Příběhy

Joe
1.2.2008 17:10
Hoj chlapi a devy,

ak máte záujem si prečítať zápisy z nnášho hrania Arcana Evolved - Serathis, môžete ich nájsť tu v článku.

Hráčmi sú:


Bifi (GM)

Corvus (Rahan)

Dalibor (Wydven)

Dvorax (Tevak)

Joe (Sorchan)
(Tahalon†)

Thera (Arren)
Autorská citace #21
26.2.2008 14:43 - Lotrando
Já dostal kritiku asi na druhým levelu, takž eu nás potvory taky kritiku dávají, ale myslel jsem že jde o optional rule.
Autorská citace #22
26.2.2008 14:53 - wraiths
Rytíř: tak zajed a muzem jit na drivi. :-)) tam muzes mydlit ostosest.
jinak u nas se zavedli od soboty novy pravidla. a jedno je hodne hruby. dvakrate 20 na d20 po sobe na utok je jasna smrt. no dofouma ze DMovi to nebude moc padat.
Autorská citace #23
26.2.2008 15:11 - Rytíř
Na dříví, jo? hm, no to snad radši do tý Blavy... zachrastit si s klukama kockama. ;)
Hele a to je teda 1. úroveň relativně klasika pravidel? Sem línej koukat na RPGF.. :)
Autorská citace #24
26.2.2008 15:12 - Alnag
Rytíř: Tak už si na začátek června rezervuj čas, povedu testovací jízdy ve 4e... :-)
Autorská citace #25
26.2.2008 15:12 - Corvus
AE ma ine povolania, ine spelly ale inak je to vlastne DnD.
Autorská citace #26
28.3.2008 09:01 - Joe
Hola!
Vyvesený je zápis zo štvrtej session, 17-03-2008. Nebola najdlhšia, ani najlepšia (zatiaľ), ale bola dobrá. Ja som sa osobne bavil, aj keď Corvus (Rahan) asi súhlasiť nebude ;), keďže s dvoma životmi sa krčiť pod schodami asi nie je príhodná pozícia pre litoriánca jeho kvalít :))))
Malým problémom bol aj nedostatok času GMa (Bifiho) na prípravu kvôli pracovným povinnostiam, ale nestalo sa nič tragického. A zapojil som svoju novú postavu, Sorchana runotepca.
Zápis nájdete tu na RPGfóre.
Autorská citace #27
28.3.2008 10:35 - sirien
Co takhle vzít ctrl+c a ctrl+v a hodit ten zápis v podobě článku i sem?
Autorská citace #28
28.3.2008 12:03 - Joe
Ruším svoj predchádzajúci komentár, zápisy sú už aj tu vo forme článku. Enjoy ;)
Autorská citace #29
28.3.2008 12:22 - Alnag
Přemýšlím, že bychom to asi měli dát na akce?!?
Autorská citace #30
28.3.2008 13:20 - Joe
Môže byť, ale nechce sa mi teraz písať info ;) Teda nemám čas :D
Autorská citace #31
28.3.2008 13:49 - sirien
proč ne? (ale vyšťouchne mi to Zeměplochu :) )
Autorská citace #32
2.5.2008 08:52 - Joe
Pridaný zápis z piateho sedenia (09-04-2008), na ktorom bohužiaľ chýbal Rahan (Corvus). Púšťam sa do zápisu 6. sedenia zo včera, myslím, že dopadlo výborne.
Be prepared!
Autorská citace #33
9.5.2008 16:22 - Joe
Bol pridaný prvý príspevok s informáciami o prostredí hry Arcana Evolved, teda Krajinách Diamantového trónu a o stratenom a znovu nájdenom meste Serathis.
Zakrátko doňho pribudnú aj krátke prehľady jednotlivých postáv.
Nájdete ho tu.
Autorská citace #34
13.5.2008 10:09 - Joe
Pridaný zápis zo šiesteho sedenia (01-05-2008), na ktorom zasa chýbal Rahan (Corvus). Ale v sedmičke si to konečne vynahradil, tak nezúfajte a Rahanov fanklub sa môže tešiť na zápis z 8. mája, ktorý už mám pripravený na korekúturu ;).
Zápis zo šestky nájdete hore v odkaze.
Autorská citace #35
13.5.2008 10:23 - Joe
Pridané postavy a prostredie Serathis aj sem. Viď prvú stranu článku.
Autorská citace #36
13.5.2008 11:07 - Joe
Pridaný zápis zo siedmeho sedenia, nájdete ho ako inak v článku.
Autorská citace #37
14.5.2008 11:35 - Joe
Siedmym sedením bola ukončená prvá kapitola príbehu v Serathis s názvom "Čierne krídla".
Jej obsahom boli nasledovné sedenia:
00 - Tajomné mesto na obzore (príprava)
01 - Príchod do Serathis
02 - Obedňajšia páľava
03 - Žiješ len dvakrát
04 - Veľa krvi pre nič
05 - Robin Hood a draci
06 - Štyria bežci a pes
07 - Nezačínajte si s drakom
Osoby a obsadenie hlavných záporákov prvej kapitoly:
Známe zloženie operačnej skupiny Čierne krídla:
K'velr'g, dracha warmain lvl. 2/dracha lvl. 2 m (veliteľ) + Spine Hound
Karknork, modžh magister zvuku lvl. 4 m (jeho pravá ruka, zajatý na prvom sedení a popravený obrami)
Zarthar, modžh akašik lvl. 3 m (ten s bičom, ktorý umučil pašeráka Sevina Teriksona, prišiel na 7. sedení ukradnúť Modré slnko a nakoniec bol v boji náhodou zastrelený)
Razeem Divooký, sibekaj unfettered lvl. 2 m (lučištník, ktorého Rahan strhol zo strechy, jeho "nemesis")
Ildred Bellison, človek runotepec lvl. 2 m (agent infiltrovaný do Veže poznania)
Spojenci a najaté sily:
Redclaw, litorián, hostinský v Puknutom kolese a jeho litoriánski vyhadzovači
Levar, Momon a Morik, ľudia lvl. 2 warriors m (traja najatí thugs, ktorí sa pokúsili družinu prepadnúť myslím na 2. sedení, ich osud sa v príbehu neobjavil, ale navrhujem, že sedia vo väzení vedľa pevnosti obrov)
Kerlon'a, dracha ž, pravá ruka draka Krovacatharisa, handler skupiny Čierne krídla

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080275058746338 secREMOTE_IP: 3.83.87.94