Produkty

PetrH
18.9.2014 09:48
Kouzlem a mečem

minimalistická hra podporující oldschool. Zahrajete si ji ve vlaku, ve škole, na chatě, v herně... Vhodná jak pro one shoot, tak kampaň.
Licenčně vychází z DungeonSquad. V zahraničí existuje vícero rozšíření, v Čechách a na Slovensku se vyskytují dvě. Moje a od Skewa. Každá jde trošku jiným směrem.
Můj Kouzlem a mečem mikroblog
Rozšíření PH
Rozšíření Skew
Interaktivni denník postavy

Stojíte o novou přepracovanou verzi?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
ano - zcela přepracovatkladné body0
ano - zapracovat některé prvky z rozšířeníkladné body8
vyhovuje mi jak jekladné body1
asi ne, stejně to nikdo nebude hrátkladné body0
nevímkladné body2
Autorská citace #61
28.2.2016 13:16 - MacaCZ
Právě, že nemám nic vybraného, nikdy jsem žádnou takovouto hru nehrál - proto by asi bylo dobré zkusit to původní tažení... Škoda, že už nejde tahle hra sehnat :(
Autorská citace #62
28.2.2016 14:38 - PetrH
nehazej flintu do zita, do mesic pripravuji na KaM projekt, podelim se i zde:)
edit: berme to jako plenkovy mod. http://www.kouzlemamecem.cz/
Autorská citace #63
28.2.2016 20:20 - MacaCZ
Super :) Budu sledovat :)
Autorská citace #64
31.5.2016 10:56 - PetrH
začal jsme postupně postovat doplňky a další obsah ke KaM
Autorská citace #65
3.6.2016 15:01 - PetrH
Doplnil jsme další obsah v podobě dovedností a lektvarů/jedů
Autorská citace #66
4.6.2016 11:40 - PetrH
Na facebook pofilu hry nakladatelstvi zverejnilo oficialne zahajeni vyvoje verze 2. Sice s triletym zpozdenim, ale presto super;) tipuji ze bude startovaci verzi do rpg her pred jeskynema a drakama
Autorská citace #67
6.6.2016 13:46 - Shako
V čem přesně spočívá ta nová verze? V těch doplňcích, co tady postuješ? A bude to mít pořád stejnou minimalistickou verzi krabice? :-D O předchozí edici byl takový zájem, že se to vyplatí nebo je to spíš nějaká fanouškovská záležitost?
Autorská citace #68
6.6.2016 14:29 - PetrH
nenen doplnky jsou moje iniciativa, oficialni verzi KaM 2.0 jede Mytago po sve ose, kdysi jsme tu znacku chtel koupit, ale seslo z toho, tak jsme zacal postovat toto a mam v planu dale rozvijet puvodni krabicku, zatim vim ke KaM 2.0 to co je na fb, respektive co na muj dotaz prislo.
Autorská citace #69
19.2.2017 17:55 - PetrH
tak jsem začal občas publikovat, pak jsme pracovně zamrzl a teď bude třeba to dohnat.. více na mikrostránce.
Autorská citace #70
23.2.2017 20:10 - PetrH
Decka reknete, kdo z vAs to hraje a je praha a okoli? Nebo na play by post a pod?
Autorská citace #71
25.2.2017 20:39 - PetrH
Něco málo o trolech v KaM.
Autorská citace #72
21.7.2017 12:53 - PetrH
Něco malinko z našeho mlýna do bestiáře z poslední hry pro takový ty lehký začátky, než přijde na řadu kosení hradů, boření měst a obracení kosmu naruby... https://www.kouzlemamecem.cz/post/lesni-zvirata
Autorská citace #73
21.7.2017 17:09 - Soldier76
PetrH píše:
Něco malinko z našeho mlýna do bestiáře z poslední hry pro takový ty lehký začátky, než přijde na řadu kosení hradů, boření měst a obracení kosmu naruby... https://www.kouzlemamecem.cz/post/lesni-zvirata


Je to dobrý, jen jsem čekal něco víc nestandardního, tyhle zvířata musí být i v základní příručce ne?

Jinak jsem teda zahlíd dvě věci:

Pokud hladový nebojí se do blízkosti obydlí a snaží se ulovit hospodářská zvířata. U medvěda buď vypadlo "je" nebo tam má být hladoví.

Utkat se sním a zabít chce um, hbitost a nejlépe dlouhé kopí. U divocaka chybí "jej" nebo "ho".

Ne že bych byl s pravopisem sam kamarad, ale u těch odstavcu o jedne až dvou větách mě to trklo :)

Možná mi tam chybí rys ať je tam nějaká číča. Nevím, jestli dá vytáhnout kořist na stromy (asi jo), ale určitě může dobrodruhy vylekat, když si jí všimnou jak chilluje ve větvích nad jejich hlavami. A ještě možná straka s její skrýší, kde se dají najít nějaké ty trinkety. Případně nějaký dravý pták.

Ale to já jen tak, ať máš nějakou zpětnou vazbu ;)
Autorská citace #74
21.7.2017 17:18 - Log 1=0
No, jestli hnidopícháme pravopis a překlepy, tak jsem u divočáka docela přemýšlel, kdo jsou častové (nějaká funkce?), co kam vodí, a jaký je smysl věty. Až pak mi secvaklo, že má být často vévodí. Tohle by za opravu opravdu stálo.
Autorská citace #75
21.7.2017 17:27 - PetrH
Pravdu mate, pouceni zni, z mobilu ve vlaku neprepisuj... vecer opravim. Co se tyka rysa a ptaku, zatim ve hre nebyli, ale doplnim;)
Autorská citace #76
24.7.2018 13:16 - Skaven
Konečně jsem sepsal draft pro druhou verzi pravidel do fáze, kdy bych byl moc rád za zpětnou vazbu. Máte-li zájem, zde je k mání: dropboxový soubor, prosím případnou zpětnou vazbu pište do komentářů na Dropboxu, buďte slušní a shovívaví, většina pravidel je zatím navržena od stolu, bez hlubšího testování...
Autorská citace #77
24.7.2018 16:31 - PetrH
Zkusim napsat;)
Autorská citace #78
9.10.2021 13:10 - izotrop
Ahoj, nemá někdo tuto hru k mání nebo nevíte, kde by se dala sehnat? Měl bych o ní zájem. Pokud ano, napište mi zprávu.
Autorská citace #79
9.10.2021 13:46 - Quentin
U tvorby postavy je psáno, že máš rozdělit k12/k8/k4 mezi tři vlastnosti, ale vzorové postavy mají uvedenou jen k12. Je to omyl nebo se tím jen zkracuje text?
Autorská citace #80
9.10.2021 22:13 - Jarik
Pokud se nepletu, tak tím bylo myšleno, že ne každý kouzelník je slabý,... ale to, že v KaM je inteligentní. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079753875732422 secREMOTE_IP: 44.221.43.208