Sadako

Ikona uživatele
Komunikační klient nevyplněn.
Naposledy přihlášen 10.12.2020 16:07:11.

Popis uživatele:
Dle GNS theory velmi silný narativista a velmi slabý simulacionista i gamista. Vlastně by se dalo říci, že mě simulační složka nezajímá vůbec a gamistická zase velmi specifickým způsobem.
Nejoblíbenější systém je vyhozený systém; dávám přednost čistě vyprávěcím hrám nebo alespoň brutálním úpravám pravidel - houserule is the best rule & rule of cool to rule them all.
Oblíbený setting: historický/současný svět s fungujícími mýty/pověrami/superhrdiny/jinou nadpřirozenou svoločí. Z těch 'oficiálních' zejména různé výhonky World of Darkness a taky trochu Planescape.
Preferovaný typ postavy: bishonen weirdo vládoucí obskurními znalostmi, zákeřnými způsoby likvidace nepřátel (počítaje v to i 'udělat si s z nich přátele'), se sklony k divné mystice, buď extrémní cynik nebo extrémní cynik a navíc labil. V řeči přesvědčení bytostný chaotic neutral téměř vždy a téměř všude.
Oblíbená zábava: kreativní a nečekané řešení problémů, explorace settingu & odhalování tajemství, ojíždění NPC (tam, kde je pro to prostor). V něčem více hack&slash pochopitelně boj.
Neoblíbené herní dění: D&D píčoviny typu kolik toho unesu, sesílání kouzel stojí peníze, jednička na kostce etc.
Fun fact: mnohem méně mě serou kostky v appce než kostky fyzické, tak jsem házení rukou odbourala úplně.


Aktuálně hrané kampaně (2019)

Scion: Potomci bohů - silně houserulovaný WoD Scion (potomek čínského boha války)
Super Steam - čistě narativní steampunkové RPG z viktoriánské Anglie, postavy mají superhrdinské schopnosti (multiclass malíř/iluzionista/terapeut/prasák)
D&D 5E - DMův vlastní fantasy setting (winter eladrin warlock, dříve tiefling warlock - původní postava zůstala jako NPC)
D&D 5E - alternativní historie (1650-1700) se zvláštním zaměřením na piráty, velmi low magic (summer eladrin, arcane trickster)


Jiné oblíbené i neoblíbené věci:
Knihy: https://www.databazeknih.cz/uzivatele/sadako-67874
Počítačové hry: https://www.databaze-her.cz/uzivatele/sadako/
Filmy a spol.: https://www.csfd.cz/uzivatel/1686-mi-nu-chai/
Anime (jsem líné prase, tak to moc neupdatuju): https://anidb.net/user/464955
 
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066689968109131 secREMOTE_IP: 3.230.173.188