Kultura

wlkeR
23.10.2020 13:05
Virtuální Víkendy na Kostce
Inspiroval jsem se u programu D&D Virtual Play Weekends, který nabízí hraní ve stylu Adventurer's League po síti. Budu se držet jejich základních pravidel, ale zároveň omezení, která plynou z toho, že nejsem ofiko členem programu, tedy:


  • nabídka oneshotů v rozsahu 1, 2, nebo 4 hodin (+ až 0, 0,5, nebo 1 hodina na technické záležitosti)
  • všechny hry mají v daný termín dané téma;
  • hraje se, co má kdo zrovna k dispozici a připravené;
  • není žádné zápisné, ani finanční odměny DM;
  • DM rozhoduje o použitých platformách a hráčích, které "bere";
  • chcete-li se přidat, komentujte.

HRY:

1: so 14. listopadu 16-20; DnD 5e, Na konci světa, lvl 1, Cs, Discord / zrušeno

2: pá 13. listopadu 20+; Void: Science Fantasy 2.0, Cs, Discord
Gediman + Lord Eliphas, Nekra, Jezus; zápis

3: ne 29. listopadu; DnD, Noc Goblinů, Cs; sirien
sirien + Jezus, RoVan, Hroch, Nachtrose

4: ne 6. prosince; Fate Star Wars, ?, Cs; sirien
sirien + Log, Ugy, ?, ?

5: so 13. února, BitD, Cs, sirien
sirien + Nacht, Naoki, Demonica, Log, Dukolm


6: so 27 března, 14:00 (4-5h), Cs, DnD, Shari
Shari + Naoki (T-?/K-K), Sirien (T-?/?), Log (T-?/Č), Nachtrose (T-?/Bd), Dukolm (T-?/Dr)
9.4.2023 16:15 - sirien
Loddfafni: jo, asi by neměl bejt problém :)
9.4.2023 19:56 - LokiB
Tak si me dej pls do doodle
9.4.2023 20:15 - Necromancer
sirien: Ono jako ptám se proto, že jeden takový blok najdu relativně snadno, ale čtyři nebo pět už tolik ne. Tak právě kvůli kontinualitě bych radši do prologu, a pak nenápadně zmizet z příběhu, ideálně heroicko-tragicko zemřít. :-D
10.4.2023 12:34 - sirien
XXXXXXXX

(snad to bude fungovat, od posledně co sem tam byl to zas celý překopali :D )

EDIT: samozřejmě nefungovalo /EDIT

Já bych měl mít volno vcelku kdykoliv, problematický sou pro mě čtvrtky kdy mám volnej jen každej druhej. Ty časy jsou daný orientačně, prostě obecně dny po večerech, o víkendu sem přihodil i odpoledne.
10.4.2023 13:25 - Naoki
hmm ne, umožňuje to vybrat pouze jednu možnost a ta potom zmizí (funguje to tedy spíš jako calendly)
10.4.2023 13:30 - Tarfill
Akorat jsem chtěl říct, že vůbec nevím, jak se to sirienovi zobrazí, protože mi to háže nějaký zvěrstva a skrz ty pitomý reklamy nevím, jestli jsem to udělal dobře...
10.4.2023 13:49 - sirien
zjebaný high tech řešení.

TADY TAHLE TABULKA.
11.4.2023 20:10 - Tarfill
Tak co koukám, zatím překryv časů nic moc... možná by stálo za to doplnit jiné hráče, aby byla šance na souhru větší...
11.4.2023 21:51 - sirien
jj, jen já teď trochu cestuju sem a tam tak se k tomu asi dostanu až zítra /pozítří
18.4.2023 22:15 - sirien
Well... Ve čtyřech sme schopný se sejít po sobotách podle všeho. Ale asi by to chtělo ještě tak jednoho dva další lidi, tak jestli tu neni nikdo další tak se pudu poptat někde ve vzdálenějších krajích :)
19.4.2023 19:11 - Necromancer
V tomhle času bych to taky zvládal, ale jenom asi dvakrát do měsíce...
21.4.2023 11:14 - Skrita
Jsme dva a rádi by jsme se přidali. Sobota by měla být ok, ale dopíšeme se do tabulky.

Jen specifiky tuto sobotu nevím od kolika můžu neboť vymalovavam.
21.4.2023 15:02 - sirien
Necromancer: to je bojim se už trochu moc omezující, protože pokud se zvládáme sejít jen na sobotu, ještě navíc to nevyjde vždycky tak kdyby se do toho přimíchalo to že někdo může stabilně jen dvakrát do měsíce, tak bysme skončili s tim že bysme hráli jednou za měsíc a to mi už zase přijde moc málo. Počítám s tím, že některé soboty odpadnou a s tím že se někde hráči rozjedou víc a zdrží se dýl, ale i tak bych to rád měl dohrané před létem. Určitě to ale neni poslední hraní takhle, naopak bych rád výhledově jel podobné mini-kromiky pravidelnějc, tak to s tebou i Tarfillem snad vyjde někdy jindy :)


Skrita: cool cool! Pošli mi pls vaše Discord IDčka. Popř. mě rovnou propingněte, sirien#2387 Loki: hmh. A koukám, že tvoje taky nemám.

Tuhle sobotu už hraní moc nevidim, je to dost last moment - ale kdyby to vyšlo, tak bysme se mohli potkat třeba na dvě hoďky k ujasnění světa a domluvení postav atp. Příští týden (29.) bych to ale už viděl herně :)

Loddfafni: dtto s tím Discordem pls :)
21.4.2023 15:11 - LokiB
sirien: poslal jsem. takhle narychlo to na zítra přes den nedám, jdu na celodenní výlet. nevím jak třeba pak večer, to bych se třeba připojil.

případně příští sobotu 29.4., když si potvrdíme včas, si to zabookuju
9.8.2023 21:25 - Log 1=0
Docela bych si zahrál jedno menší (snad) dobrodružství pro 2 level v JaD.
O termíinu ještě nemám představu, klidně už tenhle týden, ale chápu, že to je asi moc brzo, takže bych se klidně přizpůsobil možnostem zájemců.
Pokud se nějací najdou a 2. není pod místní úroveň.
9.8.2023 21:30 - RoVan
Log: jestli to nebude už tento týden (to je fakt brzy), tak bych si rád zahrál.
12.8.2023 13:16 - Necromancer
Mohly bych buď v pondělí neboStředa-pátek večer.
12.8.2023 14:24 - Log 1=0
No, teoreticky by se dal domluvit i všední den večer, pokud by byl dostatečný zájem.
Což zatím tedy nevypadá, ale uvidíme.
12.8.2023 15:16 - sirien
Pro mě to těmhle týden není moc reálný - kdyby se hrálo někdy za 2 týdny tak bych zvládal.

BTW ten replay Fokus rollu před létem nakonec nevyšel, zkusil bych tomu dát ještě jednu šanci teď od konce léta do října pokud se sejdou hráči.
14.8.2023 20:41 - Loddfafni
Já můžu víceméně kdykoli, potřeboval bych to ale pochopitelně vědět alespoň trochu dopředu

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096743822097778 secREMOTE_IP: 3.141.152.173