Alnag
6.8.2009 23:18
The Esoterrorists
Tahle diskuse je k organizaci snad už tentokrát úspěšného hraní Esoteroristů. Protože session by byla asi trochu na déle (můj odhad je tak 8 hodin session) navrhoval bych víkend 29. nebo 30. srpen s tím, že bychom začali dříve než obvykle (tj. třeba krátce po poledni nebo tak...)

Protože Sethi bude asi mimo a Max zcela definitivně mimo je to asi výzva na Siriena a Geralta, zda by mohli. Plus bych zkusil ještě jednoho nebo dva lidi sehnat...
Autorská citace #1
6.8.2009 23:24 - sirien
nnnnn... poslední víkend ne, mám Conventicon. Vůbec sem na tom s víkendama blbě. Tenhle mám volnej, příští nejspíš ne, minimálně ne sobotu, přespříští mám práci a pak CC.
Autorská citace #2
6.8.2009 23:36 - Alnag
Ok. Tak co teda ten týden po convencticonu (5 nebo 6 září?)

EDIT: Alternativa je asi hrát to na 2x v týdnu, ale nejsem si jistý, že bychom byli s to se sejít.
Autorská citace #3
7.8.2009 00:34 - sirien
Září vcelku klidně. Tu dualitu bych taky zvládnul, kdyby se dohodla s předstihem.
Autorská citace #4
7.8.2009 09:26 - Geralt
Víkend 5/6 se mi jeví z těch zářijových jako úplně nejvhodnější. Ani rozložené do dvou dnů mi nevadí.
Autorská citace #5
31.8.2009 21:28 - Geralt
Ahoj, jak to vypadá s Esoterrorisy? Rýsují se nějaké přesnější vyhlídky?
Autorská citace #6
31.8.2009 21:31 - Alnag
Asi bych navrhoval tu sobotu. Bude to takové komorní. Navrhuji začít spíš dříve. Např. ve 14 hodin? Jestli je to pro Vás se sirienem OK. Přemýšlel jsem, jestli na to vlastně chci víc hráčů a usoudil jsem, že nejspíš ne. Bude to víc jako správné krimi...
Autorská citace #7
1.9.2009 07:40 - Geralt
V sobotu můžu klidně od dvanácti dál, takže není problém. Budu se těšit!
Autorská citace #8
2.9.2009 14:52 - sirien
Sobota... počítám s tim.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067869901657104 secREMOTE_IP: 3.214.184.69