Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
29.10.2009 18:21 - Alek
uŠiUšIuŠi™ píše:
Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že je stejně u obrázků na úvodní stránce stín, tak je asi jedno, že jde průhlednost někam do kopru...

To byl takovej muj hokus pokus, mám už lepší nápad, jen nemám momentálně žádný počítač s fotošopem, takže to tam tak provizorně visí a viset ještě chvíli bude.
29.10.2009 23:31 - Alnag
uši píše:
Chápu, že musí být neskutečný opruz to dodělávat zpětně ke všem článkům, ale když vám ještě zvrchu přibývají neoklíčované články, tak to má v důsledku asi stejnou užitečnost pro vyhledávání, jako když si někdo zatrhne všechny klíče.


Jen bych chtěl říct, že v tuhle chvíli má cca 90% článků klíče. Ne vždycky jsou úplně ideální, ostatně ne všechny články jsou úplně ideálně umístěné. Některé by se dneska hodily spíš jako blogy, některé bych dneska už váhal vůbec zveřejnit... nicméně si myslím, že ty klíče by konečně mohly být užitečné. Jako... možná...
31.10.2009 01:16 - Nachtrose
Tak jsem narazil na dva problemy: 1) nova featura ukladani rozepsanych prispevku si nejak moc nerozumi s mobilni operou mini. Prvni prispevek byl odeslan OK, ale druhy se i po zmacknuti "Pridat" jenom ulozil, ale neodeslal. Pomohl az restart OM. 2) Nejak mi to prestalo zrat entery v prispevcich. Radkovani v editacnim okne udelane pomoci klavesy enter se po pridani prispevku stratilo, a cely text byl spojen v jeden blok. Zabralo az pouziti [br] tagu. /edit: tady to dela opet to samy. Mala zajimavost: pri editaci prispevku se tento nacte v puvodni forme, tj. s radkovanim podle toho, jak jsem mackal enter.
31.10.2009 13:36 - Max
druhý problém je vyřešen ... u prvního jsem zkoušel emulátor, ale nepodařilo se mi toho docílit
31.10.2009 14:03 - Nachtrose
Vzhledem k tomu, ze relativne casto prispivam z OM, tak to v dohledne dobe znova testnu a dam nejake blizsi info. Popredu se omlouvam, pokud to vyusti v lehke spamovani diskuzi :-)
1.11.2009 13:59 - Sosáček
jakym zpusobem funguje vyhledavani?

zkousel jsem treba najit gps souradnice dalavy pac jsem chtel ... blabla, tak hledam diskusi o srazu, ale nenasel jsem ji ani na "sraz" ani na "podzimni sraz" a ani "sraz 2009" nemel uspech, prestoze jsem nasel spoustu diskusi kde se o srazu mluvi.
1.11.2009 17:14 - Max
no vydíš to ... já zadal "dálava" a je to tam hned :)
1.11.2009 17:34 - Alnag
Dopis: Ono ta diskuze vyskočí i když zadáš hledat slovo "sraz", ale je teda hodně hluboko dole. Takže spíš než o tom, že se ta diskuze nenajde je to o tom, jak to řadí za sebou...
2.11.2009 14:51 - Nachtrose
Maly test OM.
2.11.2009 14:57 - Nachtrose
Vysledky testu pro Maxe: vyplynulo, ze OM odmita posilat vic nez jeden prispevek v rade. Pokud zmenim diskuzi a pak opet vztoupim do te stare, je mi umozneno odeslat i ulozeny post.
2.11.2009 15:04 - Alnag
Nacht: A Operu Mobile asi použít nemůžeš?
2.11.2009 15:09 - Nachtrose
Jaky je prosim rozdil mezi operou mini a operou mobile? Jestli v systemu, tak muzu pouzivat (zatim?) jenom java aplikace.
2.11.2009 15:22 - Alnag
Opera Mobile není takové ořezávátko jako Opera Mini (ale zase běží jen na Win Mobile nebo Symbianu). Taky má blíž k desktopové verzi, tak mne napadlo, že by ti to třeba nezlobilo. Ale bůh suď...
2.11.2009 16:25 - Jerson
Tak poté, co jsem hodinu upravoval příspěvek a po odeslání mě to opět odhlásilo, takže úpravy jsou ... víte kde jsem se rozhodl použít Operu, protože tohle už je fakt moc.
2.11.2009 16:43 - sirien
Jo, zrovna na tohle je Opera geniální :)
2.11.2009 17:32 - Max
Upravoval jako editoval, nebo upravoval jako psal nový? Pokud psal nový, tak se to i přesto uchovat ... ?neuchovalo? pokud editoval, tak tam se to neukládá, protože by se to poté zobrazilo v okně pro novou zprávu

většinou, nežli něco skutečně zahodím (špatný kód a podob), tak to bez ladu a skladu vypíšu na obrazovku (uplně na počátek okna diskuzí)
2.11.2009 19:30 - Jerson
updatoval jsem Projekt Omega, připisoval jsem další mise. Dopíšu dva odstavce (trvalo mi to asi půl hodiny), odešlu - a koukám, že jsem odhlášený a ty dva odstavce se mi neuložily.

Jo, a poslední dva týdny mě Firefox nechce automaticky přihlašovat - předtím v pohodě, teď se v něm musím při každé návštěvě přihlásit znovu. Políčko "pamatovat" nepomáhá.
2.11.2009 19:33 - Quentin
Píše:
Jo, a poslední dva týdny mě Firefox nechce automaticky přihlašovat - předtím v pohodě, teď se v něm musím při každé návštěvě přihlásit znovu. Políčko "pamatovat" nepomáhá.

u me taky; a taky firefox
2.11.2009 23:38 - sirien
Liška na vás kašle, liška má zrovna práci s úpravou pelíšku na zimu...
...Opera to nepotřebuje, Opera je moderní a má topení... :)
2.11.2009 23:46 - Sethi
A peří.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088829040527344 secREMOTE_IP: 3.145.42.94