Pravidla

ivanivanovic
23.5.2005 12:15
Mudrost a kuzla
Man otazku je kuzlo Mind fog= Mu 1 zosielatel nie je schopny kuzlit.
Otazka je tak co ak ma Mu 2 uz moze? Nezda a my ze niekto s mudrostou hoci 4 si uvedomuje ze ma nejake kuzla a ze sa delia na ochranne a utocne? Vie niekto nejaku hranicu?
Autorská citace #1
23.5.2005 12:52 - Rytíř
Základní hranice je v pravidle, že každý sesilatel musí mít tu svou klíčovou vlastnost na minimálně takovém stupni, kolik je 10 + úr. sesílaného kouzla. Koukal jsem ale na Mind Fog, a tam o žádné Mdr 1 není ani zmínka.. není to v nějakém starém vydání? Každopádně v 3.5e tohle kouzlo dává "jen" -10 na ověřování Moudrosti a Vůle. Což je rozdíl, o kouzlení není řeči..
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.14665102958679 secREMOTE_IP: 3.235.66.217