Pravidla

Maelik
26.9.2018 10:54
Autorská citace #1
26.9.2018 10:54 - ShadoWWW
Já bych měl prosbu. Mohl bys tam přibalit i mobi formát? Jinak dobrá práce, to se bude hodit.
Autorská citace #2
10.10.2018 15:01 - skubin
Ahoj, je to super, ale mohl jsi udělat na začátku obsah velkých kapitol ;)

Jinak opravdu dobrá práce :)
Autorská citace #3
12.10.2018 00:43 - Maelik
skubin píše:
Ahoj, je to super, ale mohl jsi udělat na začátku obsah velkých kapitol ;)


Zapracuju do další verze.

ShadoWWW píše:
Mohl bys tam přibalit i mobi formát?


Pokusím se, kdyžtak to bude v dalším updatu.
Autorská citace #4
28.10.2018 21:31 - Maelik
UPDATE!

> přidán .mobi formát.
> přidán stručný obsah oddílů.
> přidán oddíl s pravidly boje, cestování, mezidobí a ostatních herních mechanik.
Autorská citace #5
28.10.2018 22:00 - ShadoWWW
Díky!
Autorská citace #6
30.10.2018 10:29 - LZJ
Ahoj,
pěkný, to by se mohlo hodit.

Hele, když máš takové zkušenosti, neuměl bys udělat snadno a rychle eBook ze zdejších vícekapitolových článků? Já si jeden zkoušel přes Kindle plugin a nic moc.
Autorská citace #7
30.10.2018 13:03 - York
LZJ píše:
Hele, když máš takové zkušenosti, neuměl bys udělat snadno a rychle eBook ze zdejších vícekapitolových článků? Já si jeden zkoušel přes Kindle plugin a nic moc.


Snadno, rychle a dobře to jde v InDesignu - umí export do Epubu.
Autorská citace #8
30.10.2018 16:29 - Maelik
Malý update updatu:
> Opravil jsem drobnou chybku díky které se některé pasáže v sekci "Pravidla" nezobrazovaly

LZJ píše:
Hele, když máš takové zkušenosti, neuměl bys udělat snadno a rychle eBook ze zdejších vícekapitolových článků?


Na vytváření ebooků žádný velký expert nejsem, Prostě mi jen přišlo, že by se něco takového hodilo, tak jsem vzal Příručku hráče a přepsal ji nejprve do OpenOfficu, pak text zkopíroval do Sigilu, tam jsem to nějak zformátoval a pak jsem v Calibre .epub převedl na .mobi .

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079202890396118 secREMOTE_IP: 54.225.1.66