Merlin
23.8.2017 10:52
Kampaň: bestiální poznámky
Autorská citace #21
26.8.2017 00:27 - Babaj
jeste ze nevidi ty nase hlavni vlakna :_))))))
Autorská citace #22
26.8.2017 11:13 - wlkeR
ShadoWWW píše:
Mě to baví, pokračuje. :-)

Jo. Jediný co mě štve je, že vam to nemůžu vykrást do JaD :P
Autorská citace #23
28.8.2017 15:21 - Torrin
Jelikož čas pokročil a zítra nás čeká velice nepříjemný souboj, rád bych probral ještě tuhle potvorou:

Quagot

Rozumhlta myslím, že Babaj celkem dobře shrnul(večer doplním info do bestiáře). Ale jsou tu ještě tyto bestie. Část klanu Svižných lovců jsme již pobili nebo zajali, ale stále jich tu pár je. A cestu k Pánovi hory nám budou chtít určitě co nejvíce "zpříjemnit":-).

Takže šup sem se všemi myšlenkami a vzpomínkami...:-)

P.S. Doufám že přízeň bohů bude s námi, abychom se tu znovu potkali a zavzpomínali nad získanými poznaty o Mozkomorech:-))
Autorská citace #24
28.8.2017 15:46 - Torrin
Co jsem si dělal minule poznámky během souboje tak AC proti útoku by mohli mít 13. Bylo to myslím to nejmenší co jsem tenkrát s vlkama hodil a zároveň to i prošlo:-))

Dále jsem si všiml pár Merlinových poznámek o rozběsnění Quagota, když už jsme ho chvilku pižlali. Tímto ovšem moje všímavost zkončila :-P. Tipl bych si, že to bylo ve chvíli kdy se bestie dostala pod polovinu svého života. Ale jak moc... to už nejsem schopen určit. Třeba někdo z Vás byl pozornější.

Dále z pojmu rozběsnění bych pochopil masivnější útok, takže asi nějaká kostečka do zranění navíc. Možná se k tomu váže něco jiného. Nwm, poznamenal jsme si to během souboje, třeba vás to někoho nastartuje a vzpomenete si na detaily:-)
Autorská citace #25
28.8.2017 15:52 - Babaj
vidis a ja si zadneho rozbesneni nevsim... dobre ty :-))jinak ja si vsiml dvou utoku... asi maji jiste nejakou formu videni ve tme.... nemluvi obecnou ale nejakou slataninou.. tipuju ,ale opravdu jen tipuju hlubinstinu... dalsi co vime ze bytostne nenavidi elfy.... to ale nemusi byt rys cele rasy....

nekteri z nich jsou schopni kouzlit a to doela nebezpecne.. jako je rozpal kov... zrcadleni....
Autorská citace #26
28.8.2017 16:02 - Torrin
jojo vidíš to...zarputile jsme se snažil vzpomenout co se vázalo s tím rozběsněním a úplně jsem zapomněl připsat vidění ve tmě a dvojitý útok:-P no ještě že tě tu mám Žán:-P

Já jsem si hlavně všiml těch Merlinových poznámek:-P
Autorská citace #27
28.8.2017 16:39 - Sir KRTEK
Mozna bych jen doplnil ze to nejsou vylozene zla stvoreni ale maji neutralni postoje coz znamena moznou pripadnou spolupraci do budoucna jestli preziji.
Autorská citace #28
28.8.2017 18:51 - Babaj
pekne krtek pekne :-)
Autorská citace #29
28.8.2017 19:42 - Torrin
Dobře Krtek! Jen tak dál s dalšími příspěvky. Ať tu jen mlčky nesedíme u táboráku:-P
Autorská citace #30
30.8.2017 11:03 - Torrin
Tak a jedeme dále, Rozumhlta máme již v bestiáři. Koukněte kdyžtak na to, jestli vás něco napadne, popř kdybych měl někde nejakou chybu, ač v popisu nebo pravopisnou:-P

Další bestií nad kterou se pobavíme je:

Mozkomor

Porazit se nám ho nepodařilo, stačil uprchnou. Ale veškeré poznatky je nutné sepsat, at jsme na další souboj co nejlépe připraveni:-))
Autorská citace #31
30.8.2017 11:16 - Babaj
rad bych se nez prilozis dalsi plinko do ohne vratil k Onimu :-)))) co jsi myslel podbodem.. cituji:
Další nepříjemnou skutečností pro soupeře je fakt, že Ón vládne talentem převedení protivníků na svou stranu.
Autorská citace #32
30.8.2017 11:19 - Torrin
Sir KRTEK píše:
,,Pokud si dobře vzpomínám....umí si i z nepřátel udělat přítele tak jako to kdysi předvedl rohatej s vrátným :-),,
To by spíš měl psát Aranis :-)

Babaj píše:
JOJO.. mas recht.. tak to ale nebyla tusim hypnoza co na nej udelal ale charm person :-) hypnoza to nebyla.. ale mas recht.. na to jsem zapomnel..

Z tohohle jsem vycházel
Autorská citace #33
30.8.2017 11:24 - Babaj
mozkomor.. neboli Illitid? obavany otrokar z hlubiny...

fialova kuze ... tvar ovencena choboty......

mluvi asi hlubinstinou....

pouziva dalkovy utok roztristeni mysli..... take umi nekoho uspat.... obcas pouziva plosny kuzelu podobny utok... ted mi vypadlo jak to pojmenovat... jehoz nasledkem je jeden schopen byt stunuty....

v blizkosti do dvou ctvercu je schopen nekoho znehybnit pomoci chobotu, popripade i ho uplne ochromit, pak v nasledujicich kolech se k nemu priblizit a zacit mu pres oci primo utocit na mozek a pozirat ho.....

umi zakouzlit i presun mezi dimenzemi....
Autorská citace #34
30.8.2017 11:26 - Babaj
jaj.. no tak to bych spis pridal do kouzel charm person..... takhle to vyzniva ze to ma jako nejakou ultimatni schopnost... aspon teda podle mne :-)
Autorská citace #35
30.8.2017 11:29 - Torrin
Jasné jasné...jsem rád za zpětnou odezvu. Upravím:-))
Autorská citace #36
30.8.2017 11:32 - Babaj
k mozkomoru.. tusim ze narocnost na vetsinu kouzel a abilit mel okolo 17
Autorská citace #37
30.8.2017 19:00 - -ajk-
urcite vime ze byl dost dobrej na mysl a ze mel nejspis vyhodu na nejaky veci ohledne mysli
Autorská citace #38
30.8.2017 22:37 - Babaj
myslim ze to nebylo jen na mysl ale na jakykoliv kouzla. ano savoval mi s vyhodou
Autorská citace #39
5.9.2017 12:41 - Torrin
Miro pls ta jeskyně byla jakým směrem od opuštěné tvrze?? nebo spíš jinak, jakým směrem jsme se vydali k rozcestí a pak kam jsme odbočili:-P
Autorská citace #40
5.9.2017 14:55 - Merlin
Severozápadní
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.23524713516235 secREMOTE_IP: 54.196.26.1