Pravidla

Babaj
1.12.2008 06:33
4e power fighter Rain of steel
Rain of steel (str 79)
Efekt:Any enemy that starts its turn adjacent to you takes 1[w] damage, as long as you are able make opportunity attack.

chtel bych prodiskutovat trvani tohoto featu , nebo jak je mysleno hrani tohoto poweru..
chapu to spravne , ze po aktivovani tohoto poweru budu jako valecnik na startu kazdeho kola meho nepritele mu automaticky davat 1[w]zraneni a to do doby nez mne nekdo preru si koncentraci ,tedy uvede mne do stavu dazzed, stun a odobne . kdy nemohu vest attack of opportunity? nebo nez se rozhodnu dat rest? A co nepritel kuprikladu na ktereho mam cover? v tom pripade na tohoto nepritele nemohu vest attack of oportunity a tak to take konci?? pripada mi to ponekud nestastna formulace a nevim jak se s ni herne srovnat... dekuji za pripominky,, treba i spatne nahlizim na vyklad....
Autorská citace #1
1.12.2008 07:52 - Blaine
pokud do toho typka budes moct dat Attack of Oppurtunity tak mu das 1 dmg - to znamena nesmis byt dazed, atd. (tak jak jsi napsal) a nepritel nesmi byt pro tebe neviditelny. Tenhle stance funguje tak, ze ho zapnes na zacatku kombatu a potom na zacatku kazdyho kola kazdyho nepritele zjistis, jestli mu muzes dat AoO (tj. splnujes podminky, behem kterych bys mu tedn AoO daval potom co treba vystreli na tom policku kde stoji) a das mu 1 dmg. Tj. jakobys hazel utok, akorat od toho odectes silu.
Ano, je to velmi zajimava schopnost.

Pozor, je to stance, tzn. ze pokud pouzijes jiny stance, tak tenhle skonci. A jestli se nepletu, tak kdyz upadnes do bezvedomi, tak stance skonci taky. Ale jinak je porad zapnuty. Jestli se ti to zda moc "silne" uvedom si, ze je to daily power, ta ma byt silna, ma zmenit prubeh kombatu hodne na tvou stranu.
Autorská citace #2
1.12.2008 07:52 - Blaine
sakra, neprosel 1weapon dmg:) doufam, ze se chapeme, ze ta ejdnicka tam ma byt 1weapon
Autorská citace #3
1.12.2008 08:09 - Babaj
aha takze tohle mi unika .. stance... nezda se mi to neprimerene silne... kuprikladu armor of agash u warloka je silnejsi a take mi to nepripa silne ... kdyz to srovnam s nekteryma speckama co maji monstra a ani kvuli tomu nepali power... takze nektery pouzivaj At will .. tak mi tyhle daily powery pripadaj akorat :-)

musim nastudovat stance... to mi da asi uz vsechny odpovedi... pokud ne hned pisnu.. dekuji za odpoved :-)
Autorská citace #4
1.12.2008 09:16 - Merlin
Wall: hned zítra tě hooodně ochotně seznámím s dostatečným množstvím Atwillek...si můžeš být jistej ty i tvůj mrtvej warlock
Autorská citace #5
1.12.2008 12:46 - Lotrando
my to ještě kombinujeme s Come and Get it.

JInak souhlas, kdo z nepřátel začne své kolo u válečníka, dostane damage a to až do konce necounteru. TO jestli se to dá přerušit jsme zatím přiznám neřešili, ale asi je zřejmé za jakých podmínek to platí. Taky to počítáme jako area attack, takže se hodí jednou v daném kole a všichni dostanou stejné zranění.
Autorská citace #6
1.12.2008 13:03 - Merlin
Jóo...kdyby jste netušili, tak Wallndwill je Maef Huuva jeho podobnost s postavou z "Neuvěřitelných dobrodružství Sigismunda a jeho přítele Maefa Huuva je čiště naprosto přesná" :D akorát mi teď pije krev s tieflingem :p (tohle je jen info pro ty co četli)
Autorská citace #7
1.12.2008 15:00 - Babaj
ja krev nerad :-)
Autorská citace #8
1.12.2008 20:22 - bigbythewise
Rain of Steel? Fighter? Zranění každé kolo sousedícím oponentům? Sakra, tak to už je moc i na mě...
Autorská citace #9
2.12.2008 08:43 - Merlin
bigby..ano, ale za 1 život a po splnění uvedených podmínek..znám vypečenější věci
Autorská citace #10
2.12.2008 09:02 - Conlai
To není za jeden život, ale za 1 weapon damage (u dlouhého meče například k8). Navíc se k tomu počítají bonusy na poškození (Weapon Focus, magie a spol, ale ne za sílu).
Rozhodně to vypadá na nejlepší sílu na té úrovni, ale zase při jejím využití musí hráč počítat s omezenou pohyblivosti danou tím, jestli někoho markuje... Každopádně to ale je bič na miniony (pokud je má jak dostat k sobě) a dobrý zvyšovač damage outputu.
Autorská citace #11
2.12.2008 09:12 - noir
Bičů na miniony je mnohem víc-i na první úrovni. Pokud fighter nečí miniony, neplní svou úlohu - teda v družinách, kde na to mají lidi.
Autorská citace #12
2.12.2008 09:47 - unknown
pozor! Pri pouziti tehle sily nehazis na utok!
Tzn. ani nemarkujes!
2Lotrando: Neni to plosny utok, je to zraneni (jakoby nekdo stal v zone) jako treba tak ohniva koule u maga na prvnim lvl nebo Hunger of Hadar u Warlocka apod. Az na to, ze tahle zona je cilena na fightera, logicky se hybe s nim a nemusi ji udrzovat.
Nevyhoda toho je, ze to neni velka slupka, takze u priser, ktery proste nutne potrebujes sundat co nejrychleji se to moc nehodi... vyborne je to prave s Come and Get It plus action point a nejaky dalsi plosny utok. to u fightera udela 3 weapon dmg za kolo do vsech oponentu, ktere kolem sebe dovede naskladat...
Takhle to aspon kombi jeden muj hrac, fighter na 8 lvl.

2Bigby: je to nejzajimavejsi schopnost na tom lvl, ale funguje poradne jenom nekdy. A rozhodne to neni nijak rozbita schopnsot, ktera by nebyla srovnatelna s necim jinym. Je to daily, je to stance (takze muzu mit zapnuty jenom jeden) a hlavne, kdyz proste valecnika nekde zastavis (imbolize) tak je mu nahovno...
Autorská citace #13
2.12.2008 09:47 - Blaine
sakva, to jsem byl ja...
Autorská citace #14
2.12.2008 10:00 - Merlin
Aha..no jo..to W mi tam uniklo...každopádně m,ě to přivedlo na jednu takovou věc:
Může mi někdo říct....K ČEMU JSOU KUWÁÁÁ MINIONI? Jsou za stejný xp a maj jen jeden hp. chápu, že mají vyšší AC, ale stejně....
Autorská citace #15
2.12.2008 10:03 - noir
Merlin: Jsou counter na strikery. Pět-šest minionů a rogue nebo warlock jsou v pytli...
Autorská citace #16
2.12.2008 10:13 - Merlin
hmm...jenže tady ti sráči zabírají místo normálním...pokud mám CE za 1000xp tak než tam dát 5 minionů za 1000xp tak není lepší dát 5 normálních?
Autorská citace #17
2.12.2008 10:34 - Quentin
nebude minionu za 1000 xp spis 20 nez 5 :)
Autorská citace #18
2.12.2008 10:53 - Merlin
Q: nooo...nemyslím...nemám teda v práci MM, ale když se mrknu na monstra z EN, tak třeba takový Vine lord je za 500 xp a Vine lord minion je pozooooooooooor za 500 xp ;)
Autorská citace #19
2.12.2008 10:54 - Merlin
btw. těch 1000xp a 5 minionů byl příklad :)
Autorská citace #20
2.12.2008 11:29 - Quentin
chtel sem rict, ze minion stoji na stejnem lvlu jako bezna potvora 4x mene; v encounteru muzes vymenit jednu potvoru za 4 miniony ;-)

(v tom enworldu to maji bud spatne, nebo je ten minion vyssiho lvlu)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09515905380249 secREMOTE_IP: 18.191.240.243