Střípky

Autorská citace #21
5.10.2019 14:09 - ben222
Skvělé RPG, a ještě lepší překlad
Autorská citace #22
5.10.2019 21:10 - CzechWin
Určitě budu rád, když by se uskutečnil i další překlad Cyberpunk Red..:)
Autorská citace #23
10.10.2019 13:13 - exi
Krabice jsou opět naskladněny a jdou do prodeje.
Autorská citace #24
16.10.2019 12:43 - exi
Řekl bych, že už je vhodná doba se zeptat, jak se vám tahle pravidla jeví?
Jsou životaschopná, případně dodržují nějaké současné trendy? Jak si stojí například oproti novému Shadowrunovi? Zkoušíte to někdo hrát?

Zajímá mě to, protože do nějaké experta na systémy mám opravdu daleko, a taky to bude mít vliv na případný další překlad kompletních pravidel.
Autorská citace #25
16.10.2019 13:04 - York
Exi: Udivuje mě to podobně, jako Skavenovo rozhodnutí vydat Zapomenuté země - čekal bych, že lidi budou překládat své oblíbené hry, které znají a jsou přesvědčeni, že za překlad stojí...

edit: Coby dlouholetý hráč Shadowrunu nevidím důvod, proč zkoušet jiný rpgčko na podobný téma. Shadowrun je úžasnej hlavně svým propracovaným světem, to mi žádný jiný rpgčko nedá.
Autorská citace #26
16.10.2019 13:11 - exi
York Totální offtopic, ale já se rozhodl na základě kladných recenzí a možné poptávce po vyjití videohry. Nepřijde mi to málo.
EDIT: Kdybych měl překládat svoje oblíbený hry, který znám, tak nepřekládám nic :) Ani to DnD už nehraju.
Autorská citace #27
16.10.2019 13:29 - York
exi píše:
já se rozhodl na základě kladných recenzí a možné poptávce po vyjití videohry

Tak pokud jsi měl tuhle motivaci u téhle hry a máš z toho dobrej pocit, tak prostě stejně postupuj i u případné další ;p
Autorská citace #28
16.10.2019 13:40 - Šaman
Imho se uvidí až se přeloží SR 6e. V českém jazykovém rybníčku si tyhle budou asi přímo konkurovat. Ale to znamená že první reálné výsledky budou někdy za rok.
Autorská citace #29
16.10.2019 15:38 - Brkoslav
Co je na Shadowrunu úžasného? Cyberpunková část je derivativní se sklony k sebekanibalizaci (kolikátý crash, kolikátá šílená superAI?) a obecně nestojí za moc, fantasy část je podstatně lepší, ale jenom proto, že má opravdu dobře udělanou magii (nepřekvapující, když si uvědomíme že to zpracovali praktikanti chaos magick), zbytek je taky nuda. Dobrý GM z toho pořád vykřeše dost, ale to je díky dobré premise celé hry, ne kvůli světu.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19680380821228 secREMOTE_IP: 34.236.216.93