Tipy a triky

Alnag
9.12.2006 12:10
Vypravěč (coby mrzký císařský rádce Ferrinax) Budeš dělat, co ti řeknu, ty zbabělý trpaslíku. Jinak pošlu tenhle svitek do tvé podzemní domoviny a tvoje jméno bude po generace zbaveno cti.

Hráč: Opravdu?

Vypravěč: Přiznej si to Molane. Jsi teď mým pěšákem.

Hráč: To ses přepočítal. Víc jak cti si cením pomsty. Chcípni!
Autorská citace #1
9.12.2006 12:10 - thief
Trochu to připomíná téma, které jsme nedávno dost podrobně probírali. Já si myslím, že v tom článku je pravda, ALE tím oprostěním se od klišé by podle mě nemělo být hraní zcela jiné povahy než je dané rase vlastní. Jasně že se příslušníci jedné rasy něčím vzájemně odlišují a někdy je to i v rozporu s chováním většiny příslušníků té rasy. Ale nemělo by se to přehánět, aby to nepůsobilo jako crazy komedie. Prostě jak se píše, neházet klišé hned do koše, ale spíš ho trochu změnit aby ozvláštnilo postavu. Při hraní opačného přístupu neobrátit naruby celou postavu, ale jen nějaké rysy povahy. Taky je výborný nápad to přehánění. Vzpomínám si na postavu elfího válečníka, kterou jsem před lety hrál u jednoho DM. Ten elf fanaticky nenáviděl nemrtvé a nic ho nemohlo zastavit v boji proti nim. Bohužel se brzo stal obětí svého zápalu, když ho zbytek družiny - většinou dost proradné postavy - nechali na holičkách v bitce s velkou skupinou nemrtvých.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17774891853333 secREMOTE_IP: 34.200.218.187