Kultura

sirien
15.4.2018 17:13
Autorská citace #1
15.4.2018 17:13 - ShadoWWW
Super práce! Znám dost lidí, kterým tvé titulky pomohou k lepšímu pochopení, jak se hraje DnD. Díky.
Autorská citace #2
15.4.2018 20:27 - sirien
Tak zrovna se chystám udělat titulky k Tabletop: Fate Core, což je v tomhle směru ještě vcelku jiná liga :)
Autorská citace #3
15.4.2018 21:10 - Tarfill
Siriene, díky za snahu, dobrá práce!
Autorská citace #4
15.4.2018 22:42 - efram
Díky pěkné pokoukání. Video znám, ale ta moje angličtina nic moc... takže titulky se hodí
Autorská citace #5
16.4.2018 08:32 - Zarahel
Díky Siriene. Už jsem ti děkoval jednou, ale musím znovu. Díky tomu počinu bude mít titulka stránky úplně jiný rozměr :D

Na stránce Epigany na tebe / d20 hodím odkaz, jako na autora překladu.
Děkuji, že sis s tím dal tu práci.

EDIT: Tak, zkoušel jsem to na prasáka, abych to hodil odkazem skupině. To nebude asi správná cesta. Už je to zablokováno :/ Zkusím jim napsat...
Autorská citace #6
18.4.2018 18:05 - sirien
Neni zač.


Odložim si sem velmi otravnou informaci o YT a odkaz ke zdroji

- u SRT není podporováno nic, natož positioning (aside: ne, že by vůbec šel exportovat)
- ASS to nerozeznává vůbec ('cause fuck ya, that's why)
- positioning rozeznává u VTT a TTML. WTF are VTT a TTML!?
Autorská citace #7
4.8.2019 22:23 - sirien
Hm. Koukám, že tam jsou už nahraný Ruský, Finský a Dánský titulky přímo na YT... ale nikde nevidim možnost tam ty titulky nahrát (ani se schválením). Dá se jim někde říct o přidání? Nebo se to dá nahrát přímo přes nějaké rozhranní které neznám nebo slepě přehlížim?
Autorská citace #8
4.8.2019 23:48 - Kamach
Ah, jsem si po letech i vzpomněl na přihlašovací údaje; teda překvapuju sám sebe :)

sirien: Hned nad tím červeným tlačítkem odběru -> tři tečky -> přidat překlady
Geek and Sundry jsou však evidentně velice komunitně založení, takže tu možnost mají zakázanou...
Snad jedině zkusit je bombardovat přímo https://geekandsundry.com/contact/
Autorská citace #9
22.10.2021 11:49 - ShadoWWW
Siriene, máš tu dalšího kandidáta na titulky:
CelebriD&D with Game of Thrones' John Bradley

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08705997467041 secREMOTE_IP: 3.95.233.107