RPG odborně

Autorská citace #21
13.4.2022 23:49 - York
Jerson: Konktakt klidně předat můžeš, ale jak psal vedle Marky: je to fakt dávno a nejsem si jistej, jestli o tom dokážu říct víc než pár vět. Jiný RPGčko jsem v tý době neznal.
Autorská citace #22
14.4.2022 00:12 - Jerson
Asi takto.

Kdo z vás by byl ochoten v tomto směru poskytnout rozhovor tak 40 - 60 minut, nebo pokud znáte někoho, kdo vás k hraní přivedl a byl by ochoten o tom promluvit, pošlete mi prosím na sebe kontakt, rok, kdy jste začali hrát, a jednou větou, jak jste se k RPG dostali. Předám tyhle informace dál a nechám na nich, aby se vám ozvali.
Autorská citace #23
14.4.2022 01:45 - LokiB
Kontakt na mě máš, poslat jim ho můžeš. Přinejhorším se nedomluvíme :)
Autorská citace #24
4.8.2022 16:30 - Jerson
Protože jsem se původně ptal tady, dám sem také odkaz na výsledný článek.

Až budu na PC, zkusím to založit jako samostatný článek.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068697929382324 secREMOTE_IP: 54.226.222.183