Produkty

sirien
9.11.2023 13:31
Autorská citace #1
9.11.2023 13:31 - Shako
Díky za recenzi, ikdyž je to spíš děsivé čtení. Nechceš raději udělat recenzi CoD Hunter druhé edice? ;-)
Autorská citace #2
10.11.2023 00:54 - sirien
To by byla dost retro-recenze :)
Ne, že bys jí zrovna ty kterej si ve Vigilu sám ved minimálně jednu kroniku potřeboval.

Ale jako samozřejmě Vigil je top level - popravdě možná moje nejoblíbenější WoDčko vůbec, minimálně pokud bysme to brali v aspoň trochu věrné as written formě. (Moje fave jsou sice Mage, ale Asc i Awk tak jak jsou mají hromadu bolestivejch problémů, cool hra vznikne až zhouseruleovanym edičnim hybridem - a k upírům sem nikdy až tak moc nepřilnul.)
Autorská citace #3
10.11.2023 11:19 - Shako
sirien píše:
To by byla dost retro-recenze :)


Právěže ne. Loni vyšla edice HtV v rámci CoD, tak by mě zajímalo, jak to dopadlo. Protože v době, kdy jsem to vedl kampaň já už to bylo dost v nekonzistetním stavu. Původní nWoD měla huntery a většinou sourcebooků, ale už existoval rulebook CoD a tenkrát poslední sourcebook k HtV už taky měl CoD pravidla, ale nexistoval k tomu rulebook k HtV v CoD. Jsou tam zajímavé změny v rámci přechodu nWOD -> CoD. Ale ještě jsem tu novou edici neviděl, abych se rozhodl, zda bych chtěl vést další kroniku. :)

EDIT: Jo, je to evidované jako 2e, ale jsou to předělané dle CoDu a sourcebook slashers je rovnou součástí dle obsahu na Vaultu:

Ty revize/edice ve WoD (oWoD, nWoD, CoD) začínají připomínat HD/definitive/remastered/remake... edice v PC hrách. :D Taky není rychle poznat, co je to za příručku a jaké jsou změny proti jiným verzím.

EDIT2: Původní HtW je z produkce WW. Pak to nějak převzal Onyx - historii k tomu neznám. Ani netuším, zda je to aspoň z části stejný tvůrčí tým z WW.
Onyx první vydal sourcebook Hunter: Mortal Remains (2014), což je ještě pro první edici.
Následuje sourcebook Hunter: Tooth and Nail (2017).
Ale v roce 2013 už byly první náznaky druhé edice. Nicméně až 2015 to vyšel rulebook nWoD 2e rulebook (mortal), který se jmenoval CoD.
Ale samotná druhá edice Hunteru (CoD) vyšla až 2022.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066810131072998 secREMOTE_IP: 18.221.239.148