Pravidla

Ghostrider
10.3.2005 08:41
Feint v boji.
Feint - finta v boji (podvádění?) je standartní akce, tzn. že pokud postava uspěje, pak nepřítel ztratí OBR na další útok. Může postava provést tento útok v tom samém kole dokončením činnosti jako úplnou akci? Nebo musí počkat do dalšího kola.Př: Vícenásobný útok, boj dvěma zbraněmi.
Myslím, že to může dokončit v tom samém kole... ???
Autorská citace #1
10.3.2005 09:30 - Prcek
Je to myslim jasne z toho, ze se jedna o standardni akci. K te muzes udelat uz jen pohybovou. Takze zadna uplna. Ale kdyz mas feat Improved feint, muzes blafovat pohybovou akci a pak rovnou zautocit. Muj zlodej to miluje. Zlodejsky utok kazde kolo:-)
Autorská citace #2
23.3.2005 15:52 - DuFuS
Mna bz zaujimao ci sa da pouzit feint na postavu large ak som 10 stop od nej t.j on dosah mam ja ne.Sa to berie ze ja nemam dosah tak nemozem??
Autorská citace #3
24.3.2005 08:38 - Rytíř
To je otázka. Klamný útok (feint) se dá provádět jen při boji tváří v tvář. Pokud protivníka neohrožuješ svou zbraní (nemáš potřebný dosah), prakticky s ním ještě nebojuješ.. Nicméně, pokud by jsi stál takhle těsně u něj, asi bych ti to dovolil. Pokud se ti podaří ho oklamat, na tvůj příští útok nablízko si nepočítá Obr - a je jedno, jestli se před ním budeš pohybovat nebo ne, jen ho musíš provést todle nebo příští kolo..
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.38353800773621 secREMOTE_IP: 3.233.229.90