Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
19.9.2023 15:51 - sirien
Tohle vlákno je "mrtvé" zejména protože většina reakcí na posty tady jde pak už na soukromém kanálu, každopádně je viditelné úplně stejně jako jakékoliv jiné - popravdě tím, že to je právě to jedno vlákno do kterého se podívá každý kdo někoho hledá a které je přímo odkázané i z jiných míst (i mimo Kostku) nejspíš i víc.
19.9.2023 19:14 - Nachtrose
cyrasil píše:
A ja bych jen doplnil, ze takhle zverejnovat mail/mobil tve situaci se spamem moc nepomuze;-)


Ale nejspíš ji vysvětluje ;-)
1.10.2023 19:53 - iball
Pratele a dobrodruzi,
S kamaradem vas zveme na cestu plnou utrpeni a zarmutku, na jejimz konci pravdepodobne nebudete bohatsi ani neobjevite zpusob, jak si zachovat vecne mladi, ale poznate hloubku svoji duse a ziskate prilezitost vykrocit z kruhu bezpeci a postavit se svemu egu.
Ano, je to tak - hledame prave vas 3 - 5 statecnych, kteri maji cas po setmeni a neboji se pouzivat Discord a roll20, na jehoz zakladech hra stoji. Nize je INTRO a TRAILER:
https://streamable.com/ii2xnu
https://docdro.id/JFtizPh
1.10.2023 20:24 - Necromancer
Prezentace je vskutku velmi lákavá. Doplňující otázky:
-Zhruba kdy, jak často, etc... ?
-Jaký je systém?
9.10.2023 07:21 - Anarlin
Hráč hledá v Praze skupinku fajn lidí, se kterými by mohl pravidelně hrát DND 5E. Zkušenosti mám. Email: novyondrej83@gmail.com
12.10.2023 16:01 - Volt
[pardubice] Ahoj, parta deskovkářů by ráda začla s DnD. Mame skupinu (4 hráči 35-40let), kde hrát, deskovky hrajeme cca 20 let, i složitější jako Gloomhaven, SW Imperial Assault, Root atd. Pravidla jsem načetli, ale chybí nám DM.
Chtěli bychom hrát 1x týdně, den je na diskuzi.
Můžeme nabídnout pivo a večeři každou session. Klidně i něco přihodíme. :) Navíc nabízíme zajímavý roleplay v dospělé groupě. :)
Email: filip.vojtisek@gmail.com
23.10.2023 13:53 - Flood
Ahoj,
hledám skupinu v Praze, která by přibrala nového hráče. Momentálně jsem dm v 5. let
trvající anglické online kampani, ale rád bych si zase připomenul co to je být na
druhé straně stolu, a opravdu stolu, ne monitoru. Jsem zvyklý na DnD 5e čehož
bych se rád držel. Mám radši RP > fight, ale rád se účastním obojeho.
Momentálně nemám žádnou představu o postavě, tak můžu doplnit jakoukoliv
partu (CZ/EN).

Rád bych se přidal k více vyzrálejší (20 ) a pohodové skupině, ale to neznamená, že
bych nehrál s nováčky. Naopak každý kdo se o DnD zajímá, má u mě respekt a pomůžu s čím můžu.

Pokud by se někdo našel pište na floodycraft@gmail.com
Dík!
29.10.2023 05:56 - Sovik
Zdravím,jsem tu nový a hledám hráče JaD v okolí Olomouc.Z mladých letam zkušenost s DrD.
31.10.2023 13:04 - Petrnator84cz
Ahoj najde se tu nekdo z České Lípy a okolí? Mam par zkusenosti z mladi s DrD to je vse, ale nadseni mi nechybi :)
27.11.2023 17:26 - Legolunt
Ahoj. Jsem úplný začátečník. Vlastním JaD knihu pravidel ve které si listuju ale nejlepší na učení je si vším osobně projít ;-) Hledám skupinu hráčů D&D ke kterým by jsem se mohl přidat k pravidelnému hraní bud večery nebo i víkendové akce. Jsem schopen i online na platformě na které se domluvíme.
Je mi 39. Pište buď zde nebo na email Legolunt@gmail.com
15.12.2023 16:18 - jiro
Ahoj , už delší dobu si říkám, že bych si zase zahrál dračák. Jsem už starší pán r. 1974 , začali jsem hrát, jak se u nás Dračí doupě objevilo cca okolo roku 1993 . Pracuji na směny ,takže mám různé volné dny. Jsem organizačně schopný, i zručný , co se týká různých příprav na dobrodružstí .Baví mě modelaření . Materiál na hraní taky mám .Vyrostl jsem v turistické partě, takže i venkovní hraní by mi nebylo cizí . Mohli bychom si po emailu k tomuto tématu napsat JI-RO@seznam.cz , Jiří , město Břeclav .
12.1.2024 11:51 - Oxik
Ahoj,

už je to doba co jsem nehrál nějaké RPG, stýská se mi a proto bych to rád napravil.

Hledám skupinu hráčů v Pardubicích, na konkrétní hře mi nezáleží, spíše mi jde o kolektiv pohodářů, co se umí nadchnout a ponořit do fantasy světa.

Díky a budu se těšit na odpovědi :)

S Pozdravem Michael.
12.1.2024 11:51 - MidMite
Ahoj, koukám že máme oba stejný nápad ... už je to hodně dlouho co jsem nehrál a hledám buď kupinu co už hraje, nebo úplně nové hráče na založení naší vlastní. Pokud se spojíme, už budeme dva :)

Mám doma pravidla pro Dračí Hlídka ( ale Gergon ze svých videí mně od toho odradil ) a na cestě jsou Dračí Doupě 1.6 a Jeskyně a Draci. Naposledy jsem hrál Dračí doupě někdy v 90 letech, ale RPG hraju na PC a miluju RP hraní postav.

S pozdravem Jirka
12.1.2024 11:51 - Robson
Nazdar pánové, taky jsem z Pardubic, a s kámošem z Hradce bychom si taky docela rádi občas zahráli. Takže když to dáme dokupy, tak jsme už čtyři :D

Zkušenosti máme s DrD 1.6 kdyžtak, ale asi by nebyl problém asi třeba ani s Dračí Hlídkou, kterou tu někde mám. Tak kdybyste měli zájem, můžeme o tom hodit řeč.

S pozdravem Robert
12.1.2024 11:51 - suchojik
Zdravím, k RPG hrám jsem ůplně novej, ale teď čtu prvidla a snažím se pochopit základy. Pokud vám nevadí kdo nemá zkušenosti a máte chuť mě zaučit tk se rád přidám, protože jsem se chtěl hru naučit.

Mám doma pravidla Jeskyně a Draci která , jak jsem říkal se učím.
rád se připojím.

S pozdravem Honza
12.1.2024 11:51 - baglx5
Ahoj, pokud dáte něco dohromady v Pardubicích, klidně bych se zkusil přidat. Rád bych hrál podle DnD/Jeskyně a Draci.

Takže dejte kdyžtak vědět.
Díky moc,
Jakub
12.1.2024 11:51 - jiro
Ahoj , už delší dobu si říkám, že bych si zase zahrál dračák. Jsem už starší pán r. 1974 , začali jsem hrát, jak se u nás Dračí doupě objevilo cca okolo roku 1993 . Pracuji na směny ,takže mám různé volné dny. Jsem organizačně schopný, i zručný , co se týká různých příprav na dobrodružstí .Baví mě modelaření . Materiál na hraní taky mám .Vyrost jsem v turistické partě, takže i venkovní hraní by mi nebylo cizí . Mohli bychom si po emailu k tomuto tématu napsat . Jiří , město Břeclav .
12.1.2024 11:56 - Sodyak
Čau hledám 1 nebo 2 hráče do naší skupiny okolo nového Jičína na živé hraní. Pravidla aplikujem podle jeskyně a draci.
12.1.2024 11:56 - jiro
Ahoj , už delší dobu si říkám, že bych si zase zahrál dračák. Jsem už starší pán r. 1974 , začali jsem hrát, jak se u nás Dračí doupě objevilo cca okolo roku 1993 . Pracuji na směny ,takže mám různé volné dny. Jsem organizačně schopný, i zručný , co se týká různých příprav na dobrodružstí .Baví mě modelaření . Materiál na hraní taky mám .Vyrost jsem v turistické partě, takže i venkovní hraní by mi nebylo cizí . Mohli bychom si po emailu k tomuto tématu napsat . Jiří , město Břeclav .
12.1.2024 12:00 - sirien
Pint'lor Nitz'cen (bez registrace) píše:
Hledám hráče 13-20 let
Hledám hráče a DM na DnD ve věku kolem 16ti
Nejlépe online nebo Ostrava.
IG: ondrej_frank_photohraphy

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077779054641724 secREMOTE_IP: 18.216.34.146