Pravidla

Autorská citace #21
14.7.2019 19:15 - GDIcz
výborné, díky moc!
Autorská citace #22
22.7.2019 13:32 - Demonica
Aktualizováno pdf s dobrodružstvím a přidány ke stažení mapy.
Autorská citace #23
24.7.2019 22:42 - Gurney
Nestíhám poslední dobou moc přispívat, ale o Pokladu jsme se zrovna teď bavili na GC, že je to fakt profi překlad.

sirien píše:
Jinak se omlouvám za to jak tu teď Poklad i Dragon Heist (a asi 2 další články) zevlí v publikační frontě, byť jsou nějak hotové už delší dobu - bohužel já sem teď zasekanej GameConem, Gurney byl někde mimo atd., takže sme to moc nestíhali odbavovat a ani (byť by to bylo na 5 minut...) přesměrovávat na Demonicu :/

K tomu se přidávám, u mě notebook v servisu na asi dva týdny a sešlo se to s výpadky hostingu, když jsem článek dodělával na mobilu, nakonec to zachrránil (a zveřejnil) Dukolm.
Autorská citace #24
25.7.2019 11:19 - MartinCZ
Gurney píše:
je to fakt profi překlad


Na tom mají hlavní podíl pánové Pilchowský a Pan Bača.

/OPRAVENO/ (o :
Autorská citace #25
25.7.2019 11:39 - Pan Bača
Pan Bača! Prosím nezkracovat..
A bylo to společné dílo, takže všechna ta chvála opravdu potěší...ale bez tvého základu by nebylo ani té chvály.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072931051254272 secREMOTE_IP: 44.197.113.64