Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
11.2.2016 23:11 - sirien
Jerson píše:
K tomu FB - můžeme to probrat v sobotu. A nechápu, proč se lidé ptají na mě zrovna tebe, jsi snad můj zpovědník? :-)

To ne, ale kdekdo ví (takže se s tím nemá smysl moc tajit), že když nám Alnag při svém odchodu předával Kostku, tak mi při té příležitosti nevěnoval jen symbolickou jako pěst velkou permabanovací dvacetistěnku a rituálně přísežné Robinem D. Lawsem podepsané Ashen Stars, ale zdědil jsem po něm i takový šanon plný takových složkek co jsou nadepsané různými jmény a nicky...

(zajímavé je, že se to ví, i když mi to Alnag tenkrát všechno předal z ruky do ruky u něj doma a nikdo u toho nebyl - v tomhle státě se fakt rozkecá i to, co nikdo neví)
16.2.2016 01:56 - Dukolm
Dneska večer se mi něco na kostce něco nepovedlo tak se omlouvám a ztratily se data mezi 22:00 - 23:20 z toho co jsem tak prohlídl tak to budou ve výsledku jen moje PM s pár lidmi takže jsem se potrestal sám.
20.2.2016 22:56 - wlkeR
Možná by odkaz na překlad D&D 5E z úvodní strany mohl odkazovat na nový článek místo staré diskuse? Jen ať se lidi nemusel proklikávat.
21.2.2016 00:26 - Demonica
Diky za poznamku, zmeneno.
8.3.2016 19:28 - Aegnor
Napadá někoho důvod, proč se mi článek Rodinná minulost zobrazuje stále jako "nepřečtený"? (v office skinu u něj svítí žluté kolečko) Přečetl jsem ho celý, dokonce jsem ho pro jistotu jednou proklikal znova.
8.3.2016 21:24 - Shako
Aegnor píše:
článek Rodinná minulost zobrazuje stále jako "nepřečtený"? (


A prokliknul si i diskuzi pod článkem? ;-)
8.3.2016 21:32 - sirien
Bug článků které nejsou zařazeny do standardního kořene, ale pod skupinu; víme o něm už dlouho, na Sunrise se už řešit nebude.
8.3.2016 22:13 - Aegnor
Shako, poslední příspěvek v diskuzi k tomu článku je ode mě:-) Takže ano - prokliknul.

Sirien Ok, chyba není u mě:-) Dík, to mi stačilo.
22.5.2016 18:22 - PetrH
Mam maly technicky: slo by nejak u uzivatelu ukazat pocet jejich zaslanych postu?
22.5.2016 19:15 - Vojtěch
K čemu je to dobré?
22.5.2016 21:22 - PetrH
jen me to ze zajimavosti zajima, ale nic duleziteho....
22.5.2016 22:24 - sirien
šlo a kdysi se i zobrazovalo. Pak se to zcela záměrně zrušilo.

Popravdě si hraju s myšlenkou, jestli by nestálo za to zrušit i počítání článků a mít v profilu prostě jen "napsané články", bez jakéhokoliv čísla. Nebo to nechat jen bokem jako skrytou ifnormaci pro uživatele samotného, možná...
23.5.2016 20:25 - PetrH
Ja ze posledni dobou ctu jen hrstku jmen, tak tipuji aktivitu, na rpgf to je videt pocet a podil z celku
23.5.2016 21:06 - Aegnor
Nešlo by u nightfallu přidat nastavení (případně, pokud už nějaké existuje, tak zmínit kde mám hledat), že by se člověku zobrazili všechny nové příspěvky v okamžiku, kdy otevírá diskuzi přes pravé menu? (Za poslední tři dny se mi dvakrát stalo, že jsem otevřel diskuzi, kde bylo 10+ nových příspěvků, přečetl do konce stránky a nevšiml si, že je tam ještě jedna stránka navíc)
23.5.2016 21:51 - Dukolm
PetrH: Kostka to nepodporuje veřejně a podle mě to je správně. A když to potřebuje někdo z Adminu tak je to pár dotazů nad databází a obvykle se tak řeší spíše nějaké statistické věci které potřebujeme vědět k aktuálnímu problému.

Aegnor: Plánuji tohle nějak vyřešit mám občas stejný problém.
23.5.2016 21:55 - Aegnor
Dukolm: Ono by teoreticky stačilo v takovýchto případech přidat pod poslední příspěvek řádek "Nové příspěvky na další straně" nebo něco podobného.
23.5.2016 22:35 - sirien
Aegnor: možných řešení je víc. Třeba nechat zbylé příspěvky z dalších stran dál jako nepřečtené. Otázka, které bude nejelegantnější a v důsledku nejsnazší na implementaci.

PetrH: Hm. A k čemu Ti je znát aktivitu? Když někdo něco napíše, tak jde o to, co napsal, ne o to, kolik dalšího toho kde napsal...
23.5.2016 22:45 - PetrH
sirien: spise me zajimalo ze zvedavosti, zda i tady je trend co mame napr. v diskuzich o modelech vlaku, ze najednou se behem dvou let uplne vymenilo osazenstvo a ze vice jak pulka aktivnich diskuzi je zalezitost cca 10-15 lidi z nejakych 2k registrovanych...
23.5.2016 22:49 - sirien
Řekl bych, že to není v tak krátké periodě a je tu stálejší tvrdé jádro, ale mimo to jádro v zásadě ano.
24.5.2016 12:52 - York
sirien píše:
Třeba nechat zbylé příspěvky z dalších stran dál jako nepřečtené


Tohle zní dobře, prostě jako přečtené označit pouze příspěvky na straně, na kterou jsi skutečně kliknul.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066524982452393 secREMOTE_IP: 3.128.199.210