Pravidla

Autorská citace #61
29.12.2017 21:50 - Edhel
Gurney píše:
Přidáno, díky moc. Český překlad karet v původní grafice už existuje v podobě programu pro windows (k nalezení v článku - aplikace a generátory), ale i tak je to skvělé. Mimochodem, nemáte i tu 3x3 verzi pro tisk na A4?
Jinak to vypadá fakt hrozně pěkně, stylová zadní stránka s vysvětlivkama je fakt dobrý nápad. Něco takového jsem hledal, když jsem si připravoval postavy na pro OG a určitě to využiju. Jediná drobná věc je, že si nemůžu zvyknout, že ikona typického kouzelnického klobouku je vyhrazena čarodějům.

O prográmku vím, ale je pro mě v podstatě nepoužitelný, protože zatím jsme hrávali jen v lese a nikdo nemáme chytrý telefon s Woknem.
Verzi pro tisk, kde by byly karty nasázené vedle sebe na A4 nemám - mám doma hned za rohem slušné grafické studio a tam mi říkali, že tohle je pro ně pro tisk nejlepší verze podkladu. Netisknou to pak na A4, ale na větší arch a je pro ně jednodušší to i nastříhat. V Brně i Praze taková studia určitě taky budou (já jsem z menšího města). I kdybys to ale donesl do nějaké jednoduché kopírky nebo si to tiskl sám, tak i normální Adobe reader má možnost vytisknout více stránek na list, a když tam nastavíš 9, tak by je to nemělo nijak (nebo výrazně) zmenšit.
Ten klobouk mě mrzí:) Ale má to důvod. Chtěl jsem, aby jedno kouzelné povolání ikonku klobouku mělo a hledal jsem, jak je rozlišit a co by měla být ta druhá. No a kouzelník si bez grimoáru ani neškrtne, takže dostal knížku a klobouk zbyl na čaroděje. Taky mi přijde, že je to velice blízko Gandalfovu klobouku, a Gandalf pro mě byl vždycky "čaroděj", ale nechtěl bych se dostat do pře o magických povoláních, o kterých mám jen základní představu:)
Autorská citace #62
18.2.2018 17:17 - wlkeR
Zkoušel někdo Knihu kouzel? Umí vygenerovat kartičky co mají nejvýš 1 stranu? Nějak se mi nedaří rozumně upravovat ty CSVčka a nechce se mi procházet všema těma instalacema jen proto, abych skončil v Bodě 1.
Autorská citace #63
18.2.2018 18:36 - ShadoWWW
Specialitka pro Colomba: 5E šablona v LaTeXu.

Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099117040634155 secREMOTE_IP: 54.81.254.212