Produkty

skubin
15.6.2018 11:07
Kompletní dobrodružství
Ahoj, nenašel by se někdo, kdo by měl přehled o NnD 5edice v CZ ?

Mám tím namysli třeba kompletní dobrodružství jako je Ztracený důl ze starter setu.



Jediné co jsem našel v CZ je:

Příručka hráče - Player's Handbook (PHB).
Průvodce Pána jeskyně - Dungeon Master's Guide (DMG).
Bestiář - Monster Manual (MM).
Základní pravidla - Basic Rules.
Dům smrti - Death House.
Dobrodruhův průvodce mečovým pobřežím.

Děkuju za vaše rady.

PS. nemusí to být jen online, klidně si koupím tištěnou knihu.
Autorská citace #21
1.12.2019 17:11 - Log 1=0
Není to ideální dotazové vlákno, ale vyhovuje a poslouží.
Potřebuji dobrodružství s těmito požadavky:
- OneShot
- DnD 5E 10 úroveň a výš.
- +- dodržuje 3 pilíře.
- Přítomnost rozmanitých mechanických výzev (takže nic pro OSR a narativní styl).
- Jednoduchá angličtina (případně ještě lépe čeština nebo slovenština libovolné náročnosti, ale v to ani nedoufám)
- Nemuset se registrovat na DriveThru, DMSguild nebo něčem podobném (není principiální podmínka, ale nějak se mi ty registrace nedaří)
- Klidně i něco zaplatím, ale zas ne moc (max 3 dolary za jednu, max 10 dolarů za větší balíček)
- Vyvážené, funkční a ne úplně pitomé.
Nevíte o něčem?
Autorská citace #22
1.12.2019 18:49 - Tarfill
Věděl bych - vytvořit si vlastní... ;-)
Autorská citace #23
1.12.2019 19:02 - Log 1=0
To dělám, ale doufal jsem, že mi něco ušetří práci, protože jich budu potřebovat víc.
Autorská citace #24
1.12.2019 19:17 - exi
Z vlastní zkušenost neporadím, ale aspoň dohodím dva vyhledávače modulů. 1 2
Autorská citace #25
1.12.2019 19:31 - LokiB
Log 1=0 píše:
Nemuset se registrovat na DriveThru, DMSguild nebo něčem podobném (není principiální podmínka, ale nějak se mi ty registrace nedaří


osobně bych ti registraci na DriveThru doporučil. Přijde mi to jako fakt dobrý zdroj, ceny jsou tam obecně příznivé, za 10 dolarů většinou člověk dostane už kvalitní materiál. a výběr je opravdu široký.
Autorská citace #26
1.12.2019 20:16 - Tarfill
Logu,
shodou okolností taky připravuju jeden oneshot pro svoje hráče, okolo osmé či vyšší úrovně. Chceš třeba hodit tu mojí zápletku do pošty jako inspiraci?
Autorská citace #27
1.12.2019 20:25 - sirien
Tarfill: a vědí Tví hráči doufám, z jakejch oborů povolání si vybírat, že jo? :)
Autorská citace #28
1.12.2019 20:26 - Pan Bača
Co zkusit Hrobku devíti bohů z ToA? Ta je doporučována pro úroveň 9 a vyšší
Autorská citace #29
1.12.2019 20:28 - sirien
Je pravda že ta koncová část ToA by nebyla špatná volba. A popravdě ani ta prostřední, stačí tam hodit trochu silnější enemíky. A vlastně i ten začátek, pokud se to vezme jen jako idea a naházej se tam nějaký... Yuan-Ti agenti, nejspíš? Možná spíš předsunutá invazní skupina?
Autorská citace #30
1.12.2019 20:32 - Tarfill
Siriene,
právě proto jsem ten příběh navrhnul - chtěl jsem to použít jako playtest pro JaD. Žel bohu, nikdo z hráčů o nevyzkoušená povolání neprojevil zájem a všichni chtějí využít jiná... :-(

Jo, hrobka z ToA, pokud je k ní předem dodáno dostatek informací, může být použita jakožto zátěžový dungeon docela pěkně. Ačkoliv ten zapasťovaný úvod by asi každého hned odradil... ;-)
Autorská citace #31
1.12.2019 20:51 - Pan Bača
Tarfill: řekni jim, že budou uvedeni jako testeři a utrhnou ti ruce.
Zapasťovaný začátek se dá upravit, ať celá družina nechcípne hned za vchodem
Autorská citace #32
1.12.2019 22:58 - Gurney
Log 1=0 píše:
Potřebuji dobrodružství s těmito požadavky:
- OneShot
- DnD 5E 10 úroveň a výš.
- +- dodržuje 3 pilíře.
- Přítomnost rozmanitých mechanických výzev (takže nic pro OSR a narativní styl).
- Jednoduchá angličtina (případně ještě lépe čeština nebo slovenština libovolné náročnosti, ale v to ani nedoufám)
- Nemuset se registrovat na DriveThru, DMSguild nebo něčem podobném (není principiální podmínka, ale nějak se mi ty registrace nedaří)
- Klidně i něco zaplatím, ale zas ne moc (max 3 dolary za jednu, max 10 dolarů za větší balíček)
- Vyvážené, funkční a ne úplně pitomé.
Nevíte o něčem?

Asi tě úplně nepotěším, ale imho ti vvyjde nejlíp se mrknout na DMs Guild na Tier 3 (11-16 lvl) Adventurers League dobrodružství. Ale je potřeba se tím probrat, kvalita je dost kolísavá, některá jsou fajn, jiná přinejlepším mizerný polotovar (ale dají se seřadit podle hodnocení). Podle mých zkušeností s normálně roleplayujícími hráči reálně zaberou zhruba dvakrát tolik času, než kolik autoři počítají, takže chceš asi nějaká, o kterých píšou že jsou tak na dvě až čtyři hoďky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060906887054443 secREMOTE_IP: 100.25.40.11