Střípky

Sethi
20.10.2009 16:28
Dungeons & Dragons, jak vidíme v historii i v praxi, je především mužský koníček. Jednoho by napadlo, že to povede k zaplnění samotné hry nadměrným množstvím spoře oděných dívek, ale až tak moc se to nestává. Jo, jsou tu nějaké ty téměř nahé uvězněné elfky, které je třeba zachránit, nebo baculatá hospodská, kterou se neobratně snažíme sbalit... ale málokdy to k něčemu vede. Nakonec je to rolová hra a je tu dost vysoká šance, že je váš vypravěč taky muž. Tra. Pas. Jistě, hry a romány a další doplňky nejsou kompletně prosté sexy koček na výpravě za nějakými těmi body zkušenosti; takové pak utkví v mysli mužských hráčů, stejně jako se drobečky brambůrků lepí k jejich prstům. Tady jsou, vzácné, hrdé - sex symboly DnD.
1.3.2017 11:57 - Lokken
Šaman píše:
Na druhou stranu, kočky mají jedno přísloví: lepší žít hodinu jako lvice, než než celý život vyšívat jako červ.
(Ačkoliv tento příběh dobře ilustruje i Rimmerův dodatek. Kdo kdy viděl předložku z červí kůže.)

23.3.2017 19:03 - Šaman
A když už se v tom článku řešilo, že holky z první Baldur's Gate nestojí za nic kromě Viconie, tak teď to hraju znova, ale s jinými portréty (protože v tom měl článek pravdu).

Sestřička Imoen
(Jako jediná je vystřihlá z reálně fotky, ale tahle prostě OPRAVDU vypadá jako Imoen.)


Jaheira
(Bylo nutné jí změnit přesvědčení na good a už je o půlku méně otravná.)


Dynaheir
(Ten původní obrázek je fakt běs, proto jsem ji vždycky nechal pietně umřít. Kopnout ji nešlo, když jsem chtěl mít Minsca, což je zdaleka nejzábavnější společník. Teď jsem ji změnil povolání na zaklínačku, upravil portrét a je to moje oblíbená kouzelnice:)


A jako bonus obrázek upravené Viconie (kterou v partě nemám).
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19732093811035 secREMOTE_IP: 3.231.220.225