Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
12.3.2015 17:05 - Alwaern
@Shadowww: Bych to změnil na *dosud nerealizované projekty* PF Core se blíží :)
12.3.2015 21:17 - PetrH
shadowww: co se zmenilo? za me jednoznacne ano.
23.3.2015 09:21 - Shako
Píše:


článek [1376] neexistuje, nebo není z projektu [1]


Zajímavá chyba - asi přesně říká, co je to za článek a ve kterém je projektu, ale jinak z toho moc moudrý nejsem.
23.3.2015 09:26 - ShadoWWW
PetrH: Jistá skupina pracuje na překladu PF Core dál. A docela pilně.
23.3.2015 10:45 - PetrH
aha, no i tak ti patri veliky dil dortu:) jsme rad, to co jsme cetl od tebe me osobne dost potesilo
23.3.2015 14:29 - sirien
Shako: Tahle chyba nastane když se nešetrně změní hiearchické zařazení článků, v minulosti se to stalo u pár věcí když došlo k překlopení některých projektů na základ (zejm. blogových článků na blogy). Měl jsem dojem, že to už je vymýcené :/

Bohužel ze stejného důvodu z jakého se Ti článek nezobrazí já už nejsem schopný dohledat, o který šlo. Když mi řekneš, co to má být, nebo alespoň kde jsi se k tomu dostal (přes který odkaz, kterým kliknutím...) tak to opravim.
23.3.2015 14:35 - Shako
sirien píše:
Když mi řekneš, co to má být, nebo alespoň kde jsi se k tomu dostal (přes který odkaz, kterým kliknutím...) tak to opravim.


Uff, dneska jsem toho tak zběžně proklikal více - je to něco Quentinovo. Podívám se, jestli to rychle dohledám.

EDIT: Tady, první odkaz "Zahanben tímhle článkem". Možná to odkazuje na Alekův Ice and Fire, který už asi nedohledáme.
23.3.2015 14:56 - sirien
Hm. Tak z toho článku ani z diskuse moudřejší nejsem. Leda že by si Quentin sám vzpomněl, na co tenkrát (aspoň orientačně - nebo od koho) tenkrát odkazoval...
23.3.2015 15:14 - ShadoWWW
Dnes jsem se rozhodl, že budu psát články pro Kostku v Dreamweaveru, tak jsem zvědavý, jak si s tím poradí.
23.3.2015 15:36 - Quentin
Sorry, nemám nejmenší ponětí.
A ten článěk mě taky děsí a byl bych radši, kdyby ho nikdo nečetl :D
3.4.2015 18:09 - Demonica
Odkaz na článek Překlad 13th Age z této stránky:
http://www.d20.cz/diskuze/kultura-diskuze/51447.1.html#
hází chybu:
Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 73 in /stor2/d20cz/html/moduly/class/DiskuzeLayout.php on line 62
3.4.2015 18:34 - sirien
díky moc, opraveno

(článek byl zařazenej v kategorii pravidel v kořenu diskusí místo v kořenu článků, což zblblo referenci... rolovátko řazení v admin rozhraní bohužel předpokládá, že si uživatel uvědomí kam kliká a nijak nezabezpečuje možnost nepozorného ukliknutí jinam)
8.4.2015 11:35 - ShadoWWW
Odkaz na Kostku v nové Deskofobii mi udělalo radost. :-) (7:00)
8.4.2015 11:37 - Shako
ShadoWWW píše:
Odkaz na Kostku v nové Deskofobii mi udělalo radost. :-) (7:00)


Jj, taky jsem koukal kdo to tam propašoval. Sparkle?
8.4.2015 13:15 - Nachtrose
A kdo jiny, kdyz je ten rozhovor s ni :-)
8.4.2015 13:25 - sirien
přenesu to s dovolením do zajímavostí
10.4.2015 02:51 - Naoki
Píše:
Chjo.
Když už má noir pro vás takový význam, že tu očividně budeme porušovat skoro deset let platné pravidlo o veřejném neřešení takových věcí, mohli byste to pravidlo prosím aspoň neporušovat tady, ale třeba v Kostky jsou vrženy?

Přidám se k tomu co psal Almi. Ano noir se choval jako hovado, ale jako hovado se tady chová víc lidí. A jak už bylo zmíněno, to se zrovna vyjadřoval věcně k tématu - arogantně, povýšeně, schazovačsky, ale k tématu. Last time I checked, Kostka nepožaduje "zásady slušného chování" tak jako RPGF kde pak bany slouží jako klepnutí přes prsty. Čili buď tento ban byl ekces, který by měl být napraven, nebo se jedná o nový milník a v tom případě pěkně prosím abyste laskavě zveřejnili nový "code of conduct"
10.4.2015 03:00 - Colombo
wait a second, to tahle diskuze byla tady, pak se přesunula do zajímavostí, kde se stalo to co se stalo, s čímž notně nesouhlasím a protože je-li omezována svoboda někoho, bude brzy omezena i svoboda má, FREEEDOOOM, apt... a teď se ta diskuze zase přesunuje zde? Funny..:)
10.4.2015 06:17 - Vojtěch
Já vám nevím. Nebyl to fakt jako úlet?
10.4.2015 17:14 - hadrian
Gurney píše:
A to druhé tady tolerovat nehodláme, jakkoli nás banování uživatelů vůbec netěší.

By mě zajímalo, proč pluralis majestatis? Myslel jsem, že ban dává jedna konkrétní osoba.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092396974563599 secREMOTE_IP: 3.133.131.168