Tipy a triky

Autorská citace #1
27.2.2017 00:20 - sirien
Zapracoval sem zpětně dodanou korekci - obsahově beze změny (až na odkaz k jedné záludnosti z Darths&Droids), jen sem na více místech trochu upravil sloh kvůli čitelnosti.
Autorská citace #2
27.2.2017 10:21 - Gurney
Pro mě zatím nejzajímavější díl Scénáristiky a jeden z nejlepších článků na kostce vůbec. Navíc na dost opomíjené téma, které se ale dotýká každého jednoho sezení v jakémkoli rpg.
Autorská citace #3
28.11.2018 18:31 - sirien
(poznámka ohledně té absence prací na tohle téma, čistě pro korektnost a pro záznam - nejstarší článek na tohle téma napsal SEB, tady, nicméně ty rady jsou spíš špatné a vím že SEB sám na prezentované názory později změnil názor a uvedené techniky přestal používat a nahradil je jinými - z většiny takovými co korespondují s tímto dílem Scénáristiky, i když kdo z nás to měl od koho už fakt nevim)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.28218698501587 secREMOTE_IP: 3.237.66.86