Pravidla

Demonica
21.12.2018 10:56
Autorská citace #81
25.12.2020 09:24 - Gergon
Díky =) nemůžu za to - dnd je prostě moje krevní skupina a jsem z každého produktu vážně a upřímně nadšený =) a "prodej" není můj cíl, protože žádné peníze z toho nemám a ani fantasyobchod neví o kolik se jim zvednou nebo nezvednou prodeje za moje recenze, takže tohle je vážně nekomerční záležitost a pouze fanouškovské nadšení a chuť se o něj podělit s ostatními =)
Autorská citace #82
25.12.2020 11:18 - sirien
Já myslím že to bylo myšlené jako překlad anglického (resp amerického) obratu, jakože si ho pro to znovu nadchnul :)
Autorská citace #83
25.12.2020 11:32 - Gergon
to já vím =) proto jsem použil úvozovky. jen jsem chtěl předat informaci, že moje pořady nejsou prodejní videa a reklama, ze které mám třeba nějaký podíl nebo tak něco.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15360307693481 secREMOTE_IP: 3.238.130.97