Kultura

Amaroun
10.1.2011 20:47
Pc gaming(xbox, ps)
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)
CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:
Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma
Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas
Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII
Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)
Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D
A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2
Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2
A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
16.12.2019 13:35 - Nachtrose
Diablovku Baldur's gate? o.O
16.12.2019 13:59 - obbivan
Nachtrose kdysi vyšla na PS2

https://en.wikipedia.org/wiki/Baldur%27s_Gate:_Dark_Alliance
14.5.2020 15:28 - ShadoWWW
Bylo ohlášeno vydání remasterované verze Mafia 1+2+3, respektive ofiko oznámení bude 19.5.
14.5.2020 17:51 - exi
GTA V je na Epicu týden zadarmo (v knihovně zůstane napořád). Ten ale jaksi neustál nápor a momentálně nefunguje.
15.5.2020 08:22 - ShadoWWW
Díky Microsoft Store už uniklo i pár screenshotů a tvrzení, že příběh Mafia 1 bude původní, ale lehce rozšířený.
15.5.2020 08:49 - exi
Bude to remake, takže fungl nova grafika a asi lehce pozměneny, jak píšeš. Zbytek budou remastery.
18.5.2020 21:15 - ShadoWWW
Další počítačová hra založená na D&D 5E: Solasta.

V následujících letech by takových her měla být celá řada.
19.5.2020 09:28 - Shako
ShadoWWW píše:
Další počítačová hra založená na D&D 5E: Solasta.

Zajímavé jsou ty 3D souboje. A dostřel/dosah se pak počítá ve 2D mřížce a nebo taky v 3D? :-D
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.24434304237366 secREMOTE_IP: 34.204.168.209