedáří záchranný hod proti nemoci. Omlouvám se tedy, ale v pátek nedorazím.
Autorská citace #22
28.1.2009 10:36 - Alnag
Geralt:Sakra... ale já bych fakt docela dost potřeboval mít na hraní všechny. Tak já jako fakt nevím. Nejradši bych to opět posunul, ale vidím jak to dopadne... příští týden bude nemocný zas někdo další, že?
Autorská citace #23
28.1.2009 11:16 - Max
No s těmi vynechávkami je to už skoro "na hraně" :) Takže 6.2?
Autorská citace #24
28.1.2009 14:43 - Alnag
Aramor navrhuje se sejít tenhle pátek na nějakou alternativní zábavu a příští hrát Hranu (pokud se sejdeme všichni).
Autorská citace #25
28.1.2009 17:42 - Max
Proč ne. Třeba taková hra "Lov na velryby".

Co k tomu je třeba? Pevnější niť, šipky (myšleno kovové s ostrou špičkou ... v pozdější fázi pak vypilování zubů pilníkem) a kus polystyrenu ;)

Vezmete házecí šipky. Na špičku (za závit špičky) přivážete niť. Harpuna je na světě. Lovci se usadí okolo místnosti. Jeden z nich pak vhodí do prostřed kus polystyrénu (fajnšmekři mohou polystyrén vyříznout do velrybí podoby).

Lov začíná!

Každý metá harpunu a zkouší přitáhnout verlybu. Velmi se osvědčila dřevěná podlaha. Šipky se do ní zabodávají. Jejich vytahování pak může skončit přetržením nitě, což znamená pro lovce konec lovu. Naopak málo zabodnutá harpuna může při "přetahování" prohrát s jinou, prudčeji zaseknutou harpunou. Nutí tedy lovce víc uvažovat o síle a přesnosti vrhu.

Ten kdo zasáhne velrybu ji ještě musí také přitáhnout. Ostatní se samozřejmě nadále snaží harpunovat.

Jakmile někdo velrybu vytáhne až na klín, stává se vítězem.

Pravidla přímo nabádají na harpunování v moment, když už ji protihráč skoro má v cílovém místě. Toto nabádání je mnohými útlocivkami vnímáno negativně, leč patří mezi ty nejzábavnější.


Tak ... a jakou alternativní zábavu jste mysleli vy? ;)
Autorská citace #26
28.1.2009 18:23 - hRob
Hm, neměla by se ta hra podle svého finále spíše jmenovat "Na Achaba"? Jinak nejsem proti tomu, sejít se na nějakou tu alternativu, ale velryby bych z toho vynechal, pokud nechceme, aby Alnagovi rozbíjeli okna Greenpeace... :-)
Následující týden (6.2.) můžu svou účast zaručit, protože mám ten den dvě zkoušky, takže do Prahy zkrátka musím. :-)
Autorská citace #27
30.1.2009 11:03 - Max
Jen že nepadla definitiva, vzhledem k názorům tedy předpokládám, že se to dnes koná. Pletu-li se, (p)opravte mne.
Autorská citace #28
30.1.2009 13:51 - Alnag
Max: Dnes se to koná, jen ten nápad s lovem velryb mne trochu vyděsil... :)
Autorská citace #29
24.2.2009 12:19 - Alnag
Jen připomínám, že hrajeme tento pátek...
Autorská citace #30
24.2.2009 21:06 - Max
toto uteklo ... připravte si dynamity pojedeme z kopce
Autorská citace #31
24.2.2009 22:09 - hRob
Dynamit se vůbec neosvědčil, takže pro příště si raději seženu svitek s osvědčeným kouzlem Summon a Bigger Fish.
Autorská citace #32
25.2.2009 17:42 - Aramor
Cool, v pátek tam budu jako na koni.
Autorská citace #33
28.2.2009 13:32 - Geralt
Cestou vlakem se mi už nechtělo učit, a tak jsem pod vlivem vyústění včerejší epizody zkusil jen tak napsat novou postavu. Proklínám svou hloupost, že mě nenapadla hned na začátku, hrát elfího kolaboranta ve službách Mírových sborů mohlo mít šťávu. :)
Autorská citace #34
28.2.2009 13:50 - Alnag
Novou postavu? To byste z toho vyvázli moc snadno. ;-)
Autorská citace #35
28.2.2009 15:11 - Max
Vypadá to, že jistý démon má stále zálusk na naše, momentálně již i tak téměř zatracené, duše :)
Autorská citace #36
28.2.2009 15:13 - Alnag
Náhodou to zapadlo do úplně jiné dějové linie, takže to může ještě zajímavě dopadnout. Uvidíme tedy co Arháb (Aramor). Ale zdá se mi, že se místo do Feywildu podíváme do Shadowfellu... muhahaha... :)=

Mors nihil nisi principium est.
Autorská citace #37
28.2.2009 19:50 - Max
A tak nezní to jako špatnej výlet. A že je to tam špatný? To sou jen elfí povídačky kterejma vyděsej tak jedině půlčický děti.
Autorská citace #38
28.2.2009 21:45 - Geralt
Shadowfell? To skutečně nezní zase tak špatně, neboť tam jsme si ještě moc nepřátel nestihli udělat.

(Dobrá, elfího kolaboranta si někam založím do zásoby...)
Autorská citace #39
2.3.2009 13:51 - hRob
Feywild nebo Shadowfell? Ale třeba Bahňáka. Aneb jako jediný vůbec netuším, která bije. :-D
Alespoň tak snad získáme dost času, abych mohl provést svůj plán a vyrobit z té rituální knihy tisícovku papírových jeřábů, aby se mi splnilo přání... ^-^
Autorská citace #40
2.3.2009 15:16 - Fibriso
jestli se opravdu tak tesite do Shadowfellu, tak jste dobry sebevrazi....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092203855514526 secREMOTE_IP: 18.222.120.133