Střípky

Reidden
21.3.2013 23:13
Dech Draka
Ahoj všichni. Chtěl bych se touto cestou zeptat zda-li nemáte někdo doma Dech Draka číslo 1/94, 5/94 a 6/94. Také scháním (ještě pořád, staré fanziny z 90. let) Díky a omlouvám se pokud to sem nepatří. Jsem nadšenec a sběratel.
Autorská citace #21
16.5.2016 18:30 - PetrH
no proto se mi jevi jako fajn vec, treba udelat rocenku a takove sborniky s odladenymi atd clanky mit i tistene, neb treba na dnn5 jsou jen tyto nalezitosti v prirucce samo o sobe lakadlem... samozrejmosti dneska je i pdf. jsou lidi, co z nejakeho duvodu prefereuji papir a knihy (trbe aja si stejne pdf pretiskuji) uz jen kvuli prijemnejsimu cteni
Autorská citace #22
16.5.2016 23:57 - sirien
Tak ono udělat sborník je samo o sobě dost easy... pokud tam nebudeš toužit mít nějaké vymazlené obrázky a vystačíš si s relativně jednoduchou grafikou (žádné Photoshop píčovinky na background layer), tak zvládnu udělat sborník za večer. Otázka je, jakej to bude mít přínos a co bys tam obsahově chtěl.

Dělat periodika (co tu vyšlo za rok X atp.) mi nedává moc smysl - obsah tu napříč rokem střídá témata a periodické sborníky sou přežitek předdigitálního paradigmatu. (Navíc nejvýznamnější obsah napříč rokem jsou kompletované překlady...)

Asi by šly dělat tematické sborníky, ostatně Alnag tu svého času udělal asi 2 nebo 3, toho času jen tak ve Wordu myslim (ale i tak dost dobrá práce), ale opět - přežité paradigma. Nevidím moc smysl v tom to dělat, když se to nebude aktualizovat přidáváním nových článků popř. aktualizacemi těch co projdou zpětnou editací.
Teoreticky by se daly udělat nějaké na témata co jsou už uzavřená (např. Alnagův Hráčův deník...? Toho je hodně, to by asi nebylo jen na jeden večer práce, ale rozhodně to není "mimo běžné možnosti") a podívat se, jak moc by byl zájem - otázka ale je, jestli tím nebudeme trochu předbíhat dobu.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.26415610313416 secREMOTE_IP: 3.230.119.106